YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ubezpieczenie NNW
Autor Wiadomość
wolf 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Wiek: 44
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 464
Skąd: zadupie w CK
Wysłany: 2011-06-16, 23:14   

To lepiej sie dopytaj, bo z tego co ja wiem to NNW obowiazuje tylko na 1 pojazd ;p
_________________
Moje filmiki na Youtube
 
 
madak 



Model: WS1600
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 474
Skąd: FZ Zielona Góra
Wysłany: 2011-06-22, 11:04   

Sprawa z NNW ma się tak, dowiedziałem się o tym ja już było po "ptokach"., puszkę mam ubezpieczoną w MTU (nie, żebym reklamował, krwiopijcy jak wszyscy inni) i tam jak ubezpieczałem niedawno to mi gościu powiedział, że jak się ma choćby jeden pojazd ubezpieczony u nich z NNW to ONO OBOWIĄZUJE na wszystkie inne pojazdy, które się ma i jak się ma współwłaściciela (żona) to na nią też to obowiązuje, fajnie, bo wystarczy raz zapłacić. Pytałem o takie coś w PZU, nic takiego nie mają.

wolf napisał/a:
To lepiej sie dopytaj, bo z tego co ja wiem to NNW obowiązuje tylko na 1 pojazd ;p


Niestety Wolf masz rację, tak to jest uwierzyć agentowi. Postanowiłem sprawdzić u źródła w MTU on-line i tam nic takiego nie potwierdzają. Gościu nabił mnie w butelkę, wszystko jest tak jak u innych ubezpieczycieli, nie wiem skąd on to wytrzasną, zarzekał się, że tak mu na szkoleniu powiedzieli, teraz telefonu ode mnie nie odbiera (może przysnął i mu się śniło) a ja tu wyskoczyłem z takim newsem na Forum (a za takie rzeczy od niedawna kary są przewidziane). Przepraszam tych, którzy to czytali, to już więcej się nie powtórzy.
_________________
" W życiu piękne są tylko chwile..." - R.

SREU#1063
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group