YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z odkręceniem elementów piasty w tylnym kole
Autor Wiadomość
Bart 


Rocznik: 2003
Wiek: 41
Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-01-06, 13:20   Problem z odkręceniem elementów piasty w tylnym kole

Witam wszystkich
Jestem nowym użytkownikem forum oraz świeżym posiadaczem Drag Stara. Mam problem z bardzo zaniedbanymi kołami (szprychy,piasty) Po przeczytaniu kilku tematów na forum postanowiłem sam doprowadzić koła do porządku. Odkręciłem tylne koło by wypolerować szprychy i nie mogę odkręcić lub ściągnąć pewnej części z piasty. Dołączam zdiecie. Może ktoś pomoże.
Pozdrawiam

Zdjęcie0182.jpg
Foto
Plik ściągnięto 135 raz(y) 107.66 KB

Ostatnio zmieniony przez Bart 2011-01-06, 14:14, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Ziółek 



Model: DS 125
Rocznik: 1997
Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 1425
Skąd: 4 planeta
Wysłany: 2011-01-06, 13:28   

Bart, Zanim zaczniesz pisać na forum musisz się przedstawić tutaj: http://yamaha-dragstar.pl/viewforum.php?f=18 i popraw temat postu. Bo nic konkretnego nie oznacza słowo Problem.
_________________
"Mówimy sobie na Ty. Nie ma między nami jakichś zadrażnień. Czujemy się fantastycznie w naszej grupie."
 
 
moondek 



Model: SYMPATYK
Wiek: 50
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 4020
Skąd: Józefosław
Wysłany: 2011-01-06, 13:49   

Proponuję "Problem z odkręceniem elementów piasty w tylnym kole" i bez wykrzykników, bo krzyk nam tutaj nie jest potrzebny... Może też warto opisać w skrócie, na czym polega Twój problem? Czy na tym, że są śruby zapieczone, czy nie wiesz, jak do danej części się zabrać?... Napisz coś więcej, bo z Twojego postu niewiele wynika.
_________________
Ukochany motocykl posłuży ci do końca życia, jeśli będziesz jeździł nim dość szybko :idea:
 
 
Bart 


Rocznik: 2003
Wiek: 41
Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-01-09, 12:08   

Witam
Problem polega na tym, że nie mogę zdjąć tej tarczy z zębatką która znajduje się na piascie. Odkręciłem 6 nakrętek i myślałem,że pójdzie gładko ale tarcza się nie rusza. Może ktoś coś wie w tej sprawie?
 
 
pandzioch2003 



Rocznik: 2002
Wiek: 42
Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 198
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-01-11, 20:45   

Bart, na 100% zdejmiesz to bez problemu bez zdejmowania lozyska, tylko musisz dobrze zlac to jakims penetratorem.
Ja sam wymienialem ta zembatke i schodzi po odkreceniu tych nakretek. A dlaczego chcesz to zdejmowac? Czyzbys musial wymienic zembatke? Poczytaj kilka info tutaj:

http://yamaha-dragstar.pl...er=asc&start=40


Post 16 na 3 stronie tematu.
Powodzenia!!
_________________
Współtowarzysze
ISRA 31256
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group