YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Bielsko Biała - Max Motor
Autor Wiadomość
jurand501 


Rocznik: 2003
Wiek: 54
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 14
Skąd: Milówka
Wysłany: 2011-06-11, 16:54   Bielsko Biała - Max Motor

Z autopsji z całego serca przestrzegam i odradzam serwis Max Motor w Bielsku Białej na ul Spiechowicza. Pan prowadzący tzw Baca nie zabradzo wie co robi i nie zna się na mechanice na wymienianiu oleju może tak na niczym innym nie. Odradzam i przestrzegam

[ Komentarz dodany przez: krotom: 2011-06-13, 07:01 ]
zmieniłem brzmienie tytułu by było wiadomo o kim konkretnie tu piszecie
Ostatnio zmieniony przez 1janbo 2020-08-07, 14:35, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Jolka 


Model: SYMPATYK
Wiek: 64
Dołączyła: 15 Cze 2009
Posty: 1286
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2011-06-11, 19:59   

ja akurat mam dobre zdanie co do Bacy
serwisowałam mój moto u niego i nie było problemu
 
 
Dawid Z. 


Model: SYMPATYK
Wiek: 44
Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 1772
Skąd: Przemyśl,Anglia.
Wysłany: 2011-06-11, 20:10   

To może coś więcej, rozwińcie temat.
_________________
Dawid Z.
 
 
Lokis 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 1997
Wiek: 54
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 3451
Skąd: JANKES-BOROWIANY
Wysłany: 2011-06-11, 20:43   

Raczej o bacy krążą dobre opinie :nie_wiem:
Możesz naświetlić w czym problem ?
_________________

Wszystkie choroby biorą się ze stresu. Tylko weneryczne z przyjemności


Zbiorowe kamieniowanie - nowa orgia dla mas

dobry kogut nie może być tłusty (q..wa nieaktualne)
 
 
jurand501 


Rocznik: 2003
Wiek: 54
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 14
Skąd: Milówka
Wysłany: 2011-06-11, 20:56   

a no w tym że po pierwsze oddałem moto do regulacji gaźników i zaworów, po wykonanym serwisie moto nie chciało jechać , został mi wciśnięty kit że świeca padła , pomimo wymienienia świec już w domu moto dalej nie chciało jechać . W ramach gwarancji moto oddałem do warsztatu gdzie stało cały kwiecień i co rusz były inne problemy a to brak iglicy w jednym z gaźników podobno koś przed Bacą zgubił a to fatalna instalacja elektryczna itd itp. Po miesiącu gość powiedział że się poddaje oddałem moto do servisu Yamahy w Czechowicach Dziedzicł gdzie to moto zostało doprowadzone do porządku a szczególnie nieumiejętnie zrobione gaźniki. I tu zdziwienie usługa w Max Motor 550 zł a w serwisie 350zł w kieszeni 200zł. Co prawda oddano mi 200zł za te gaźniki w Max Motr, ale ten czas i nerwy . Ja oddałem moto jeżdżące a otrzymałem ursusa c 360,miałem o tym nie pisać ale dzisiaj rozmawiałem z człowiekiem który również jeździ na moto i stwierdził iż słyszał już wiele negatywnych opinii o Max Motor jednak nie są one publikowane lub kasowane przez administratora forum który jest przyjacielem Bacy. Ja również myślałem ze serwis jest ok po postach przeczytanych w necie jednak się bardzo zwiodłem.
 
 
Lokis 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 1997
Wiek: 54
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 3451
Skąd: JANKES-BOROWIANY
Wysłany: 2011-06-11, 21:02   

I to jest kompletna informacja.
_________________

Wszystkie choroby biorą się ze stresu. Tylko weneryczne z przyjemności


Zbiorowe kamieniowanie - nowa orgia dla mas

dobry kogut nie może być tłusty (q..wa nieaktualne)
 
 
Jolka 


Model: SYMPATYK
Wiek: 64
Dołączyła: 15 Cze 2009
Posty: 1286
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2011-06-11, 21:26   

teraz kojarzę, słyszałam o Twoim problemie
ja jednak nie mam nic do zarzucenia Bacy
 
 
jurand501 


Rocznik: 2003
Wiek: 54
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 14
Skąd: Milówka
Wysłany: 2011-06-11, 21:31   

wiesz jak masz do niego zaufanie i dużo kasy na servis to już twoja sprawa, wspomnę tylko że w servisie Yamahy poz tym że mi moto naprawili po bacy to go jeszcze umyli i wypucowali ze się świecił jak psu j...ca. Jolaka poczytaj sobie forum bgm tam człowiek opisuje jak Baca robił mu z hamulcami i wypuścił go z warsztatu z zapowietrzonym układem a to już pachnie co najmniej glebą.
 
 
Jolka 


Model: SYMPATYK
Wiek: 64
Dołączyła: 15 Cze 2009
Posty: 1286
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2011-06-11, 21:34   

wiem, czytałam, swoje zdanie mam
kasy u mnie nie ma dużo
 
 
Azmadan 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2007
Wiek: 42
Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 419
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2011-06-13, 09:20   

jurand501 napisał/a:
rozmawiałem z człowiekiem który również jeździ na moto i stwierdził iż słyszał już wiele negatywnych opinii o Max Motor jednak nie są one publikowane lub kasowane przez administratora forum który jest przyjacielem Bacy

Hej..
po 1 - na bgm-ie skasowane zostały jedynie "wypowiedzi ludzi pieniących się i nie mających związku z tematem = posty z negatywną opinią i osób bezpośrednio związanych z tematem zostały" - i przez moderatora a nie admina... = ja kasowałem :)

po 2 - ja właśnie słyszę 2-gą... negatywną... ale kojarzę motocykl i to że Baca z nim długo walczył i klął... (no może 3-cią kolega narzekał że jakąś śrubę musiał dokupywać bo trzeba było rozwiercać ;p )

po 3 - ja mam pozytywną opinie o serwisie i wszystkim polecałem i polecam - kilku osobą z tego forum zrobił dobrze :shock: (z motocyklami - to dla tych ze skojarzeniami :hahaha: )... np. instalacja Pająka... (przy niej też się naklął)
ale nikt nie jest nieomylny - współczuję pecha - też bym się wpieniał i załamywał jakby to był mój motocykl :cry:

po 4 - co do cen... hmmm wg mojej skromnej opinii ma ceny przystępne... ( tu był inny zakres czynności w ASO i u niego) ale... fakt ;/ powinien oddać $ jak się poddał :?
_________________
Jedni wola Harlaya i duże cycki... inni motocykle japońskie i wąskie szpa... eee winkle...
--- Custom Bagger 96cali pojemności... na HD FLHT --- ZDJĘCIA
 
 
pajakbielsko 



Model: DS 650 Classic
Rocznik: 2003
Wiek: 110
Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 1364
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2011-06-13, 12:17   

Azmadan napisał/a:
instalacja Pająka

tak- zrobił instalację rewelacyjnie
_________________
http://wesolaszkola.net/
 
 
jurand501 


Rocznik: 2003
Wiek: 54
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 14
Skąd: Milówka
Wysłany: 2011-06-13, 20:23   

Azmadan napisał/a:
jurand501 napisał/a:
rozmawiałem z człowiekiem który również jeździ na moto i stwierdził iż słyszał już wiele negatywnych opinii o Max Motor jednak nie są one publikowane lub kasowane przez administratora forum który jest przyjacielem Bacy

Hej..
po 1 - na bgm-ie skasowane zostały jedynie "wypowiedzi ludzi pieniących się i nie mających związku z tematem = posty z negatywną opinią i osób bezpośrednio związanych z tematem zostały" - i przez moderatora a nie admina... = ja kasowałem :)

po 2 - ja właśnie słyszę 2-gą... negatywną... ale kojarzę motocykl i to że Baca z nim długo walczył i klął... (no może 3-cią kolega narzekał że jakąś śrubę musiał dokupywać bo trzeba było rozwiercać ;p )

po 3 - ja mam pozytywną opinie o serwisie i wszystkim polecałem i polecam - kilku osobą z tego forum zrobił dobrze :shock: (z motocyklami - to dla tych ze skojarzeniami :hahaha: )... np. instalacja Pająka... (przy niej też się naklął)



ale nikt nie jest nieomylny - współczuję pecha - też bym się wpieniał i załamywał jakby to był mój motocykl :cry:

po 4 - co do cen... hmmm wg mojej skromnej opinii ma ceny przystępne... ( tu był inny zakres czynności w ASO i u niego) ale... fakt ;/ powinien oddać $ jak się poddał :?



CO Do pkt 4 w serwisie wykonali dokładnie takie same czynności jak Baca czyli począwszy od regulacji powtórnie zaworów i czyszczenie oraz synchronizacja gaźników i jak napisałem skasowali mnie na 350zł . Jak już wcześniej wspomniałem miałem o tym nie pisać ale po rozmowie z jednym z użytkowników bgm , który stwierdził iż negatywne opinie na temat Bacy są usuwane z forum podjąłem decyzję o napisaniu opisaniu mojego przypadku. To tyle wyjaśnienia ja życzę wszystkim samych dobrych servisantów i tyle.
 
 
Azmadan 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2007
Wiek: 42
Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 419
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2011-06-14, 07:36   

No to tak jak pisałem - negatywna opinia (bo tylko 1 była) - nie została usunięta... ktoś coś źle interpretował... - i to chciałbym zdementować :-D

A co do tego co było robione w aso... to wywnioskowałem po twoim poście o problemach z silnikiem:
jurand501 napisał/a:

...po rozmowie z mechanikiem stwierdził on iż zawory były dobre a z gaźnikami zrobił tak jak należało bo były spieprzone...

= zrobił tylko regulację gaźników...

ale tak jak dawałem do zrozumienia wcześniej - współczuję kłopotów :-/ z moto :-/
_________________
Jedni wola Harlaya i duże cycki... inni motocykle japońskie i wąskie szpa... eee winkle...
--- Custom Bagger 96cali pojemności... na HD FLHT --- ZDJĘCIA
 
 
1janbo 



Model: XV 1700 Warrior
Rocznik: 2002
Wiek: 2
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 4802
Skąd: Poznań, no wiadomo
Wysłany: 2020-08-07, 14:35   

Zostawiam, mimo kontrowersji.
_________________
Moderator na emeryturze. Emeryt nie musi, emeryt może!

:dziadek: :czoper: :pokooj:

Siczka, cyt: "(...) Biorę z życia to co jest najlepsze, Piję wino i laski pieprzę, Głębsze myśli trzymam na uwięzi, Tak niejako życie chciałbym spędzić, Sram na pracę, marną płacę, mam je gdzieś (...)".

___________________
WOLNOŚĆ!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group