YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Indor Leather Desing - skórzane dodatki, ręczna robota,
Autor Wiadomość
ToM 


Rocznik: 2003
Wiek: 49
Dołączył: 27 Lis 2012
Posty: 21
Skąd: Chojnice
Wysłany: 2013-05-23, 19:47   

indor sprawa po troszku się rozwiązała dzięki Ronow
jest konkret złociszowy od..... i to w zupełności wystarcza,jak ktoś ma fantazję to powinien mieć i kase. Moim zdaniem cen nie należy owijać w bawełnę ważne żeby towar był jakościowo dobry ( po zdjęciach widać że jest) to się sam wybroni
Za jakiś czas się odezwę w sprawie małego zamówienia
pozdrawiam ;D
_________________
ToM
 
 
Łuki 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2003
Wiek: 57
Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 234
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2013-05-23, 22:17   

Nie bardzo rozumiem w czym problem,napisałem na PW do indora z zapytaniem na interesujący mnie temat - błyskawiczna odpowiedz i już wszystko wiem. :nie_wiem: :dumny:
_________________
Każdy dzień w siodle to .....dobry dzień.
 
 
indor 


Model: BĘDZIE
Wiek: 34
Dołączył: 15 Kwi 2013
Posty: 5
Skąd: głuchołazy/poznan
Wysłany: 2013-06-23, 07:50   

Witajcie
Długo sie nie odzywałem do nikogo, mam młyn z różnymi zajeciami, do tego mialem wypadek, lezałem w szpitalu, teraz w miare mozliwosci nadganiam zamówienia ale wszystko sie mocno opóźnia
_________________
https://www.facebook.com/...189044584577748
 
 
artek 



Model: SYMPATYK
Wiek: 53
Dołączył: 08 Paź 2011
Posty: 4437
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2013-06-23, 09:31   

... spokojnie, wracaj do zdrowia ... to najważniejsze ...
 
 
wojtas_strzelin 


Rocznik: 1999
Wiek: 42
Dołączył: 22 Mar 2012
Posty: 50
Skąd: strzelin
Wysłany: 2013-07-03, 15:08   

mam moją opaskę na ręke - dzięki Michale - super robota
_________________
walczysz - zwyciężyłeś
 
 
shipp 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2005
Wiek: 56
Dołączył: 07 Lut 2009
Posty: 2411
Skąd: Kwatera Główna
Wysłany: 2013-07-05, 09:47   

Coś by se człowiek zamówił, może nawet kilka na raz, ale rzeczywiście upierdliwe trochę jest to kontaktowanie się. Chciałbym popatrzeć na kilka różnych rzeczy i zdecydować, którą ewentualnie bym nabył dla siebie, ale tak na prawdę teraz nie wiem, czy bardziej chcę portfel czy piórnik? Cen nie znam, nie wiem na co mnie stać? Zakładając że zapytam na PW o 3-4 przedmioty, okaże się że cokolwiek dla mnie za drogo i powstaje głupia dla mnie sytuacja, że zawracam dekiel sprzedającemu a groszem nie śmierdzę w ilości wystarczającej na mały gadżecik. Forma promocji i sprzedaży jest kształtowana według uznania tego, kto sprzedaje, ale robienie z cen jakiejś tajemnicy na pewno uszczupla znacząco grono ewentualnych nabywców. Poza tym sugeruje to, że ceny są dość płynne i w zasadzie nie ma czegoś takiego jak cennik tylko ustalane są w zależności od aktualnego humoru sprzedawcy.
Nie, żebym krytykował czy coś takiego, nie moja piaskownica i nie mój szpadelek, tylko taka drobna uwaga z punktu widzenia zainteresowanego, potencjalnego klienta :)
_________________
I tak zawsze... no zawsze...
 
 
wojtas_strzelin 


Rocznik: 1999
Wiek: 42
Dołączył: 22 Mar 2012
Posty: 50
Skąd: strzelin
Wysłany: 2013-07-05, 12:35   

shipp, zapytalem - kolega odpowiedział - podał cene - wymieniliśmy kilka maili - dostalem później maila z fotami gotowego dzieła - i tyle w temacie - chłopak robi super robotę
_________________
walczysz - zwyciężyłeś
 
 
etma102 



Rocznik: 2003
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 20
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-07-08, 19:36   

Zrealizowałem już dwa zamówienia i jestem bardzo zadowolony. Jest to ręczna i solidna robota. Przy takich indywidualnych projektach nie da się ustalić ceny z cennika, każdy projekt jest inny. Ja nie miałem żadnych problemów: konkretne zapytanie konkretna oferta , mnie odpowiadała więc była realizacja. No cóż co do ceny trzeba liczyć się z kosztami ale według mnie na prawdę warto więc nawet się nie targowałem. Produkt na prawdę wart ceny i napewno jeszcze coś zamówię
 
 
OldDiver 



Model: DS 650 Classic
Rocznik: 2006
Dołączył: 26 Lis 2011
Posty: 3062
Skąd: Wrocław/Kiełczów
Wysłany: 2013-07-09, 07:41   

Dobrze by było gdyby ktoś jak zrealizował jakieś ciekawe coś zamieścił tu zdjecie tego "cosia".
_________________
Posiadam prawo do komentowania i … nie zawaham się Go użyć !
I … nie jest to nabijanie licznika.

Deflektor kolanowy w ... łykend - https://drive.google.com/file/d/1CL7D6yzf_UhicpEcAaxSxHq3a_MCmMeG/view?usp=sharing

Kupię trajkę !
 
 
1janbo 



Model: XV 1700 Warrior
Rocznik: 2002
Wiek: 2
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 4802
Skąd: Poznań, no wiadomo
Wysłany: 2020-08-09, 13:17   

Fb nadal aktualny.
_________________
Moderator na emeryturze. Emeryt nie musi, emeryt może!

:dziadek: :czoper: :pokooj:

Siczka, cyt: "(...) Biorę z życia to co jest najlepsze, Piję wino i laski pieprzę, Głębsze myśli trzymam na uwięzi, Tak niejako życie chciałbym spędzić, Sram na pracę, marną płacę, mam je gdzieś (...)".

___________________
WOLNOŚĆ!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group