YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Montaż GIpro
Autor Wiadomość
nordrag 


Model: DS 650 Custom
Rocznik: 1998
Wiek: 41
Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 2
Skąd: kalisz
Wysłany: 2016-06-01, 20:49   Montaż GIpro

Witam.
Zakupilem wyswietlacz zmiany biegow GIpro..
Orientujecie sie czy take cudo da sie u mnie w dragu zamontować.?
Znalazlem na necie montaz ale do FAZERA, nigdzie nie ma dla draga. Czy montaz bedzie na tej samej zasadzie, jak tak to czy ktos moze mog by mi objasnic szczegolowo gdzie mam szukac odpowiednich kostek?
_________________
Pozdrawiam Kamil
 
 
Ruffi 



Model: XV1900 Raider
Rocznik: 2010
Wiek: 48
Dołączył: 19 Lis 2011
Posty: 342
Skąd: Radom
Wysłany: 2016-06-01, 21:03   

Zainstalujesz ja w swoim mam i działa, pytanie tylko czy masz czujnik do zliczania prędkości obrotowej tarczy (tzw czujnik halla). Jeżeli tego czujnika nie masz a licznik przebiegu masz na linkę to układ nie bedzie prawidłowo działał. Ten czujnik podłącza się do wyświetlacza do kostki kupiłem go razem z zestawem. Jeśli wyświetlacz w moto - prędkościomierz masz cyfrowy nie potrzebujesz tego czujnika. Podłączenie nie jest ciężkie z tego co pamietam jest chyba instrukcja montażu również z tego co pamietam trzeba dać zasilanie i podpiąć się do kabla cewki zapłonowej. Czujnik zlicza prędkość z jaką się poruszasz a po cewce idzie sygnał o obrotach silnika i na podstawie tych danych po zaprogramowaniu prędkościomierza po przeliczeniu (KOMPUTEREK) wyświetlacz wyświetla na którym biegu pomykasz. Jak będziesz chciał zdjęcia jak ja to zamontowałem na swojej maszynie daj znać to ci podeśle. Możliwe że gdzieś mam zdjęcia jak to podłączałem ale chwilowo mam awarie kompa stacjonarnego.
 
 
nordrag 


Model: DS 650 Custom
Rocznik: 1998
Wiek: 41
Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 2
Skąd: kalisz
Wysłany: 2016-06-01, 23:27   

Ruffi:::kupilem zestaw na ebay. mysle ze cos jest w nim nie tak poniewaz kabelek ze zlaczka jest inny niz w moim moto. jest to 3 pinowa kostak ale jakas trujkatna a w moto nie znalazlem takiej, ale mysle ze z tym nie bedzie problemu bo mozna zawsze kostke przerobic(tak mysle)Licznik mam na linke choc nie do konca sie na tym znam ale kilometry wyswietla mi NIE na cyfrowo (stary typ).Instrukcja do tego jest ale i tak nie wiem ktora kostka jest do czego w moto,np; złącze czujnika prędkości albo złącze czujnika położenia wału korbowego jak rowniez złącze wyłącznika tylnych świateł stop ;nie wiem ktore to kostki. Jak mozesz to podeslij mi fotki.
_________________
Pozdrawiam Kamil
 
 
Ruffi 



Model: XV1900 Raider
Rocznik: 2010
Wiek: 48
Dołączył: 19 Lis 2011
Posty: 342
Skąd: Radom
Wysłany: 2016-06-02, 19:16   

Nordrag wyślij mi na pw emaila do Ciebie. Podeśle Ci to co ja mam instrukcję montażu jest po angielsku. Jeżeli nie masz czujnika to myślę, że można go dokupić na Allegro, w przeciwnym razie wskaźnik nie będzie ci działał. Kabelki podpinasz (lutujesz) w układ nie będziesz miał kostki w moto do której to urządzenie podłączysz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group