YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
EMWI F.H.U Auto-Moto opinie
Autor Wiadomość
szorsz 

Model: XV 1700 Warrior
Rocznik: 2009
Wysłany: 2021-12-19, 08:50   

Jest też inne podejście do sprzedaży i klienta, przykład innego sprzedawcy
ogłoszenie z piątku - 17.12.2021
https://www.otomoto.pl/of...x-ID6Ek530.html

zdjęcia zrobione podczas wizyty u sprzedawcy:

SATURIAN 

Model: SYMPATYK
Rocznik: 2016
Wysłany: 2021-12-19, 12:13   

Nie polecam tego sprzedawcy . Piękny , bezwypadkowy , czarny road king , wystawiony u niego na stronie , po sprawdzeniu na aukcji , okazał się gniotem z kołem pod silnikiem z pogiętymi lagami i całą resztą . Jego ogłoszeń nawet nie oglądam , choć przyznać trzeba , że zdjęcia ma zachęcające .

tqmeh 

Model: MS1300
Rocznik: 2018
Wysłany: 2021-12-19, 12:22   

witek1965 napisał/a:
czy Ty znasz pojęcie "czytanie ze zrozumieniem" ? zakres szkoły podstawowej.

Właśnie to czytanie z zrozumieniem się kalania, przydaje się także w dalszych latach życia, nie tylko w SP.... gość szuka merytorycznej porady a nie pustych opinii, nic nie wnoszących do tematu, od osób, które dodatkowo jak im się wydaje w pseudo delikaty sposób, przekazują wiadomość: twój wybór jest brzydki.... niewłaściwy tip itd.... to jego wybór co mu się podoba i nie mam jest oto oceniać
Wspierajmy ludzi naszą wiedzą a nie postawą masz słaby gust i wybierasz brzydkie moto...

proponuje zatem zapoznać się z definicją z dowolnego źródła

Smak (gust) – poczucie piękna, zdolność lub umiejętność oceny wartości estetycznych, subiektywna tendencja do wyższego oceniania pewnych wartości.

witek1965 napisał/a:
jak również pozwól, że to ja będe decydował o tym, co mi się podoba, a co nie.

Decyduj nic mi do tego, nigdzie tego nie ograniczałem tu także bak czytania z rozumieniem w pewnym wieku się kłania....

http://aprs.fi/?call=SQ6OEN-10 Link do skopiowania trasa na żywo

witek1965 

Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2008
Wysłany: 2021-12-19, 12:31   

tqmeh,

Casian napisał/a:
Możecie polecić sprawdzoną firmę handlującą motocyklami gdzie warto poszukać motocykla?

o to pytał, a nie co sądzicie o XVS 1300 ?, więc otrzymał odpowiedź, chyba zadowalającą, bo jak czytam to dogaduje się z Jaro.
Nie pytał : cosądzicie o XVS 1300, a odpowiedź była bezpośrednio do Pyry.
Jak jemu się podoba, nie nie pozostaje mi nic innego jak mu zyczyć udanego zakupu i radości z jazdy.
O gustach sie nie dyskutuje, przyjmuje się do wiadomości i tyle. Tobie się podoba, uważasz, że jest piekny itd.Podobne jest zdanie Pyry, ale ja nie musze podzielać Twojego zdania i jego zdania w tej kwestii. Jest dla mnie brzydal i tyle. Na świecie są setki modeli, tak że każdy zapewne znajdzie cośs dla siebie. Powodzenia i wesołych świąt.

tqmeh napisał/a:
Wspierajmy ludzi naszą wiedzą a nie postawą masz słaby gust i wybierasz brzydkie moto...
w sumie nie wiem, w którym miejscu chiałeś wstawić przecinek lub kropkę, ale zakładam, że zdanie miało być podzielona na dwa odrębne. Nie obrzydzałem motocykla XVS1300 Casianowi, bo o niego nie pytał. Odpowiedziałem bezpośrednio na post Pyry. Z drugiej rzecz strony biorąc, ludzie kierują się róznymi kryteriami przy zakupie różnego rodzaju sprzętów, np walorami użytkowymi, czy technicznymi.
Jak Cię to pocieszy, to Passat B5 FL to też wg mnie okropnie brzydki samochód. Totalnie brzydki. No i przejeździłem nim prawie 10 lat.
Tak wyszło.

1janbo 

Model: XV 1700 Warrior
Wysłany: 2021-12-19, 13:09   

tqmeh, witek1965, :evil:

:dziadek: :czoper: :pokooj:

Siczka, cyt: "(...) Biorę z życia to co jest najlepsze, Piję wino i laski pieprzę, Głębsze myśli trzymam na uwięzi, Tak niejako życie chciałbym spędzić, Sram na pracę, marną płacę, mam je gdzieś (...)".

witek1965 

Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2008
Wysłany: 2021-12-19, 16:52   

1janbo, :uklon3: przepłaszam

Odpowiedz do tematu