YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Caberg Ego - opinie
Autor Wiadomość
Galder 



Model: SYMPATYK
Wiek: 46
Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 429
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-10-28, 18:50   Caberg Ego - opinie

Ja od niedawna jeżdżę w nowiuteńkim Cabergu Ego, super kask, cichutki, super trzyma się głowy, ma blendę i pełnego pinlocka w zestawie. Dodatkowo ma wentylację, że teraz lepiej nie otwierać górnej osłony, bo od razu szron na głowie się robi :hahaha:
Jeździ się super, jedyna wadą jest lekkie trzeszczenie przy prędkościach powyżej 120 km/h

przeniosłem do nowego tematu
_________________
Filozofia wymaga więcej koncentracji niż jazda motorem, ale nie jest tak bolesna przy upadku.
Ostatnio zmieniony przez 1janbo 2020-08-10, 09:09, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
fazzi 



Rocznik: 2008
Wiek: 56
Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 2691
Skąd: Jankes
Wysłany: 2011-10-28, 20:22   

zobaczylem filmik i wyglada swietnie :)

podziel się

http://www.youtube.com/watch?v=xkJCUj0P0wY
Ostatnio zmieniony przez witek1965 2011-10-28, 20:27, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Galder 



Model: SYMPATYK
Wiek: 46
Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 429
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-10-30, 00:39   

Producent sprzedaje za 799 wg ceny katalogowej. ja mam ciut taniej po znajomości :)

Wczoraj potestowałem w nocy znowu, to trzeszczenie zaczyna się wyrabiać, może to po prostu się kask układa na łepetynie, bo jakoś mniej tej nocy trzeszczał.

Świetną sprawą jest jeszcze bardzo wygodny mechanizm wyciągania szyby, żadnych męczarni i wyginania, szybkie klik i pięknie się wysuwa/wsuwa :)
_________________
Filozofia wymaga więcej koncentracji niż jazda motorem, ale nie jest tak bolesna przy upadku.
 
 
Galder 



Model: SYMPATYK
Wiek: 46
Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 429
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-11-01, 01:24   

Ziółek tak nam ostatnio marudzi, że trzeba będzie na najbliższej imprezie pomalować go na czarno (może pastą do butów), porobić chromowane wstawki (z papierków po czekoladzie) i nago (w sumie nie nago bo jest farba i papierki) wypuścić na owinięty kołdrą moto ;)
Będzie klimat hihi

Próbowałem już otwartych kasków ale wywija mi gębę w drugą stronę i zupełnie nie ma klimatu i satysfakcji z jazdy, dlatego też po długich i rozlicznych testach wybrałem tegoż właśnie Caberga i polecam gorąco, uwielbiam włoszczyznę hihi
_________________
Filozofia wymaga więcej koncentracji niż jazda motorem, ale nie jest tak bolesna przy upadku.
 
 
Kyokushin 



Model: DS 1100 Custom
Rocznik: 2008
Wiek: 42
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 271
Skąd: Układ Słoneczny
Wysłany: 2012-10-17, 15:43   

Odgrzeję trochę kotleta.
Najczęściej jak się leci na twarz, to wali się szczęką ;)

Jak wyglada ten szyberdach w tym cabergu (temat dachu jest na czasie). Rozważam zakup tego modelu i mam kilka pytań:
1. Czy w lato jest gorąco po zamknięciu dachu, czy jakaś tam wentylacja jest?
2. Czy jest głośno po otwarciu dachu?
3. I pytanie klin - czy dach można zasunąć podczas deszczu (sory, nie mogłem ;) , nie chciałbym żeby było tak jak na stadionie Narodowym )?
 
 
Galder 



Model: SYMPATYK
Wiek: 46
Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 429
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-10-17, 17:23   

Zrobiłem w moim nowym Cabergu Ego z 8 tysięcy w tym sezonie i jestem cholernie zadowolony. Świetny przewiew i klimatyzacja, otwierasz, zamykasz dach ile i w jakichkolwiek warunkach chcesz, co ciekawe nawet przy otwartym na full dachu nie zalewa zbytnio głowy podczas deszczu, aczkolwiek wymraża czaszkę nieźle. Może gdyby dać piłkarzom takie kaski, nie mieliby problemów z grą ;)
Minusem, ale krótkotrwałym, jest przystosowanie kasku do łepetyny, przez pierwsze 100 - 150 km, trzeszczy przy większych prędkościach. Jak się już ułoży, znowu jest cicho i miło. Dodatkowy plus, jest bardzo lekki i ma świetną wyściółkę, blenda i antifog pozwalają jeździć w każdych warunkach.
_________________
Filozofia wymaga więcej koncentracji niż jazda motorem, ale nie jest tak bolesna przy upadku.
 
 
Kyokushin 



Model: DS 1100 Custom
Rocznik: 2008
Wiek: 42
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 271
Skąd: Układ Słoneczny
Wysłany: 2013-05-01, 22:01   

Więc tak, kupiłem w grudniu, trochę polatałem od tego czasu. Jest świetny. Polecam, jako kolejny zadowolony użytkownik.
_________________
Dragstar uber alles!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group