YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: vaaks
2011-11-28, 09:44
Firma z Dęblina-nie kupujcie
Autor Wiadomość
Pirania_LM 



Model: RS1600
Rocznik: 2003
Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 1742
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-11-27, 19:56   

proszę, z komentarzem
http://www.tinyurl.pl?7O2fKZlp
wynika z tego niezbicie, że sam zamiar, podobnie jak przygotowanie ( przekręcenie licznika ), czy usiłowanie, jest formą stadialną i podlega już odpowiedzialności karnej
_________________
Sprawa wygląda jasno, Zielonogórzanie trzymają to miasto.
 
 
pan_wiewiorka 



Model: SYMPATYK
Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 2735
Skąd: we mnie moc?
Wysłany: 2011-11-27, 20:03   

Pirania_LM napisał/a:
jest banalne do udowodnienia, proszę przeczytać dyspozycję art.286/1 KK 8)

Kto w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
Ok., zapis jest oczywisty i nie wymaga komentarza. Ale podaj mi "procedurę udowodnienia", że przebieg został zmieniony.
_________________
Zabijcie wszystkich. Bóg rozpozna swoich.
 
 
Pirania_LM 



Model: RS1600
Rocznik: 2003
Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 1742
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-11-27, 20:33   

Wchodzimy w zakres czynności dochodzeniowo - śledczych, postępowanie dowodowe jest określone wieloma instrukcjami i nie koniecznie jawnymi, oraz doświadczeniem zawodowym. Musisz uwierzyć mi na słowo, że sprawa jest banalna.
_________________
Sprawa wygląda jasno, Zielonogórzanie trzymają to miasto.
 
 
Daniel-VTX 


Model: SYMPATYK
Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 3
Skąd: Dęblin
Wysłany: 2011-11-27, 21:48   

Witajcie ! Ten post całkowicie ucichł … do momentu kiedy się odezwałem by sprostować sprawę . I to był chyba błąd niestety.
PSZEMAS napisał/a:
Daniel a co to takiego korekta przebiegu motocykla? Możesz jakoś to wyjaśnić.
Tak jakoś normalnie opisać sytuację ?
Słowo wyjaśnienia, kto co i dlaczego to by się przydało - nie uważasz?
Ps. Ładnie napisane (korekta), ale takie sprostowanie to za przeproszeniem o kant d....y.

PRZEMAS nie bardzo wiem co mam ci tłumaczyć na forum, nie potrafisz napisać wiadomości prywatnej z chęcią podam ci nr tel. A nawet i się spotkam ? widzę że wolisz kijem wodę mącić, jeszcze nikt nie napisał ani jednej prywatnej wiadomości a na forum każdy i to z chęcią !
Ziółek napisał/a:
Daniel-VTX, Szacunek ze to ze umiałeś się przyznać. :klaps: za zrobienie czegoś czego robić się nie powinno w żadnym wypadku.
A teraz formalnie to zapraszam Cię do tego działu, jesli chcesz u nas pozostać. [ Dodano: 2011-11-25, 23:30 ]
PSZEMAS, Nie strzelaj mu w tył głowy.

Dzięki Ziółek ! Wiem że wyszedł błąd i ja potrafiłem się przyznać powiedzieć TAK mimo że to nie do końca moja wina. Większość osób działa automatycznie widząc co robią inni, idą w tym samym kierunku, po co zagłębić się bardziej i wyjaśniać lepiej od razu kogoś utopić.
. [quote="Peters"]
Cytat:
Gość po prostu próbuje ratować tyłek.
Cytat:
Tak jak wcześniej pisałem właściciel o wszystkim wie więc sprawa została całkowicie wyjaśniona.

Ciekaw jestem od kogo i kiedy się dowiedział ?

PETERS niczego nie ratuje bo naprawiłem ten błąd ! Zanim zaczęliście pisać klient wiedział o sprawie i miał propozycje zwrotu motocykla i oddanie pieniędzy lub zamiany na inny model z tych które płyną lub są u mnie obecnie na stanie. Dowiedział się ode mnie o sprawie jak już jesteś ciekawy. Tak więc ja mam tę sprawę poza sobą i ona właśnie mnie skłoniła do napisania Informacji Pomocniczych dla Kupujących.
Gdybym kręcił wcześniej z motorami nie zrobił bym tego bo wszystkie motocykle które sprzedałem można sprawdzić wasze też. Jak byś dokładnie czytał posty wcześniejsze wiedział byś kto to może potwierdzić, tylko jednej osobie dałem numer klienta która wydaje się być bardzo w porządku mimo że umieściła te dwa linki :>
SATURIAN napisał/a:
Jedynie co jest na jego plus , to to , że zaczął współpracować :hahaha: :hahahaha: :hahahaha:

SATURIAN nie wydaje mi się że to plus że się tu odezwałem i dlatego jest to mój ostatni wpis w tym poście, mimo wszystko pozdrawiam wszystkich którzy czytają i będą czytać resztę wpisów pozostawiam :poddajesie:
 
 
illusion 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2008
Wiek: 52
Dołączył: 10 Cze 2010
Posty: 1702
Skąd: Poznań/Golęczewo
Wysłany: 2011-11-27, 22:00   

Daniel-VTX, bez urazy ale po prostu jesteś jednym z wielu skurwieli którzy naciągają innych dla chęci zarobienia większej kasy

a że się przyznałes to teraz order mamy Ci kupić ? żenada .....
_________________
Grzeczni chłopcy idą do nieba, a niegrzeczni idą ... tam gdzie chcą
 
 
Ziółek 



Model: DS 125
Rocznik: 1997
Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 1425
Skąd: 4 planeta
Wysłany: 2011-11-28, 01:12   

Myślę ze temat się wyczerpał, a dalsza dyskusja tylko zaogni sprawę. Gość zadeklarował że więcej się nie odezwie więc zakończmy jego cierpienie.
_________________
"Mówimy sobie na Ty. Nie ma między nami jakichś zadrażnień. Czujemy się fantastycznie w naszej grupie."
 
 
kostass 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2009
Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 2111
Skąd: GŁ Grupa Łódzka
Wysłany: 2011-11-28, 09:40   

Ziółek to zamknij temat . Stare polskie przysłowie mowi " głupich nie sieją sami sie rodzą " to odnosi sie do kupujacych . Ja raz prawie na pewno , a moze i dwa razy zapłaciłem frycowe , teraz z perspektywy czasu moge sądzić , ze kupione motocykle miały krecone liczniki . Z drugiej strony , motocykl jest takim pojazdem ze na jego wartość wiekszy wpływa ma wyglad i ogólny stan techniczny niz wiek i przebieg.
Zreszta duzy przebieg jest pojeciem umownym , goldasy z przebiegiem 200kkm nie robia na nikim wrażenia , ze to duzo . A dla naszych gwiazek przebiegi 50kkm też nie powinny nikogo niepokoić . Zreszta czy wśrod nas jest az tak wielu "polykaczy" km ?
Podejrzewam że ze statystycznego punku widzenia stanowimy jakąs grupę reprezentaywna i po analizie przebiegów okazałoby sie ze najwiekszy udział maja ci ktorzy przejezdzaja rocznie 3-6kkm , sporo jest tez tych ktorzy nie przejechali 3kkm . Wiec podchodzenie do sprzedawców i importerów , że wszyscy "kręcą" liczniki jest niesprawidliwe .Jakies 3 lata temu oglądałem dragstara 1999r , 5,5kkm na liczniku . Niemozliwe ? Gdybyście zobaczyli ten motor to na pewno byście uwierzyli , tak widac było nowizne i to ze nie był jezdzony . Wydech jak nowe , śroby widać ze nigdy nie były kręcone . Wiec widać ze są okazje i ludzie ktorzy sciagaja takie perełki .
_________________
Garfield i .... w oczekiwniu na nowego Ogryzka
 
 
vaaks 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2017
Wiek: 74
Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 2567
Skąd: PWL
Wysłany: 2011-11-28, 09:44   

Uważam temat za wyczerpany - zamykam.
_________________
Młodość przychodzi z wiekiem. S. Tym
Robią nam tak dobrze, że dobrze nam tak.
Był:
DS 650
DS 1100
Honda Varadero 1000
Jest: Suzuki DL 650
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group