YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
PALI BEZPIECZNIK PODGRZEWACZY GAŹNIKÓW
Autor Wiadomość
FhissT 



Model: RS1700
Rocznik: 2005
Wiek: 37
Dołączył: 14 Sty 2011
Posty: 283
Skąd: podlasie
Wysłany: 2011-06-15, 20:08   PALI BEZPIECZNIK PODGRZEWACZY GAŹNIKÓW

pali bezpiecznik o nazwie carb heater, czyli od grzania gaźniorów. da się to ustrojstwo puki nie zlokalizuje zwarcia jakoś wyłączyć? w bandziorze wystarczyło wyciągnąc dwa przewody z gaźnika i zaizolować... w DS są na to jakieś patenty?
Ostatnio zmieniony przez vaaks 2011-11-07, 22:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MIKI 



Model: RS1700
Rocznik: 2007
Wiek: 54
Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 862
Skąd: Czarnków/Wlkp.
Wysłany: 2011-06-16, 22:22   

FhissT, DS ma dwie grzałki do podgrzewania paliwa w chłodne dni, nie zapodałeś żadnego zdjęcia, ale te kable na 99% są od grzałek. Wyciągnij po prostu wsuwki z grzałek ;D
 
 
miodzik 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2005
Wiek: 44
Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 718
Skąd: ST
Wysłany: 2011-06-17, 07:51   

miki napisał/a:
FhissT, DS ma dwie grzałki do podgrzewania paliwa w chłodne dni, nie zapodałeś żadnego zdjęcia, ale te kable na 99% są od grzałek. Wyciągnij po prostu wsuwki z grzałek ;D

Możliwe, że grzałki są połamane (czytaj mechanik złamał podczas regulacji). Wyjmij bezpiecznik albo złączki z grzałek i zaizoluj. Można śmiało jeździć bez podgrzewania.
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem
Ulica to nie tor.
 
 
FhissT 



Model: RS1700
Rocznik: 2005
Wiek: 37
Dołączył: 14 Sty 2011
Posty: 283
Skąd: podlasie
Wysłany: 2011-06-17, 19:56   

chetnie sprawktykuje jak sie bedzie zachowywac bez grzałek. z lewej strony są dwie wsuwki, z prawej jedna plus kilka kabli dokręconych jakaś obudową... co z nimi zrobić?

miesięczny aku varty wyzionął mi ducha! bede oddawać na gwarancje. mógł on byc bezpośrednią przyczyną spięcia i spalenia bezpiecznika? raczej chyba niemożliwe... teraz juz go nie moge naładować, mam stary aku ale strach jeździć ciągle na swiatłach (v-star) bo gdzies kurna wezme i nie odpale gwiazdy... ;/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group