YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Moje pierwsze kilometry na Drag Starze
Autor Wiadomość
Rafcon 



Model: MS1300
Rocznik: 2007
Wiek: 49
Dołączył: 08 Maj 2010
Posty: 131
Skąd: Siemianowice Śl
Wysłany: 2011-07-08, 20:54   

dstomds napisał/a:
motocykla przy 100 km/h i wyżej. O komforcie nie ma mowy. Drgania, huk i poczucie braku kontroli.


z którego roku masz opony ja miałem podobne obiawy w moim który miał opony od nowości i wcale nie były zdarte a jednak 11 lat zrobiły swoje, po wymianie opon na nowe to całkiem inny motor nic nie drga nic się nie czepie
_________________
DS 650>MS 1300 https://youtu.be/e7wtzCsaubQ
 
 
arekw711 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2010
Wiek: 54
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 2173
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2011-07-08, 20:58   

Co jakiś czas pasowało by przynajmniej wyważyc koła tak jak w puszce i już może byc lepiej
 
 
dstomds 


Rocznik: 1999
Wiek: 46
Dołączył: 23 Cze 2011
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-07-08, 21:13   

Właśnie wróciłem z przejażdżki. Nawet fajnie ale jedno wyjście z zakrętu miałem iście w Hollywoodzkim stylu. Jest cholernie mokro po deszczu i jak wychodziłem z zakrętu ciut za mocno odkręciłem gaz na niskim biegu. Motocykl elegancko poszedł bokiem (coś jak w żużlu), ja odpuściłem gaz i maszyna wspaniale wróciła na tor. Pojechałem dalej. (z pełnymi gaciami - prawie). Fajnie. Pewnie z boku wyglądało to jak jakieś popisy... Codziennie człowiek się czegoś uczy... Przy okazji: przy wrzucaniu II często wpada mi luz. Co może powodować taki objaw ?
 
 
kostass 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2009
Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 2111
Skąd: GŁ Grupa Łódzka
Wysłany: 2011-07-08, 21:19   

ja bym zaczał od najprostszej i najtanszej rzeczy ....sprawdziłbym cisnienie w kołach .
A hamulce to faktycznie nie sa rewelacja . Zalecenie stosowac oba
_________________
Garfield i .... w oczekiwniu na nowego Ogryzka
 
 
MirekZG 


Rocznik: 2005
Wiek: 63
Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 977
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-07-10, 22:22   

Moje pierwsza wrażenia z jazdy są bardzo pozytywne, motocykl świetnie się prowadzi a silnik dysponuje bardzo dobrym momentem obrotowym. Syn który na co dzień jeździ plastikowym suzuki był pod wrażeniem elastyczności V-ki. Wysoka szyba świetnie chroni od wiatru, a hamulce to rzeczywiście pozostawiają dużo do życzenia.
 
 
Rado 



Model: DS 650 Classic
Rocznik: 1997
Wiek: 48
Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 236
Skąd: Toruń
Wysłany: 2011-07-25, 11:15   

Moje pierwsze wrażenia ciut zwietrzały- jeżdżę tydzień ale nakręciłem 800 km także ciut się ta "świeżość" zleżała. Zaskoczyło mnie jak świetnie było nie było ciężka maszyna odpowiada na kierownicę czy nawet pochylenie kierowcy. Z minusów- po godzinie w siodełku robi się ciut "ciasno" (wina mojego wzrostu) no i zaskoczenie tym że jazda powyżej tych 80 to już "wymuszanie" na Jadzi. Jasne, może to robić ale sprawia wrażenie jakby nie do końca to lubiła. Nie żebym bardzo płakał nad tym faktem (rzadko jeżdżę szybciej niż te 70) ale zdziwiło mnie to.
_________________
When I want your opinion, I'll remove the duct tape
 
 
kostass 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2009
Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 2111
Skąd: GŁ Grupa Łódzka
Wysłany: 2011-07-25, 11:42   

Rado nie przesadzj , do 120 650 mozesz spokojnie pociagnac . Powyzej to faktycznie tego nie lubi . Pojezdzisz troche wiecej to jednak stwierdzisz ze 70km/h to jednak mało . lol
_________________
Garfield i .... w oczekiwniu na nowego Ogryzka
 
 
Rado 



Model: DS 650 Classic
Rocznik: 1997
Wiek: 48
Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 236
Skąd: Toruń
Wysłany: 2011-07-25, 12:18   

Pociągnąć mogę (zresztą- pociągnąłem "dla testu") ale ani to przyjemne ani nie ma się wrażenia że naturalne. Przy wrzuceniu 5-ki gdzieś koło 50-60 "ciągnięcie" jej aż do 120 ... ale masz rację, za świeży jestem żeby oceniać.
_________________
When I want your opinion, I'll remove the duct tape
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group