YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: 1janbo
2020-08-07, 16:50
Wałbrzych - warsztat
Autor Wiadomość
Marek73 



Rocznik: 2007
Wiek: 51
Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 240
Skąd: Dragoni-Wrocław
Wysłany: 2012-05-10, 19:15   Wałbrzych - warsztat

Chciałem polecić DOBRY warsztat w Wałbrzychu na ul. gen Andersa 30 w szybie JAN ,
Chłopaki wiedzą co robią bo od lat sami śmigają na moto . a ja z pełną odpowiedzialnością mogę ich polecić bo robiłem u nich cały serwis ( zawory,synchronizacja gażników itd ) i moja gwiazda śmiga lepiej niż nowa :) Trzeba raczej wcześniej się umawiać telefonicznie bo klepią też samochody i mają dużo roboty ale motory są zawsze traktowane na szczególnych warunkach nr tel 601 506 929 .
Ostatnio zmieniony przez 1janbo 2020-08-07, 13:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
benan 


Model: MS1900
Rocznik: 2009
Dołączył: 27 Sie 2011
Posty: 164
Skąd: DSW
Wysłany: 2012-07-26, 20:40   

Witam ponownie i prosze o porade czy mechanik motocklowy to inna osoba niz wlasciciel warsztatu w walbrzychu JAN na tej ulicy bo on ma wiele negatywnych opinii dotyczacych wykonania uslugi
 
 
FDC 


Model: SYMPATYK
Dołączył: 28 Lip 2012
Posty: 4
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2012-07-28, 15:45   

Witam
Myślę że ja jestem najbardziej poinformowaną osobą w tym temacie.
Mam na imię Adrian ja jestem właścicielem owego warsztatu.
Tak jak napisał Marek73 motocykle to nasza pasja nie tylko chęć zysku,
co do negatywnych wypowiedzi na temat warsztatu lub osoby sądzę że mówisz o firmie, która naprawiała automatyczne skrzynie biegów koleś na imię ma Andrzej już jej nie ma lecz na nas spada często opinia za niego był obok nas.
No chyba że mówisz o mnie to chętnie się dowiem coś o sobie będzie to nowość.
Na warsztacie jest nas 2 ja i Tomek nikt inny. Sami jeździmy od wielu lat z niektórymi z Was znam się osobiście i nie słyszałem abyśmy komuś popsuli czy samochód a nie daj Boże motocykl no ale Banan masz inną wiedzę chętnie ją poznam.
pozdrawiam
FDC
 
 
benan 


Model: MS1900
Rocznik: 2009
Dołączył: 27 Sie 2011
Posty: 164
Skąd: DSW
Wysłany: 2012-07-28, 20:48   

Ja nie mialem najmniejszego zamiaru nikomu ujmowac nic z jego umiejetnosci tylko po prostu wpisujac w google adres warsztatatu wyskakuja takie info- wiec wolałem sie upewnic bo niedlugo pojawie lub zadzwonie a pytalem o opinie bo nie chcialbym skrzywdzic swojej gwiazdy
 
 
FDC 


Model: SYMPATYK
Dołączył: 28 Lip 2012
Posty: 4
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2012-07-29, 13:00   

Ja ze swojej strony zapraszam ale proszę najpierw o telefon 601506929
siądziesz sobie dostaniesz pyszną kawę a my zajmiemy się twoim cudem
nic nie ukrywając a napewno nie krzywdząc :)
co do twoich obaw są zrozumiale niestety koleś od tych skrzyń nie zrobil nic dobrego
 
 
benan 


Model: MS1900
Rocznik: 2009
Dołączył: 27 Sie 2011
Posty: 164
Skąd: DSW
Wysłany: 2012-07-29, 16:59   

Napewno zadzwonie wczesniej , usiade sobie wygodnie...ale z kawy nie skorzystam bo nigdy w swoim zyciu jej nie pilem -czego nie moge powiedziec o... bezalkoholowym ;p

[ Dodano: 2013-04-17, 13:39 ]
Właśnie odebrałem swojego Radka z serwisu od Adriana-oleje,regulacje,wymiana opon i jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem podejścia do sprawy -nie spotkałem się jeszcze z tak rzetelnym podejsciem i wyłożeniem mi wszystkiego -gośc robi naprawdę dobrą robotę ,gdyby nasza służba zdrowia miała takich lekarzy to nikt by chory nie chodził :hahaha:
 
 
yanis56 


Model: SYMPATYK
Wiek: 68
Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 150
Skąd: uk (lincs)
Wysłany: 2014-07-05, 22:26   

Musze i ja wtracic swoje "3 grosze"...bawiac na Strusiowni w tym roku umowilem sie z JohnyPl na regulacje mojej Jadwini. Niestety moje plany ulegly zmianie i zakotwiczylem na tydzien w Walbrzychu. Laczac mile z pozytecznym odezwalem sie do Adriana (nr tel wciaz aktualny). Zostalem zaproszony do Jego "swiatyni" przy ul. Dlugiej 105 (zmiana adresu), gdzie spedzilem caly dzionek. Adrian wykazal sie pelnym profesjonalizmem i znajomoscia tematu. Przed regulacja spalanie 6.5l/100km i wiecej przy jezdzie autostradami (min 120 km/h), po regulacji max 6l/100km a przy przelotach w Pl (max 100km/h) - 5.2l/100km!!!!
Z czystym sumieniem polecam warsztat Adriana kazdemu posiadaczowi motora i jestem w 100% przekonany, ze odwiedze ten przybytek przy nastepnym pobycie w Polsce! Acha, jeszcze jedno - cena za usluge naprawde nie byla wygorowana a wrecz symboliczna!!!!!!!!!!!!! Adrian, serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia!
_________________
The most wasted of all days is one without riding

BMW R1200CL
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group