YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
BUZER
Autor Wiadomość
zajcow 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 1997
Wiek: 54
Dołączył: 01 Lut 2010
Posty: 90
Skąd: Żarki
Wysłany: 2010-07-21, 09:40   

Jeśli o mnie chodzi to nie znosze jazdy w czymś co mi ogranicza swobode ruchu
i dlatego w ciepłe dni zakładam dżinsy i kamizelke oraz kask typu "orzeszek "
Może i to "0" bezpieczeństwa > ale za to 100% wygody ;D
 
 
pan_wiewiorka 



Model: SYMPATYK
Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 2735
Skąd: we mnie moc?
Wysłany: 2010-07-23, 07:33   

BtS napisał/a:
Napiszcie mi proszę jak jest z buzerem pod jakąś grubszą bluz, kurtką - nie uwiera? można się w nim swobodnie poruszać??

Można, nie ma z tym najmniejszego problemu. Co więcej, mój wchodzi zarówno pod ramonę jak i pod teksa.

A odnośnie nie używania ciuchów ochronnych. Na przeszczepy czeka masa ludzi zatem nic się nie zmarnuje.
_________________
Zabijcie wszystkich. Bóg rozpozna swoich.
 
 
marcin1969 



Model: SYMPATYK
Wiek: 54
Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 482
Skąd: Jankes
Wysłany: 2010-07-23, 12:32   

aks napisał/a:
Marcin ja pomykam obecnie w czymś takim (Titan Sport Jacket). Ochraniacze są nowo zaprojektowane i wykonane z nowoczesnych materiałów. Nic nie odstaje pod kurtką, żółw jest bardzo długi, a część dolna ma własny zawias, więc nie utrudnia ruchów.
Ważne jest, żeby nie kupować czegoś bardzo taniego bo to chińszczyzna, a ochraniacz to zwykły plastik. Zbroja w jakiej jeździ Wiewiór jest niezła, zresztą mój kumpel też w niej jeździ. Ja jednak miałem jeden problem. Przez wystające ochraniacze barkowe, potwornie podniosiła mi kurtkę do góry. Przez to zachaczałem kaskiem i wiało mi po nerkach.
Jak chcesz zobaczyć jak moja wygląda to zaproaszam.


Zamowiony Titan Sport Jacket właśnie do mnie dotarł. Jest cool :brawo: Pytanie: AKS odpinasz żółwia jak wkładasz pod kurtkę? Wygląda, ze trza z kurtki powyciągać wszelkie wkładki (ja mam Modeke) bo inaczej to rzeczywiście trochę krępuje ruchy.
_________________
"Młodość - to jedyna rzecz godna posiadania" - O. Wilde
 
 
aks 


Model: RS1700
Rocznik: 2006
Wiek: 46
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 326
Skąd: Warszawa/Rzeszów
Wysłany: 2010-07-24, 00:54   

marcin1969 napisał/a:

Zamowiony Titan Sport Jacket właśnie do mnie dotarł. Jest cool :brawo: Pytanie: AKS odpinasz żółwia jak wkładasz pod kurtkę? Wygląda, ze trza z kurtki powyciągać wszelkie wkładki (ja mam Modeke) bo inaczej to rzeczywiście trochę krępuje ruchy.


Żółwia nie odpinam, zakładam całą zbroję i na to kurtkę. Ja też jeżdzę w Modece i jest ok, ale trzeba wyjąć wszystkie ochraniacze (pseudo ochraniacze), tą piankę udającą żółwia na plecach też. A co najważniejsze, ja dobierałem kurtkę już do zbroji, więc spasowałem sobie idealnie. Nic mi ruchów nie krępuje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group