YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Outstars
Autor Wiadomość
Kozak_Barabasz 



Model: BĘDZIE
Wiek: 34
Dołączył: 01 Maj 2008
Posty: 1435
Skąd: Poznań / Konin
  Wysłany: 2008-08-24, 23:35   Outstars

W tym temacie proszę o wypowiedzi osób posiadające jakąś odzież tej marki.
Proszę napisać:
- co posiadacie,
- jak to wygląda w rzeczywistości (mile widziane fotki),
- ogólna funkcjonalność,
- warto czy nie warto.



Outstars RO 007 w cenie 479zł od użytkownika "josiro" na Allegro. Tą osobę mogę polecić ze względu na dobry kontakt, możliwość zwrotu lub wymiany towaru oraz szybką przesyłkę.
Teraz trochę o samych butach.

Pierwsze wrażenie
Po wyciągnięciu z kartonu moim oczom ukazują się bardzo estetycznie wykonane "kozaczki" z mnóstwem ochraniaczy. Skóra jest gruba i ma podwójne szwy. Jakość wykonania również jest bardzo wysoka (powinny posłużyć parę lat).
Buty są rozpinane (najpierw rzepy a następnie zamek), dzięki temu bez problemu włożymy do nich nogę a następnie mocno dociśniemy ją do buta.
Są dość wygodne. Myślę, że nie będzie problemów z chodzeniem w nich.
Nie wiem, czy spodnie wpuszcza się w buty ale chyba tak. Po wpuszczeniu spodni w te buty na motorze będzie ok, ale w normalnych chodzeniu chyba noga się zagotuje.
Nie miałem żadnego porównania z innymi butami ale jestem z nich zadowolony. Od razu czuć, że noga jest bezpieczna w takim bucie.
Jak dla mnie bomba buty, nie żałuję wydanych pieniędzy.

Po użytkowaniu
Troszkę już pojeździłem w nich więc mogę coś więcej napisać o nich. W butach chodzi się wygodnie. Można na spokojnie chodzić w nich dłuższy czas. Jest w nich ciepło. Jeśli jednak będzie się jeździć w gorące dni to warto rozpiąć je aby dostawało się powietrze do nich. Polecam po każdym zabrudzeniu ich zaraz przetrzeć wilgotną szmatką aby nie zniszczyła się skóra.
_________________
OFERTA KIA używane www.nowickikalisz.otomoto.pl / www.nowicki.otomoto.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group