Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /var/www/html/common.php on line 259

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/common.php:259) in /var/www/html/includes/sessions.php on line 548

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/common.php:259) in /var/www/html/includes/sessions.php on line 549
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Podesty pasazera XV1900 Midnight Star
Author Message
RTP


Model: MS1900
Rocznik: 2007
Posted:    Podesty pasażera XV1900 Midnight Star [ !!! ]

Koledzy , proszę o podpowiedź czy podesty pasażera z Road Stara by pasowały do "lokomotywy" ?
 
 
Robrob



Model: RS1700
Rocznik: 2013
Posted:     [ !!! ]

inne mocowanie,
 
 
RTP


Model: MS1900
Rocznik: 2007
Posted:     [ !!! ]

[b]Robrob[/b], dzięki za tę smutną :beczy: ... wiadomość :kwasny2: ;)
 
 
bynio



Model: MS1300
Rocznik: 2007
Posted:     [ !!! ]

Mój kolega miał w Rodstarze podesty z allegro i ja zamówiłem do swojego v-stara 1300 takie same z tym że u mnie były już dedykowane uchwyty a u niego były uniwersalne . Poszukaj to może do twojego tez będą dedykowane . Żeby nie wrowadzać krypto reklamy powiem tylko że te podesty są za 750 pln.
 
 
RTP


Model: MS1900
Rocznik: 2007
Posted:     [ !!! ]

[b]bynio[/b], dzięki , wrzuć mi namiar na PW.
 
 
pyra



Model: SYMPATYK
Posted:     [ !!! ]

[b]RTP[/b], nie dopasujesz przedłużki z zasobów Kuryakyna, ? http://www.lidor.pl/adaptery-podnozkow-i-podestow.html
 
 
RTP


Model: MS1900
Rocznik: 2007
Posted:     [ !!! ]

[b]pyra[/b], wybór mają spory ! :)
Sprawa ma się tak , że znalazłem ładne oryginalne podesty na OLX ale do RS-a.
Nie mam pojęcia jakie mają one mocowania. :nie_wiem:
Gdybym je miał u siebie to pewnie coś bym dobrał dzięki twojej wskazówce w Lidorze. Druga strona medalu to , że jak podesty mają kosztować 650pln + około 150 za przedłużki
to raczej ten biznes się nie opłaca ... :shock:
 
 
kusy


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2010
Posted:     [ !!! ]

Odkurzę temat. Szukam ( bezskutecznie ) podestów pasażera do Mojego 1900. Jest spory wybór , ale tam gdzie wydzwaniałem nie mają adapterów do 1900. Może macie jakieś namiary na gotowy zestaw?
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group