YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wycieczka motocyklowa w Świętokrzyskie (filmy)
Autor Wiadomość
wolf 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Wiek: 44
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 464
Skąd: zadupie w CK
  Wysłany: 2013-03-14, 16:39   Wycieczka motocyklowa w Świętokrzyskie (filmy)

Witajcie ;d
Jako, że zebrało się naprawdę dużo już filmów (w odcinkach) , z moich 2letnich wycieczek motocyklowych w województwo świętokrzyskie to czas zebrać to w 1 temat ( i 1 miejsce). Przedstawiam tu ciekawe punkty w Świętokrzyskim, które warto odwiedzić, mniej lub bardziej (ocenę pozostawiam już oglądającym).
Zebrało się tego naprawdę dużo a być może w nowym sezonie jeszcze coś się pojawi, bo jeszcze kilka pomysłów mam...
Wszyscy odwiedzający "moje" województwo (i czasami ciut ościennych miejscówek) mają dzięki temu wręcz podane jak na tacy, co gdzie jest i ewentualne propozycje gotowych wycieczek i co można na nich zobaczyć (łącznie z bardzo mało znanymi miejscami). W samych filmach podaje tylko krótkie info. o danym miejscu, jeśli ktoś chce się czegoś więcej dowiedzieć, to zapraszam do "wujka gogle" ;)
Prosiłbym bym bardzo jeśli wam się podobają te moje filmy a macie konta na youtubie, żeby klikać fajne (pomoże mi to je trochę rozpropagować) lub subskrybować mój kanał.
Wiem, że 1wsze odcinki nie grzeszą jakością, czy podkładem muzycznym... ale cóż od czegoś trzeba było zacząć :P . Później jest już lepiej ;)
Zapraszam do oglądania

- FILM nr 1 (Łagów-Jaskina Zbójecka, Krajno-punkt widokowy, Św. Katarzyna-źródełko i kapliczka Św. Franciszka, Łysica, Wiśniówka-zalany kamieniołom, Cedzyna-zalew)

- FILM nr 2 (Tudorów-ruiny wieży, Karwów-kapliczka W. Kadłubka oraz zalany kamieniołom, Włostów-ruiny pałacu Karskich, Ublinek-zbór ariański, Międzygórz-ruiny zamku, Ujazd-ruiny pałacu Krzyżtopór)

- FILM nr 3 (Łopatno-staw, Golejów koło Staszowa-główne jeziorko, Kurozwęki - Platan Klonolistny, oranżeria, pałac, oficyna, budynek administracyjny, bastion obronny zamku, park, rzeczka Czarna, zwierzyniec, Szydłów - brama krakowska i mury obronne, ruiny wikarówki, kościół, dzwonnica, synagoga, skarbczyk, zamek, grota zbója Szydło, Grabki Duże-pałac, Chańcza-zalew, Rembów-ruiny zamku Szumsko)

- FILM nr 4 (Nikisiałka Mała-dwór, Opatów-rynek, kościół, podziemia, Podole-staw, dawny kamieniołom, Ptkanów-kościół i zegar słoneczny, Małoszyce - miejsce urodzenia W. Gombrowicza, Ćmielów-rynek, Żywe Muzeum Porcelany, ruiny zamku, Szwarszowice-wiatrak typu holenderskiego)

- FILM nr 5 (Bałtów-JuraPark, Pałac, Krzemionki-Muzeum Archeologiczne, Nietulisko Duże-ruiny walcowni i rzeźby w plenerze, Brody-zalew, Krynki-rezerwat skały, Iłża [woj. Mazowieckie]-ruiny zamku)

- FILM nr 6 (Bodzentyn-ruiny zamku, zagroda Czernikiewiczów, Nowa Słupia-figura kamiennego pielgrzyma, Świety Krzyż, Ossolin-podziemna kaplica Betlejemska, ruiny zamku, Klimontów-synagoga, kamienica, kolegiata św. Józefa, Szymanowice-zalew, Wiązownica-Kolonia -pałac, Dąb-pomnik przyrody, Sulisławice-Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej, Łoniów-pałac, Koprzywnica-Zespół pocysterski z kościołem p.w. Najświetszej Marii Panny i św. Floriana, zalew, Sandomierz - wąwóz Królowej Jadwigi, zamek, Wisła, "Ucho Igielne", ratusz, rynek, "kotwica do nieba", Brama Opatowska, Czyżów Szlachecki-pałac)

- FILM nr 7 (Górki Klimontowskie-pałac i park, Staszów-ratusz, Pacanów-rynek z pomnikami Koziołka Matołka, Europejskie Centrum Bajki, Busko-Zdrój-park zdrojowy, sanatorium Marconi, willa Oblęgorek, Jędrzejów-rynek z zegarem słonecznym, Muzeum Przypkowskich, Klasztor Ojców Cystersów, Ciuchcia Expres Ponidzie, Nagłowice-dwór z muzeum Mikołaja Reja, Mnichów-drewniany kościół)

- FILM nr 8 (Kielce-pomnik dzika, ul. Sienkiewicza, pomnik Jana Karskiego, staw w parku miejskim im. S. Staszica, pałacyk Zielińskiego z ptaszarnią, Pałac Biskupów Krakowskich, Rezerwat przyrody Kadzielnia z amfiteatrem, Podzamcze Piekoszowskie-ruiny pałacu, Chęciny-Jaskinia Raj i ruiny zamku, Tokarnia-Muzeum Wsi Kieleckiej-Park Etnograficzny, Sobków-fortalicja i ruiny pałacu, Mokrsko Górne-ruiny zamku)

- FILM nr 9 tu juz mozna ogladac w full HD (Zagnańsk-Dąb Bartek, kapliczka św. Huberta, Samsonów-ruiny huty, Umer-zalew, Bobrza-dworek, ruiny muru oporowego i zakładu wielkopiecowego, staw, Oblęgorek-dworek i muzeum H. Sienkiewicza, Kuźniaki-ruiny wielkiego pieca hutniczego, Wólka Kłucka-ruiny pałacu Kołłątajów, Sielpia-zalew, "małpi gaj", muzeum techniki, Piekło, Niebo)

- FILM nr 10 tu tez full HD (Modliszewice-dwór obronny, Końskie-baszty, zespół pałacowo-parkowy, Glorietta, altana, brama północna, oranżeria egipska, świątynia grecka, Niekłań Wielki-rezerwat przyrody Skałki Piekło, Skarżysko-Kamienna-muzeum im. Orła Białego, zalew Rejów, Starachowice-zalew Lubianka)

- FILM nr 11 full HD (Kałków-sanktuarium, droga krzyżowa, Golgota, grota lourdzka, mini zoo, Krynki-kościół i modrzewiowa brama z 2 dzwonnicami, Jacentów-pałac, Śmiłów-dwór)

- FILM nr 12 full HD (Smogorzów-dwór, Chroberz-pałac Wielopolskich, Sancygniów-pałac Deskurów, bramy, staw, Działoszyce-ruiny synagogi, Cudzynowice-dwór, Kazimierza Wielka-baszta, cukrownia, zalew, pałacyk, Bejsce-pałac, Solec-Zdrój-park zdrojowy, łazienki, Zborów-pałac, staw)

- FILM nr 13 full HD (Niemienice-panorama Gór Świętokrzyskich, "pingwin ogrodowy", dwór, Gołoszyce-dwór i park, Wąworków-wzgórza lessowe, rzeczka Opatówka, skałki, dwór, Ujazd-pałac Krzyżtopór, Przepiórów-dwór i park, Włostów-kaplica grobowa Karskich, ruiny pałacu, Lipnik-dwór)

- FILM nr 14 full HD (Gorzków-park, dwór, Wiśniowa-pałac, altana, park, kościół, Staszów-dwór, ratusz, pałac, koszary i rzeka Czarna, Rytwiany-Klasztor Pokamedulski - Pustelnia Złotego Lasu, kapliczka MB Fatimskiej ze źródełkiem, ruiny zamku, gorzelnia, pałac, Grobla-młyn wodny, Rezerwat Przyrody "Dziki Staw", Sichów Duży-biblioteka, restauracja, oranżeria, pałac)

- FILM nr 15 full HD (Tarłów-kościół, ruiny synagogi, Brzozowa-dwór,Słupia Nadbrzeżna-panorama ze skarpy na Wisłę, Maruszów-skansen "Galeria Pod Chmurką", jezioro Czarne, Pisary-pałac, Nowe Kichary-ruiny dworu i kaplicy-wieża, Wilczyce-dwór, Kobierniki-dwór, Skotniki-dwór i park)

- FILM nr 16 full HD (Przeuszyn-dwór, Podgrodzie-ruiny zamku, rzeka Kamienna, skałki, Ruda Kościelna-gorzelnia i dwór, Bodzechów-stara kuźnia, Szewna-metalowa brama i kościół, Częstocice-pałac, Ostrowiec Świętokrzyski-pałac, zajazd pocztowy, browar Saskich, Ośrodek Wypoczynkowy Gutwin, Boksyce-dwór i park)

- FILM nr 17 full HD(Nagorzyce-dwór, Witosławice-spichlerz, Mirogonowice-staw, dwór, lamus, Wronów-dwór, Nowa Słupia-dom Opata, ślady kościoła św. Michała, Osada Starożytna, Czajęcice-staw, park, dwór)

- FILM nr 18 full HD (Słabuszewice-dwór, wejście do podziemi, Międzygórz-ruiny zamku, Kleczanów-cmentarzysko z kurhanami, Sandomierz-cmentarz wojskowy, dworki, Latarnia Chocimska, Brama Opatowska, synagoga, podziemia, rynek, kamienice, ratusz, zegar słoneczny, kotwica do nieba, kolumna z posągiem, studnia, pałac biskupi, Sufroganówka, Dom Długosza, Ucho Igielne, plac spotkań "Rawelin", zamek królewski, Wąwóz Królowej Jadwigi, bulwar Piłsudskiego nad Wisłą, spichlerz, Collegium Gostomianum, koszary austriackie, Kamień Łukawski-rezerwat przyrody-Góry Pieprzowe)

- FILM nr 19 full HD (Wiśniówka-zalany kamieniołom, Cedzyna-zalew, Nieskurzów-zalew, Biedrzychów-źródełko miłości i Jezioro Przeria, Linów-ruiny gorzelni i dwór, Zawichost-mały rynek, dom zajezdny i Wisła)

- FILM nr 20 full HD (Ciekoty-drewniany dworek, Centrum Edukacyjne "Szklany Dom", zalew, Wilków-zalew, Krajno-park linowy, "tyrolka" , park miniatur)

- FILM nr. 21 full HD (Chocimów - dwór, Wióry-zapora wodna i jezioro, Krynki-zalew Brody i Rezerwat Przyrody "Skały", Starachowice-zalew Piachy i Pasternik, Pomnik Obrońców 1939, Muzeum Przyrody i Techniki)

- Film nr 22 full HD (Łopuszno-brama i pałac, Bolmin-zalew, ruiny dworu, Ludynia-drewniany dwór, zbór ariański, staw, Krasocin-wiatrak, Wola Świdzińska-drewniany dwór, Oleszno-dwór)

- FILM nr 23 full HD (Lasocin-brama i ruiny pałacu, Kluczewsko-spichlerz, oficyna, staw, Łapczyna Wola-ruiny zboru ariańskiego, Czarnca-arboretum-park, pomnik Stefana Czarnieckiego, Nieznanowice-ruiny pałacu, Rzeszówek-park i ruiny dworu)

- FILM nr 24 full HD (Podzamcze Chęcińskie-dwór obronny, brama wjazdowa i spichlerz, Boczkowice-ruiny dworu, Kwilina-dwór, stawy, Radków-pałac, Bieganów-dwór i park, Mękarzów-dwór, Moskorzew-zbór ariański i dwór, Szczekociny [woj. Śląskie]-pałac i oficyny)

- FILM nr 25 full HD (Raszków - spichlerz, brama wjazdowa, dwór, Słupia - staw, dwór, Rożnica - pałac, park, oficyny, Chlewice - pałac, Jaronowice - dwór, Motkowice - brama, spichlerz, zabudowania gospodarcze, Gnojno - dwór, staw)

- FILM nr 26 full HD (Piotrkowice - zespół pałacowy, Chmielnik - rynek, pomnik Nike, fontanna, synagoga, Śladków Mały - "Zaczarowany Ogród" państwa Buczyńskich, skały, Śladków Duży - pałac, Pińczów - baszta, pałac, synagoga, Dom Ariański, zalew)

- FILM nr 27 full HD (Szaniec - dwór, Busko-Zdrój - synagoga, Wełecz - sosna "na szczudłach", Widuchowa - dwór, staw, Bosowice - dwór)

- FILM nr 28 full HD (Skorocice - Rezerwat Przyrody i jaskinie, Wiślica - Bazylika, dzwonnica, Dom Długosza)

;D :czoper:

[ Dodano: 2013-05-20, 19:21 ]
Witajcie, wstawiłem dziś film z nowego sezonu, moich "Wycieczek motocyklowych w Świętokrzyskie" Zapraszam do oglądania ;D i nie zapominajcie klepnąć lubie to lub subskrybować mój kanał ;d
- FILM nr 29 full HD (Kielce - dworek Laszczyków, Rezerwat Przyrody Ślichowice, Ciosowa - Góra Ciosowa, las, Maleniec - Muzeum Techniki, jezioro, Zachełmie - Rezerwat Przyrody - kamieniołom ze śladami Tetrapoda, skamieniałe krewetki)
Pozdro

[ Dodano: 2013-06-28, 14:26 ]
Witajcie, no i wstawiłem kolejną bardzoo fajną nowość, odcinek 30 z moich podróży. Miłego oglądania ;D
- FILM nr 30 full HD (Wąchock - pomnik sołtysa, zalew, kamienica Schoenberga, dworek Langiewicza, Bliżyn - pałac, zalew, Jastrzębia - "Brama Piekielna" i "Piekło Dalejowskie", Sołtyków - ruiny cegielni, Suchedniów - młyn i drewniany dworek, Orzechówka - gospodarstwo agroturystyczne państwa Kudlińskich z muzeum siekier)
_________________
Moje filmiki na Youtube
 
 
robert_p (vel Hipis) 



Model: SYMPATYK
Wiek: 55
Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 1803
Skąd: Rynarzewo
Wysłany: 2013-07-25, 10:52   

Nie obejrzałem wszystkich ale to co widziałem to pełen szacun. Lubię się szwędać po takich zakamarkach, starych zamkach , opuszczonych budowlach itp. a Ty to pokazujesz , niejako ocalasz przed zapomnieniem . Brawo!
_________________
Hipis
 
 
mmwj 



Model: DS 125
Rocznik: 2002
Wiek: 52
Dołączyła: 16 Lip 2013
Posty: 119
Skąd: LBI AJ55
Wysłany: 2013-08-05, 12:39   

niestety także nie obejrzałam wszystkich , ale na pewno to nadrobię :) gratuluję cierpliwości w nagrywaniu :brawo:
Z mężem także w tym roku odwiedziliśmy woj. Swiętokrzyskie , niestety nie na 2 motocykle tylko jego Virago 1100 , mimo wszystko było super...takie wrażenia ze zwiedzania tylko na 2oo
załączam kilka zdjęć

KUROZW~2.JPG
bizon z jedynej w Polsce hodowli w Kurozwękach
Plik ściągnięto 270 raz(y) 91.1 KB

SZYDW_~1.JPG
Szydłów
Plik ściągnięto 297 raz(y) 46.64 KB

ZAMEK%~1.JPG
zamek Krzyżtopór
Plik ściągnięto 268 raz(y) 66.99 KB

100_5466.JPG
zamek Krzyżtopór
Plik ściągnięto 254 raz(y) 33.77 KB

100_5461.JPG
zamek Krzyżtopór
Plik ściągnięto 269 raz(y) 37.37 KB

_________________
PRZYJACIEL TO KTOŚ,KTO DAJE CI TOTALNĄ SWOBODĘ BYCIA SOBĄ /Jim Morrison/

BYŁ DRAGI 125 JEST VIRAŻY 535 :)
 
 
wolf 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Wiek: 44
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 464
Skąd: zadupie w CK
Wysłany: 2013-09-02, 12:40   

robert_p, mmwj, jak nie ogladaliscie to nadrabiac ;p i ogladac. Dzieki za mile slowa. Swietokrzyskie to piekny region jak sie okazuje i wciaz daje mi cos co moge obejrzec i sfilmowac. Wiec wstawiam najnowszy odcinek.

:strzala: Nowość - FILM nr 31 full HD (Słopiec Rządowy - dwór, ruiny młyna wodnego, Borków - zalew, Szczecno - ruiny dworu, park, Maleszowa - dwór, ruiny stajni i zamku na wyspie, fosa, Morawica - zalew, młyn wodny i spichlerz, Siedlce - dwór, gród Pędzików)

Zapraszam do ogladania ;D

[ Dodano: 2013-09-23, 17:34 ]
Witajcie, kolejna bardzo fajna Nowość Zapraszam do oglądania.
:strzala: - FILM nr 32 full HD (Chęciny - ruiny zamku, Góra Rzepka-rezerwat w dawnym kamieniołomie, synagoga, Gałęzice - Jaskinia Piekło, drewniane diabełki, Miedzianka - Góra Miedzianka, sztolnie, jaskinia, Chełmce - dwór obronny)

[ Dodano: 2013-10-06, 19:38 ]
Kolejny nowy 33 odcinek wstawiony.
- FILM nr 33 full HD (Stopnica - zamek, Podgaje - Muzeum Polskiej Motoryzacji XX wieku "Polska Na Kołach", Gacki - zalany kamieniołom)

Odcinek ten szczególnie polecam jak ktoś lubi polską motoryzację, może zobaczyć jakie ciekawe muzeum mamy w województwie, gdzie można zobaczyć motocykle, auta osobowe, autobusy i ciężarówki. Jest też zamek i ciekawe widoczki (dla każdego coś miłego).
W odcinku tym jest też więcej jazdy na moto (to dla tych co mi kiedyś marudzili, że jest jej za mało). Wkońcu dorobiłem się GoPro 3 Black i w tym odcinku go poniekąd testowałem i różne mocowania oraz ujęcia.
_________________
Moje filmiki na Youtube
 
 
SPEEDMG 


Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2008
Dołączył: 16 Paź 2013
Posty: 33
Skąd: WOLBROM
Wysłany: 2013-10-19, 23:09   

MGKDR
i już śpieszę z rozwiązaniem skrótu myślowego:
Mega Giga Kawał Dobrej Roboty
_________________
Nie boje się szybkiego życia. Tylko tego ostrego hamowania na końcu.
 
 
wolf 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Wiek: 44
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 464
Skąd: zadupie w CK
Wysłany: 2013-11-30, 16:43   

SPEEDMG, dzięki ;D

Nowość - FILM nr 34 full HD (Michałów - stadnina koni, Młodzawy Małe - Ogród Na Rozstajach, Ciuślice - dwór, Cieszkowy - ruiny zboru ariańskiego)

Dziś wstawiłem ostatni w tym sezonie (a być może już całkiem ostatni) nowy 34 film, moich "Wycieczek motocyklowych w Świętokrzyskie". Choć powtarzałem to sobie już 3 razy (więc nigdy nie mów nigdy) i zawsze jakoś przez zimę udawało się coś nowego dowiedzieć o jakimś ciekawym miejscu w świętokrzyskim, może i tym razem tak będzie... nie mówie nie. Ale tym razem myśle, że jednak odwiedziłem już tyle miejsc... że brak mi już naprawdę pomysłów, chyba że ktoś z was podsunie mi jakieś pomysły, czekam na wasze propozycje.
W tym odcinku korzystam w pełni z uroków filmowania na motocyklu GoPro 3 Black więcej jest już sporo różnych ujęć z jazdy na moto (to dla tych co mi kiedyś marudzili, że jest jej za mało).
W najnowszym 34 odcinku, można zobaczyć stadninę koni w Michałowie z przepięknymi koniami arabami oraz kucyki, "Ogród Na Rozstajach" to jedyny w województwie prywatny ogród botaniczny w Młodzawach Małych z mnóstwem różnych roślin, rzeźb, strumyków, pięknego kolorowego ptactwa. Dworek w Ciuślicach i ruiny zboru ariańskiego w Cieszkowej z ładnym parkiem obok.
Zapraszam do oglądania ;D i nie zapominajcie klepnąć fajne lub subskrybować mój kanał ;)
LwG
_________________
Moje filmiki na Youtube
 
 
robert_p (vel Hipis) 



Model: SYMPATYK
Wiek: 55
Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 1803
Skąd: Rynarzewo
Wysłany: 2013-12-10, 12:31   

Pogoda za oknem nie sprzyja jeździe więc odbyłem z Tobą podróż po zakątkach Świętokrzyskiego :) Trochę filmów jeszcze do obejrzenia zostało więc subskrypcja jest i na długie zimowe wieczory jak znalazł :)
_________________
Hipis
 
 
wolf 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Wiek: 44
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 464
Skąd: zadupie w CK
Wysłany: 2014-10-05, 15:33   

Zapraszam do obejrzenia, co prawda nie jest to wycieczka motocyklowa, ale specjalny film (magiczny) o jednym z moich ulubionych miejsc w Świętokrzyskim. Jest to zalany kamieniołom w Wiśniówce koło Kielc ze szmaragdową wodą, skałami, zwierzątkami i pięknymi, jeszcze mało znanymi i czasami jeszcze mniej dostępnymi widokami.
:strzala: http://youtu.be/lKLqZns1GTM full HD (Wiśniówka - zalany kamieniołom)
Pozdro wolf

[ Dodano: 2014-04-04, 13:55 ]
A tutaj maly bonus, wszystko sie dzialo w Świętokrzyskim, wiec mysle moge to i tu wstawic.
Chcialem sie pochwalic ;D najnowszym filmikiem (chyba z fajnym, motocyklowym klimatem) z Motocyklowej Marzanny, ktora niedawno sie odbyla (2014-03-22) na trasie Bidziny-Sandomierz (moze ktos byl? to obejrzy).
:strzala: http://youtu.be/Jkr0rwcaO3s oczywiscie mozna ogladac w full HD

Zapraszam też do obejrzenia mojego filmu ze zlotu motocyklowego w Bałtowie 2014 http://youtu.be/mFOBIzxbVV0 w full HD
Pozdro wolf

Uwaga, wstawiłem nowy! 35 odcinek z moich wycieczek po Świętokrzyskim. Zapraszam do obejrzenia. To chyba... już ostatni. Wykorzystałem w nim miejsca, które udało mi się znów znaleźć przez zimę.

-->Nowość--> - FILM nr 35 full HD (Huta Szklana - osada średniowieczna, Mirzec - modrzewiowy dworek, Lemierze - dwór, Przybysławice - dwór, Bogoria - zalew, Radzanów - dwór, staw, Krzcięcice - dwór)

Zapraszam do oglądania ;D i nie zapominajcie klepnąć fajne lub subskrybować mój kanał ;)
LwG
_________________
Moje filmiki na Youtube
 
 
leonmm 



Model: SYMPATYK
Wiek: 50
Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 118
Skąd: Wawa/Pawłowice
Wysłany: 2014-10-21, 19:54   

świetne nagrania, rewelacyjne miejsca...w wielu byłem ;D pozdrowienia wolf,
 
 
Bulanos 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2003
Wiek: 51
Dołączył: 19 Sie 2014
Posty: 635
Skąd: Świnoujście
Wysłany: 2014-10-21, 20:28   

Naprawdę fajną rzecz robisz. Fajnie się ogląda.
_________________
Człowiek jest jak Wilk żyje z watahą ale ma swój indywidualizm.

XVZ 1300 Venture było DS 125
 
 
wolf 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Wiek: 44
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 464
Skąd: zadupie w CK
Wysłany: 2014-12-20, 11:39   

Dzięki ;D
_________________
Moje filmiki na Youtube
 
 
piotrpm 


Model: DS 650 Custom
Rocznik: 2000
Dołączył: 15 Cze 2014
Posty: 5
Skąd: ostrowiec św
Wysłany: 2014-12-23, 15:35   

Wita. Świętokrzyskie to piękny region naszego kraju. Wiem bo tu mieszkam .
Polecam coroczne zloty w Bałtowi i w samym Ostrowcu św.
Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group