YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wypadek z dzisiaj 24.05.09
Autor Wiadomość
warek07 



Model: SYMPATYK
Wiek: 46
Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 1534
Skąd: P-T (Free Star)
Wysłany: 2009-05-26, 16:15   

wina troche lezy tez w mediach - wypadki z udzialem motocyklisty sa zazwyczaj tak przedstawiane że to narwańcy którzy stanowia zagrozenie dla dobrych kierowcow puszek... a potem taki z auta nie wnika ze jedzie motocyklista tylko wpierdala mu sie na pas zeby pokazać gdzie nasze miejsce
_________________
carpe diem
 
 
fazzi 



Rocznik: 2008
Wiek: 56
Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 2691
Skąd: Jankes
Wysłany: 2009-05-26, 17:30   

Taka opinia to efekt tego ze prasie dobrze sie pisze o czyms co fajnie brzmi i nie jest pospolite a motocyklista to fajny temat i powstaje obraz szalencow i dawcow nerek.
Podobnie ma sie sprawa z tragicznymi pogryzieniami przez psy ktorych w roku jest w Polsce od kilku do kilkunastu (nie pisze o uszczypnieciu przez ciapka tylko o groznych dla zycia atakach psow) i sa one tematem burzy w mediach a w tym samym czasie dziennie ginie zamordowana osoba a 4 sa zgwalcone ale to nie jest poczytny temat i nikt nie wymysla aby facetom ucinac penisy , bo nagminie dokonuja gwaltow lub maja chodzic w kajdankach bo bija zony ;D
Ja osobiscie uwazam ze bardzo duzo wypadkow jest przy jezdzie w duzych grupach, zamiast sie koncentrowac na drodze ciagle trzeba kontrolowac czy sa wszyscy, ludzie aby sie nie zgubic przeskakuja na czerwonym za grupa, czesto sie staje w miejscach niedozwolonych aby na kogos poczekac a jak juz zacznie sie krecic film lub robic foty to jest to najczesciej material do wgladu z wypadku dlatego ja tak bardzo nie lubie jazdy wieksza grupa.
http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
 
warek07 



Model: SYMPATYK
Wiek: 46
Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 1534
Skąd: P-T (Free Star)
Wysłany: 2009-05-27, 13:57   

fazzi, masz racje... chociaz jak jadą same gwiazdki jest inaczej ;D dyscyplina, porzadek i nie ma cwoków jadących bez wyobrazni
_________________
carpe diem
 
 
Tomero 


Model: SYMPATYK
Wiek: 44
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 174
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-05-27, 14:12   

Ta niedziela 24-05 to jakiś feralny dzień dla braci motocyklowej...

Rodzice mi pisali że na podkarpaciu grópce "chperowców" wymusił pierwszeństwo jakiś katamaran i 2 z nich odwieźli do szpitala...

Słabo się robi jak człowiek pomyśli sobie że czasami choćbyś nie wiadomo jak jeździł i uważał to zawsze znajdzie się ktoś kto spierd... Ci pasję bezmyślnym manewrem...

Dużo zdrowia dla poszkodowanych i maluszka którego matka mam nadzieję poniesie konsekwencje prawne za brak koncentracji w ruchu drogowym - zwłaszcza że miała naważniejszego pasażera na pokładzie...
_________________
Born to be Wilde...
 
 
darkside 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2008
Wiek: 48
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 1717
Skąd: Gdańsk/Banino
Wysłany: 2009-05-27, 21:59   

Wow panowie az mam ciary na plecach jak to czytam :( ja generalnie zaczynam przygode i jak tak se poczytam to az strach sie bac :( zonie nawet nie pokazuje takich art. bo mi motór sprzeda ;d fakt jest taki ze mnie nie kreci jazda wieksza nic 100km ale co z tego jak jakas "pala" w puszcze nie ma wyobrazni jak sie czuje motocyklista ktoremu np. zajezdza droge. Prawko zrobilem na motór 6 lat temu i od tego czasu jezdzac autem mialem juz inne podejscie do motocyklistow choc moto nie posiadalem. Mysle sobie czasem ze gdyby tak zdajacy prawko na auto zdawal i na motór to przynioslo by to efekt wiekszej wyobrazni. Wiem ze to utopia ale tyle mozna choc napisac bo znam to z autopsji. A swoja droga zycze duzo zdrowia fizycznego i psychicznego ( powrot na motór ) dla tych kolegow z wypadkow.

[ Dodano: 2009-05-27, 22:02 ]
I dla tego biednego dziecka bo co one winne ze matka malo wyobrazni posiada i pewnie nie zapiela go w foteliku, bo bok na foto jest w miare caly. Pewnie przy hamowaniu latalo jak "..." zdrowia...
_________________

Morsy-Damian-klik
 
 
DRAD 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2011
Wiek: 45
Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 1538
Skąd: ODERWANI
Wysłany: 2009-05-27, 22:45   

[u]głupia suka
_________________
MORSOWNIA 1 i 1/2 czyli wielka dogrywka już niedługo :D
 
 
Biały 



Model: MS1900
Rocznik: 2007
Wiek: 49
Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 1616
Skąd: Wa-wa/Bydgoszcz
Wysłany: 2009-05-27, 23:35   

To jest przypadek mojego kolegi z pracy. Jak patrzę na niego, to aż żal mi się robi, że w jednej chwili można przesrać całe życie. Naprawdę koleś super, poczucie humoru zajebiste i ogólnie wykręcony pozytywnie. Firma zachowała się dobrze i nadal pracuje, bo okazało się, że nie ma wymaganych lat przepracowanych i renta mu ni eprzysługuje. To się wydarzyło jak jechał do pracy.
http://www.youtube.com/watch?v=q92paLrhhYA
_________________
Wolałbym żałować, że coś zrobiłem niż, że czegoś nie zrobiłem - James Hetfield
 
 
Tomero 


Model: SYMPATYK
Wiek: 44
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 174
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-05-28, 08:42   

No to teraz mam ciepło...

W przyszłym tygodniu będę miał swój pierwszy raz (po odebrniu prawka w końcu wyjadę "na miasto") a wyjazd na zlot to pierwsza trasa - i jak czytam a raczej zobaczyłem filmik o wypadku kolegi White-a - to mi się nogi "miętkie" zrobily...
_________________
Born to be Wilde...
 
 
zen 



Model: SYMPATYK
Wiek: 46
Dołączył: 11 Gru 2008
Posty: 900
Skąd: Wielkopolanie/PNT
Wysłany: 2009-05-28, 11:08   

Kolega i tak miał szczęście. Mój znajomy miał go mniej, gdzieś 2 miesiące temu, na prostym odcinku ul. Polnej w Poznaniu stracił głowę. I dosłownie i w przenośni - leżała kilkanaście metrów od ciała. Do dzisiaj właściwie nie wiadomo, co się stało, ale obstawiałbym brawurę.
 
 
darkside 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2008
Wiek: 48
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 1717
Skąd: Gdańsk/Banino
Wysłany: 2009-05-28, 12:20   

Panowie z takimi opsiami to kur... mac ale moze sprzedam motór. Do chu...jasnego ja mam 2 synow i zone. Teraz te opisy to mnie rozbily :( :( :( Mam motór od ponad miesiaca a tu kur... czytam prawie same nekrooooo... jak horrory do jasnej ciasnej evil Moze to pasja dla kawalerow lub " saperow " Jestem podbudowny ja pier... :( sorki za bluzgi ale mnie ciary przechodza jak czytam opowiesc Zena i White. Chyba juz tu przestane wlazic w ten temat bo kurde bede mial obawy jak wsiade na gwiazdeczke, a co gorsza to sie dzieje w realu a nie na filmie evil Moze warto sprawic sobie jakies ubezpioeczenie dodatkowe aby rodziny choc nie zostawic "na lodzie" evil
_________________

Morsy-Damian-klik
 
 
empiq 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2002
Wiek: 49
Dołączył: 25 Sie 2008
Posty: 739
Skąd: Koluszki/Warszawa
Wysłany: 2009-05-28, 12:30   

no kurcze racja częściowo. Aż strach...

z drugiej strony możesz przez jezdnię przechodzić pieszo i Cię puszka przejedzie ...
albo po chodniku iść i Ci cegła z budowy obok spadnie na głowę...

nigdy nic nie wiadomo - co ma być to będzie - można tylko nie prowokować sytuacji i jeździć jak się da najbezpieczniej.
_________________
Janinka sprzedana ;( niech wiernie służy nowemu Panu.
 
 
Arcon 



Model: SYMPATYK
Wiek: 55
Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 446
Skąd: WuWuzeLe
Wysłany: 2009-05-28, 12:50   

Prawda... I tak jak piszą w "Motocykliście doskonałym" - mieć oczy otwarte i wyobraźnię. Większość niebezpieczeństw da się przewidzieć i można odpowiednio wcześniej zareagować, jeśli jeździ się z głową. No i jeszcze to, co silnie do mnie przemawia - dostosować prędkość motocykla do szybkości, z jaką jesteś w stanie analizować sytuację na drodze.
 
 
Wawrzek 



Rocznik: 2001
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 298
Skąd: Nowy Targ
Wysłany: 2009-05-28, 13:42   

A oto list i filmik z moich stron...

http://motoryzacja.interi...ce,1313652,3017

Najlepszy fragment jest jak chłopaki znoszą ścigałke we 3 :P (1:13 filmu)

Wniosek jest 1: ludzie pozamieniali swój mózg na pojemność swojego moto...
_________________
Where I lay my head is home
 
 
jaro 



Model: BĘDZIE
Rocznik: 2009
Wiek: 55
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 3767
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2009-05-28, 13:47   

Zawsze mówiłem nie jedz szybciej niż myślisz i niż twój anioł stróż potrafi latać.
_________________
Tam gdzie kończą się Reguły tam zaczyna się Pruszków!


V Star 1300, RS 2008r, RS 2009r, RS 2011R
HOW TO DISMANTLE AN ATOMIC BOMB
 
 
darkside 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2008
Wiek: 48
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 1717
Skąd: Gdańsk/Banino
Wysłany: 2009-05-28, 13:53   

Jak dla mnie to debile i pojeby evil evil I robia tylko dobra mine do kure.. zlej gry.
Takie popisy niech robia na zamknietych terenach nie narazajac nawet ludzi w puszkach. Powiem cos co moze jest brutalne, ale nie zal mi takich pseudomotocyklistow. Ubolewam tylko iz ich rodziny cierpia za ich poje.... brawure evil a zla opinia idzie w eter. Motocyklista to dawca i "pojeb" na drodze.
_________________

Morsy-Damian-klik
 
 
jaro 



Model: BĘDZIE
Rocznik: 2009
Wiek: 55
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 3767
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2009-05-28, 13:57   

i tu stety muszę się z tobą zgodzić szkoda tylko matek, żon i dzieci.
_________________
Tam gdzie kończą się Reguły tam zaczyna się Pruszków!


V Star 1300, RS 2008r, RS 2009r, RS 2011R
HOW TO DISMANTLE AN ATOMIC BOMB
 
 
shipp 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2005
Wiek: 57
Dołączył: 07 Lut 2009
Posty: 2411
Skąd: Kwatera Główna
Wysłany: 2009-05-28, 14:01   

Trochę przesadzacie. Państwo samo prowokuje do takich zachowań. Ile mamy w kraju torów do jazdy motocyklem? Ile mamy dróg nadających się do jazdy motocyklem? Więc nie dziwię się, że każdy kawałek dobrego asfaltu jest oblegany jak mięsny za komuny. Lepiej żeby ganiali po zakopiance niż po miastach.
_________________
I tak zawsze... no zawsze...
 
 
darkside 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2008
Wiek: 48
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 1717
Skąd: Gdańsk/Banino
Wysłany: 2009-05-28, 14:07   

Owszem zgadzam sie iz torow brak. Tylko pytam jakie ma prawo jeden z drugim narazac innych uczestnikow drogi ? Zobacz ten film kilka razy widac jak auta jada poboczem bo skur... wymuszaja evil i co maja prawo ? evil Zreszta nikt nigdy nie zrobi profesjonalnych torow dostepnych tak sobie od reki, bo nikt nie wezmie odpowiedzalnosci za paru idiotow po kilku browarach. Zreszta wystarczy zobaczyc zloty puszek co sie dzieje evil
_________________

Morsy-Damian-klik
 
 
jaro 



Model: BĘDZIE
Rocznik: 2009
Wiek: 55
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 3767
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2009-05-28, 14:12   

shipp napisał/a:
Lepiej żeby ganiali po zakopiance niż po miastach.

i tu masz absolutnie rację ale rzeczywistość niestety jest inna. Na laczku od świateł do świateł to częsty widok. A co z innymi użytkownikami drogi, dziecko nie ma szans z motocyklem.
_________________
Tam gdzie kończą się Reguły tam zaczyna się Pruszków!


V Star 1300, RS 2008r, RS 2009r, RS 2011R
HOW TO DISMANTLE AN ATOMIC BOMB
 
 
darkside 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2008
Wiek: 48
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 1717
Skąd: Gdańsk/Banino
Wysłany: 2009-05-28, 14:26   

Strach sie bac co sie w 3-miescie dzieje. Zreszta wszedzie jak widac od morza po gory ;D Ogladalem ostatnio na Tvn Turbo program o motocyklistach i najgorsze jest jak taki jak ja "nowicjusz" kupuje szliffffierke bo koledzy maja evil to jest prawdziwe zagrozenie dla ruchu evil Przyznam ze mnie drag wprowadza w zaklopotanie przy malych predkosciach a co dopiero szliffffierka gdzie aby sie lansowac trzeba manetke pociskac evil To wlasnie uswiadamiam zonie ze nie jade aby jechac tylko jade aby czuc wiatr i ogladac okolice. ( cos dla oka i ucha ) gra tlumikow. ;D A jak chce poszalec to siadam do PS3 sa juz tak realne gry ze se moge posmigac i 200km. ;D
_________________

Morsy-Damian-klik
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group