YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Dedykowany intercom SRL 2 do kasku Shoei Neotec 2
Autor Wiadomość
andrzejnow666 



Model: MS1900
Rocznik: 2009
Wiek: 51
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 751
Skąd: Łabiszyn
Wysłany: 2023-07-06, 09:33   Dedykowany intercom SRL 2 do kasku Shoei Neotec 2

Czy ktoś może posiada i używa intercom SLR 2 dedykowany do kasków shoei firmy Sena .
Wymieniłem własnie starego neoteca na nowego i chciałem przełożyć intercom , ale okazało się, że za bardzo to nie pasuje.Dlatego zastanawiam się nad zakupem dedykowanego do którego jest przygotowana instalacja w kasku.
Poczytałem jednak opinie i są tak skrajne ( albo 1-2 , albo od razu 5), że mocno się zastanawiam. Doczytałem, że są wersje z mesh i bez cokolwiek to znaczy.
Będę wdzięczny za jakiekolwiek uwagi i spostrzerzenia
 
 
robert_p (vel Hipis) 



Model: SYMPATYK
Wiek: 55
Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 1803
Skąd: Rynarzewo
Wysłany: 2023-07-06, 10:34   

System mesh to fajna sprawa bo łączy się z innymi meshami bez problemów. Niestety systemy nie są kompatybilne i mesh u Cardo to nie to samo co mesh u Seny :( Mówię to na bazie swoich prób połączenia Scali z Seną i filmiku w necie. Może kolejne aktualizacje coś zmienią ?
Ja zmieniłem po latach starą scalę 9 na Packalk Bold i przeskok jakościowy jest niesamowity. Również jeśli chodzi o system mocowania do kasku.
Zapewne system dedykowany to fajna sprawa ale wolałem coś uniwersalnego co mogę przełożyć do ew. nowego kasku. Obecnie załozone w Shoei Neotec .
_________________
Hipis
 
 
tomboj 



Model: RS1700
Rocznik: 2007
Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 3037
Skąd: Bełżyce (LUB)
Wysłany: 2023-07-06, 15:43   

Ja w tym roku kupiłem kask Shoei J-Cruise II. Ponieważ lubię słuchać muzyki w czasie jazdy motocyklem, stanąłem przed dylematem zakupu Interkomu. Dedykowany do kasku, czy jakiś doklejany. Ten drugi od razu odpadł z powodu kiepskiego w mojej opinii wyglądu całości, a przede wszystkim obawy przed uszkodzeniem odstającego elementu od kasku. Padło na dedykowany. W moim przypadku (w twoim z reszto też) do wyboru miałem SRL-Mesh i SLR 2.
SLR 2, to kilkuletni model. W opinii użytkowników mało udany.
SRL-Mesh, model ubiegłoroczny. Właśnie ten Mesh, to nowy system komunikowania się pomiędzy motocyklistami. Ma oddzielny przycisk do łączenia. Nie wymaga parowania o ile widzą się dwa urządzenia firmy Sena. W innym przypadku musisz parować, tak jak do tej pory. Tyle teorii, bo jeszcze nie miałem okazji komunikować się z innymi użytkownikami.
Mogę dodać jeszcze, że szybko się włącza i ma fajną (w języku polskim) apkę. W internecie piszą, że mimo firmowych słuchawek, zestaw ma słabe basy. Potwierdzam, nie są idealne, ale tragedii nie ma.
W starym kasku Nolan N43, miałem interkom bluetooth-kit3plus. Tam był wieczny problem. Albo nawigacja, albo muza. W SRL-Mesh to wszystko fajnie współgra.
Na maila wysłałem Ci przetłumaczoną instrukcje.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group