YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: 1janbo
2020-08-07, 15:57
Motorownia Poznań - NIE POLECAM
Autor Wiadomość
adun2 



Rocznik: 2003
Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 541
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-06-24, 21:23   

Jeszcze z motorowni nie korzystałem, ale po tym przypadku będę ją omijał szerokim kołem.
_________________

 
 
koszerny 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2010
Wiek: 53
Dołączył: 26 Sie 2008
Posty: 1747
Skąd: ZGIERZ
Wysłany: 2009-06-24, 21:31   

1janbo ja bym im nie odpuścił
złóż na piśmie reklamację jeśli ci odpowiedzą również na piśmie to tym samym przyznają się do wykonania usługi
a to już 50% załatwienia sprawy polubownie oczywiście na koszt motorowni
tylko czy będziesz pewny tej naprawy ?
 
 
Gucio68 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 669
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-06-24, 21:36   

koszerny napisał/a:
1janbo ja bym im nie odpuścił
złóż na piśmie reklamację jeśli ci odpowiedzą również na piśmie to tym samym przyznają się do wykonania usługi
a to już 50% załatwienia sprawy polubownie oczywiście na koszt motorowni


Dobrze mówisz,ale to będzie trwało.1janbo musiałby kupić nowe koło,a to zostawić do oględzin mądrych.Śmiganie dla Marka jest bezcenne.
_________________
Gucio68 pozdrawia :-)
 
 
koszerny 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2010
Wiek: 53
Dołączył: 26 Sie 2008
Posty: 1747
Skąd: ZGIERZ
Wysłany: 2009-06-24, 21:42   

Gucio68 napisał/a:
koszerny napisał/a:
1janbo ja bym im nie odpuścił
złóż na piśmie reklamację jeśli ci odpowiedzą również na piśmie to tym samym przyznają się do wykonania usługi
a to już 50% załatwienia sprawy polubownie oczywiście na koszt motorowni


Dobrze mówisz,ale to będzie trwało.1janbo musiałby kupić nowe koło,a to zostawić do oględzin mądrych.Śmiganie dla Marka jest bezcenne.

właśnie tak pomyślałem że to może być poważny problem
musiał by mieć drugie koło a to faktycznie zostawić
 
 
smart 


Model: SYMPATYK
Dołączył: 02 Cze 2009
Posty: 124
Skąd: PZ
Wysłany: 2009-06-24, 22:05   

Ponieważ teraz piszę z kiepskiego netu, to nie będę się rozpisywał, ale jutro podam Ci patent na takich leserów, jeśli będziesz chciał oczywiście.
_________________
treść napisana kursywą ma ironiczne przesłanie
 
 
koszerny 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2010
Wiek: 53
Dołączył: 26 Sie 2008
Posty: 1747
Skąd: ZGIERZ
Wysłany: 2009-06-24, 22:07   

smart206 napisał/a:
Ponieważ teraz piszę z kiepskiego netu, to nie będę się rozpisywał, ale jutro podam Ci patent na takich leserów, jeśli będziesz chciał oczywiście.

i takie podejście jest ok.
napisz na forum to może kiedyś oby nie komuś może się przydać
 
 
pan_wiewiorka 



Model: SYMPATYK
Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 2735
Skąd: we mnie moc?
Wysłany: 2009-06-24, 23:11   

zen napisał/a:
O shit! O wielki shit! Podobnie jak wiewiór właśnie wybieram z katalogu graty kuryakyna, ale w takim razie pierdolę to. Wiewiór, kto jeszcze w Polsce handluje kuryakyn'ami?

Polkom ale w jakiś sposób są związani z Motorownią. Jest jeszcze WMA (chyba tak się zwią). Jutro znajde na nich namiar to uzupełnię.
_________________
Zabijcie wszystkich. Bóg rozpozna swoich.
 
 
1janbo 



Model: XV 1700 Warrior
Rocznik: 2002
Wiek: 2
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 4809
Skąd: Poznań, no wiadomo
Wysłany: 2009-06-24, 23:40   

... 89 eurasów, każda pomoc mile widziana...

A co do reszty... zlewam Motorownie, jeśli Oni traktują mnie komercyjnie (jako motonitę) - nie są warci mojego czasu i zainteresowania... PEDALSTWO i tyle...
_________________
Moderator na emeryturze. Emeryt nie musi, emeryt może!

:dziadek: :czoper: :pokooj:

Siczka, cyt: "(...) Biorę z życia to co jest najlepsze, Piję wino i laski pieprzę, Głębsze myśli trzymam na uwięzi, Tak niejako życie chciałbym spędzić, Sram na pracę, marną płacę, mam je gdzieś (...)".

___________________
WOLNOŚĆ!!!
 
 
pan_wiewiorka 



Model: SYMPATYK
Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 2735
Skąd: we mnie moc?
Wysłany: 2009-06-25, 07:37   

Uzupełniam info o dystrybutora Kuryakyna: WMW Moto-Center ale i Ci podobno są do bani. Ktoś na forum o nich pisał niezbyt pochlebnie.
_________________
Zabijcie wszystkich. Bóg rozpozna swoich.
 
 
1janbo 



Model: XV 1700 Warrior
Rocznik: 2002
Wiek: 2
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 4809
Skąd: Poznań, no wiadomo
Wysłany: 2009-06-25, 07:41   

smart206, dawaj... każdy sposób jest dobry...

[ Dodano: 2009-06-26, 00:43 ]
Odpowiedź szefa Motorowni oraz zablokowanie tematu pozostawiam bez komentarza. Z niecierpliwością oczekuję na spotkanie w sądzie.

http://forum.motocyklisto...AM-t117720.html
_________________
Moderator na emeryturze. Emeryt nie musi, emeryt może!

:dziadek: :czoper: :pokooj:

Siczka, cyt: "(...) Biorę z życia to co jest najlepsze, Piję wino i laski pieprzę, Głębsze myśli trzymam na uwięzi, Tak niejako życie chciałbym spędzić, Sram na pracę, marną płacę, mam je gdzieś (...)".

___________________
WOLNOŚĆ!!!
 
 
koszerny 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2010
Wiek: 53
Dołączył: 26 Sie 2008
Posty: 1747
Skąd: ZGIERZ
Wysłany: 2009-06-26, 00:57   

1janbo napisał/a:
Z niecierpliwością oczekuję na spotkanie w sądzie.

o tym raczej możesz zapomnieć raczej straszy to moje zdanie
poza tym po jego wypowiedzi można stwierdzić że trochę się boją o to byś ty nie dochodził w sądzie swoich praw
nauczka na przyszłość dla wszystkich jeśli płacisz gotówką weź dokumet z naprawy by mieć gwarancję
chociaż jak znasz datę to oni powinni mieć fakt twojej naprawy odnotowany w swoich dokumentach
oczywiście jeśli posiadają kasę lub drukarkę fiskalną ale zawsze mogą stwierdzić że to nie twoja naprawa
jestem ciekaw co napisze - podpowie smart206
_________________
HONDA ST1300 PAN EUROPEAN 2010
 
 
zosia_ 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 1998
Wiek: 57
Dołączyła: 29 Maj 2009
Posty: 104
Skąd: pyrlandia
Wysłany: 2009-06-26, 01:08   

zen napisał/a:
O shit! O wielki shit! Podobnie jak wiewiór właśnie wybieram z katalogu graty kuryakyna, ale w takim razie pierdolę to. Wiewiór, kto jeszcze w Polsce handluje kuryakyn'ami?



Kurcze, no nie chciałabym, zeby to wyszło ja jakas reklama... ale znam ich i wiem, że sprowadzają co się chce bez żadnego problemu.
W ramach przełamiania nieśmiałości można się na mnie powołać ( w sensie, ze dałam namiar bo gwarancji żadnych w zadną stronę nie udzielam)


http://www.aj-motor-team.com/news.php

Trzeba się na tej stronie zarejestrować, zeby zadać konkretne pytanie czy wogóle nadac temat co się chce.
Parę rzeczy już sprowadziłam przez nich, kilku moich znajomych też. Było szybko i bez problemów.
 
 
1janbo 



Model: XV 1700 Warrior
Rocznik: 2002
Wiek: 2
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 4809
Skąd: Poznań, no wiadomo
Wysłany: 2009-06-26, 08:08   

koszerny, masz rację, uczymy się na własnych błędach...

Dobrze, że jest Doktor Wszystkich Silników - Przemo, a co za tym idzie "fachowcy" z firmy na "M" nie są mi do niczego potrzebni.

Jak już się uporam z kołem, zrobię zestawienie kosztów, ciekawe o ile taniej mi wyjdzie, jak robiłbym w firmie na "M" evil
_________________
Moderator na emeryturze. Emeryt nie musi, emeryt może!

:dziadek: :czoper: :pokooj:

Siczka, cyt: "(...) Biorę z życia to co jest najlepsze, Piję wino i laski pieprzę, Głębsze myśli trzymam na uwięzi, Tak niejako życie chciałbym spędzić, Sram na pracę, marną płacę, mam je gdzieś (...)".

___________________
WOLNOŚĆ!!!
 
 
Marecki-mk 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Wiek: 57
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 158
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-06-26, 08:20   

1janbo napisał/a:

Odpowiedź szefa Motorowni oraz zablokowanie tematu pozostawiam bez komentarza. Z niecierpliwością oczekuję na spotkanie w sądzie.

http://forum.motocyklisto...AM-t117720.html


Szkoda że nie zacytowałeś tej wypowiedzi bo FM nie działa :(
_________________
Pozdrawiam
Marek
 
 
pan_wiewiorka 



Model: SYMPATYK
Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 2735
Skąd: we mnie moc?
Wysłany: 2009-06-26, 08:26   

1janbo napisał/a:
Z niecierpliwością oczekuję na spotkanie w sądzie.

Kto, Ty czy Motorownia?
_________________
Zabijcie wszystkich. Bóg rozpozna swoich.
 
 
fazzi 



Rocznik: 2008
Wiek: 56
Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 2691
Skąd: Jankes
Wysłany: 2009-06-26, 08:58   

zebyscie nie mysleli ze tylko w Polsce mozna sie zagotowac u mechanika opisze wam czego ciekawego mozna sie dowiedziec w serwisie Yamahy ;D
Przed wyjazdem postanowilem wymienic olej, niestety jest na gwarancji wiec musze to robic w serwisach.Gdy kupilem gwiazde pierwszy przeglad serwisowy zrobilem po 1ooo km i powiedzieli ze nastepny po 6 tys.Mam serwis 300m od domu wiec tam podjechalem i mowie ze chce wymienic olej i sprawdzic reszte (mam przebieg 6500 km)
Piekna laseczka pocykala w kompie i mi mowi ze nie wymienia, bo wymieniaja po 10 tys km, mowie ze ja jednak chce i przeciez ja za to place a ona ze nie i ze w kardanie tez nie wymienia, wiec pytam co beda robic bo mam zaplacic 150 euro a nie wiem za co????
Pytam czy moze wyreguluja zawory a ona pocykala i mowi ze zawory sprawdzaja co 40 tys!!
Myslalem ze jest nacpana i podeszlem za jej biurko a tam tabelka i pisze czarno na bialym ze co 40 tys shock
Wiec lalunia mowi ze sprawdza stan plynow i cisnienie w kolach i stan ogolny motocykla, pojechalem wiec do innego serwisu Yamahy i tam okazalo sie ze wymagaja przegladow co 6 tys i wymieniaja wszystko i pelna regulacja , wiec z ciekawosci pojechalem tam gdzie kupilem gwiazde i tam przeglady obowiazkowe sa co 10 tys, lecz zalecaja co 6 tys wymienic olej a zawory reguluja co 10 tys i maja na to tabelke ;p
 
 
1janbo 



Model: XV 1700 Warrior
Rocznik: 2002
Wiek: 2
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 4809
Skąd: Poznań, no wiadomo
Wysłany: 2009-06-26, 09:25   

Marecki-mk napisał/a:
1janbo napisał/a:

Odpowiedź szefa Motorowni oraz zablokowanie tematu pozostawiam bez komentarza. Z niecierpliwością oczekuję na spotkanie w sądzie.

http://forum.motocyklisto...AM-t117720.html


Szkoda że nie zacytowałeś tej wypowiedzi bo FM nie działa :(


Mówisz- masz:
"Proponuję najpierw wyjaśnić sprawę u nas do końca, a dopiero potem wydawać wyroki.
Koło, z tego co widzę, robione było rok temu (trudno powiedzieć jak dawno temu, nie ma Pan żadanych dokumentów z tej naprawy). O szprychowane koło należy odpowiednio dbać, m.in. poprzez kontrolę naciągu szprych. Ponadto wyraźnie zaznaczałem, iż centrowaniem kół zajmuje się zewnętrzna firma, właśnie Pana Tomasza, do którego przekazałem Panu numer telefonu w celu wyjaśnienia sprawy. Rozumiem, że można i trzeba łączyć Motorownię z firmą centrującą koła, niemniej chyba w wydawaniu ocen warto o takim fakcie pamiętać i go odnotować?!
Nie zamierzam więcej się tą sprawą denerwować, kwestię treści Pańskiego posta oddaję do prawnika, czy nie zostało naruszone nasze dobre imię, gdyż tego typu sprawy reklamacyjne najpierw wyjaśnia się bezpośrednio z zainteresowanymi stronami, a dopiero później ew. ocenia w miejscach publicznych. Sprawę proszę wyjaśniać z Panem Tomaszem, w razie problemów udzielimy pomocy w rozmowach.
PS. Swoją drogą - jak widać - nie opłaca się kompletnie czegokolwiek komukolwiek podlecać na zewnątrz serwisu, potem trzeba za innych odpowiadać i się tłumaczyć. Dlatego od roku nie centrujemy kół i nie wykonujemy kilku czynności naprawczych wymagających wynajmowania zewnętrznych firm... To ku rozwadze innym serwisom, starającym się mieć w miarę szeroką ofertę warsztatową...
pzdr"
_________________
Moderator na emeryturze. Emeryt nie musi, emeryt może!

:dziadek: :czoper: :pokooj:

Siczka, cyt: "(...) Biorę z życia to co jest najlepsze, Piję wino i laski pieprzę, Głębsze myśli trzymam na uwięzi, Tak niejako życie chciałbym spędzić, Sram na pracę, marną płacę, mam je gdzieś (...)".

___________________
WOLNOŚĆ!!!
 
 
pan_wiewiorka 



Model: SYMPATYK
Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 2735
Skąd: we mnie moc?
Wysłany: 2009-06-26, 09:39   

Jeśli zlecili komukolwiek usługę to oni za nią odpowiadają a nie Pan Tomasz. Inaczej, Pan Tomasz przed nimi ale Motorownia przed Klientem.
_________________
Zabijcie wszystkich. Bóg rozpozna swoich.
 
 
1janbo 



Model: XV 1700 Warrior
Rocznik: 2002
Wiek: 2
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 4809
Skąd: Poznań, no wiadomo
Wysłany: 2009-06-26, 09:43   

pan_wiewiorka napisał/a:
1janbo napisał/a:
Z niecierpliwością oczekuję na spotkanie w sądzie.

Kto, Ty czy Motorownia?


Ja jestem niespotykanie spokojnym człowiekiem... ja czekam, koszerny wie co mówi ;)
_________________
Moderator na emeryturze. Emeryt nie musi, emeryt może!

:dziadek: :czoper: :pokooj:

Siczka, cyt: "(...) Biorę z życia to co jest najlepsze, Piję wino i laski pieprzę, Głębsze myśli trzymam na uwięzi, Tak niejako życie chciałbym spędzić, Sram na pracę, marną płacę, mam je gdzieś (...)".

___________________
WOLNOŚĆ!!!
 
 
smart 


Model: SYMPATYK
Dołączył: 02 Cze 2009
Posty: 124
Skąd: PZ
Wysłany: 2009-06-26, 09:48   

Motorownia napisał/a:
Sprawę proszę wyjaśniać z Panem Tomaszem, w razie problemów udzielimy pomocy w rozmowach.


Hmm, a Ty w ogóle podczas zlecania tej usługi rozmawiałeś z Panem Tomaszem? Jeśli nie to niech się nie ośmieszają, że masz z nim rozmawiać, to ich problem rozmowy z podwykonawcą.


PS. Dla zainteresowanych informacja:

Mój sposób na załatwienie sprawy z "dużym co może więcej" podałem na PW.
_________________
treść napisana kursywą ma ironiczne przesłanie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group