Warning: include(/var/www/html/cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /var/www/html/common.php on line 259

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/common.php:259) in /var/www/html/includes/sessions.php on line 548

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/common.php:259) in /var/www/html/includes/sessions.php on line 549
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Sukces z wyswietlaczem
Author Message
tygrys


Model: MS1900
Rocznik: 2006
Posted:    Sukces z wyświetlaczem [ !!! ]

Z racji tego że , w poprzednim temacie (wyświetlacz biegów) napisałem , że po wielu,wielu próbach udało mi się to ustrojstwo z calibrować - to dodane zostało do poprzedniego posta , a niewielu wraca do czegoś co już przeczytał...a byli "zainteresowani" napisałem nowy i pochwalę się , że udało się , ale nie według instrukcji , a drogą dedukcji ;D . W/g instrukcji nikt tego nie może zrobić , bo po prostu instrukcja w prowadza w błąd - jest źle napisana i po włosku i angielsku , jak i tłumaczona na polski (miałem dwa tłumaczenia z dwóch translatorów i jedno przez osobę b.dobrze znającą angielski).
Efekt jest taki , że wyświetlacz doskonale działa , firmy GPT dedykowany na aledrogo do XV 1900 . Montaż b. prosty w/g instrukcji , natomiast calibracja w/g instrukcji , czyli "nauczenie" tego komputerka oczekiwań od niego lol była dwu tygodniową drogą przez mękę...i już byłem bliski odesłania do sprzedawcy , ale za sugestią żony spróbowałem jeszcze raz , ale "inaczej" i po trzech min "nauki" pełen sukces - działa świetnie i nieomylnie .
 
 
soft



Model: MS1900
Rocznik: 2008
Posted:     [ !!! ]

Zastanawiałem się nad zakupem tego urządzenia na ALI. Teraz jestem w strachu. Może zrób przyszłym właścicielom prezent i opublikuj poprawną instrukcję... :-)
 
 
tygrys


Model: MS1900
Rocznik: 2006
Posted:     [ !!! ]

Nie mogę z pewnych względów tego zrobić publicznie na Forum , ale każdemu kto zakupi i napisze mi na PW odpiszę , jak to zrobić - zaręczam , że poradzi sobie każdy.
Proszę też innych żeby tą informację przekazywali na PW .
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group