YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: 1janbo
2010-11-15, 08:12
CHLAPACZ DO CUSTOMA
Autor Wiadomość
wolf 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Wiek: 44
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 464
Skąd: zadupie w CK
Wysłany: 2010-10-28, 20:45   

No i niestety nie pochwale sie dzis tym chlapaczem ,paka nie doszla :evil:
Dawid Z. napisał/a:
Zapodaj Fotki jak założysz i podpowiedz jak to się zakłada. Dzięki

Z tego co wiem to zaklada sie to na 3 sroby albo nity, w sumie jeszcze nie wiem co bedzie bardziej estetyczne? ale pochwale sie jak juz bedzie wszystko ok ;D
dannyBoy napisał/a:
Ravallo jak sam dobrze wiesz w tym kraju trudno o piekna pogode i nie raz przyszlo mi jechac w ulewie,ale nigdy nie zaloze do sprzetu takiego ochydztwa(rodem z wsk lub komarow naszych dziadkow)Moim zdaniem motorom jakie mamy nalezy sie pewien standart ktory nalezy utrzymac!W przeciwnym razie za jakis czas ktos wyskoczy z brezentowa plachta na nogi bo przeciez pada i wieje............a plachta taka efektywna ;D

Hmmm jaka wsk???? qrka tak to by wygladalo jak bym zapodal jakis kawalek z gumy albo jakiegos innego gumoleum :hahaha:
Wiec wydaje mi sie ze to bedzie wygladac identycznie jak u BtS-a, wiec prawie jak by to fabryka dala :okok:
 
 
F.I.P. Berek 



Model: DS 650 Custom
Rocznik: 2001
Wiek: 58
Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 684
Skąd: Chełm
Wysłany: 2010-10-28, 20:48   

Ravallo
mogą być od classica. W tym roku wprowadzając parę kosmetycznych zmian w swoim dragu zamówiłem głębokie błotniki u gościa, który trudni się ich dorabianiem - o ile mi wiadomo tylko w przednim musiał dokonać pewnej korekty ( zalać przetłoczenia na lagi ) aby wersja od classica pasowała do customa. Fotki -nasze drag stary str.8.
_________________
jeżeli nam zabraknie sił
zostaną jeszcze
morze i wiatr
 
 
wolf 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Wiek: 44
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 464
Skąd: zadupie w CK
Wysłany: 2010-10-29, 13:19   

Uff no i doszedl chlapacz, ale narazie swieta wiec go nie matuje, wyglada on tak jak wyglada, pierwsze wnioski, kicha ze od wewnatrz nie jest pomalowany wiec bede go musial walnac na czarno, krawedzie przy blotniku zdeka oszlifowac bo zbytnio odstaja, pozatym jak go przymierzylem do blotnika to... hmmm qrka jakies toto dlugieee i nie wiem czy nie popsuje mi lini motocykla, no nic bede sie musial zastanowic nad tym czy by go nie skrocic a jak nie, no to coz... juz nie tylko Classici beda zapewniac pelna ochrone przed deszczem :hahahahaa:
Efekty pracy po swietach 8)

chlapacz2.jpg
Plik ściągnięto 215 raz(y) 32.9 KB

chlapacz1.jpg
Plik ściągnięto 199 raz(y) 31.37 KB

 
 
Zaker 



Model: BĘDZIE
Wiek: 63
Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 1961
Skąd: SGE Galicja
Wysłany: 2010-10-29, 17:08   

Znalazłem w necie coś takiego: http://www.canadamotorcyc...1100_P16731.php
może się Wam przyda ...

Chlapacz-custom.jpg
Plik ściągnięto 13130 raz(y) 4.55 KB

_________________
... Ride now , work later ... :8
Drag, Road, Rock'n'roll
 
 
wolf 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Wiek: 44
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 464
Skąd: zadupie w CK
Wysłany: 2010-11-02, 19:43   

Powitac no i wkoncu dzis wziolem sie za przykrecenie tego chlapacza, efekty ponizej. Wczesniej go podszlifowalem w zaznaczonym miejscu, bo zbytnio jakos odstawal, umalowalem od wewnatrz na czarno, kupilem 3 sruby 5mm (nie pamietam dlugosci ale taka akurat lol ), 6 podkladek plaskich, 3 sprezynujace oraz 3 nakretki kolpakowe i heja... :koksik:
Chlapacz wydaje sie byc jak orginal i juz woda z pod kola mi nie straszna 8) , w sumie jak juz przygladnolem sie na motorze, nie popsul on lini motocykla wiec :brawo: tym bardziej, ze zlal sie kolorkiem z moja czarnula :dance3:
Zadowolony z efektu, az na wieczornego zrobilem sobie wycieczke podczas ktorej, jakis palant tak chamsko zajechal mi droge w momencie kiedy juz wyprzedzalem (120km/h), po hamulcach i na pobocze.... :wsciekly: dobrze ze nie zlapalem szutru bo by bylo :rip: , az mialem mokro w gaciach... :kwasny2: , chcialem dogoniac gnoja ale mi Jadzia powyrzej 140 wymiekla i cham spier... :kat: Uff naszczescie jakos sie udalo, wyjsc z tego zywo :kosa:
Takze podro Customowcow ;p i jak komus sie podoba to moze zamawiac i dzialac z chlapaczem ;D

chlapacz1.jpg
Plik ściągnięto 229 raz(y) 51.57 KB

chlapacz2.jpg
Plik ściągnięto 220 raz(y) 70.49 KB

chlapacz3.jpg
Plik ściągnięto 207 raz(y) 64.68 KB

chlapacz4.jpg
Plik ściągnięto 246 raz(y) 60.25 KB

 
 
Dawid Z. 


Model: SYMPATYK
Wiek: 44
Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 1772
Skąd: Przemyśl,Anglia.
Wysłany: 2010-11-02, 20:59   

Ładne tylko jeszcze łebki ze śrub pasowałoby na czarno. A do 1100 będzie pasował?????
_________________
Dawid Z.
 
 
wolf 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Wiek: 44
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 464
Skąd: zadupie w CK
Wysłany: 2010-11-02, 21:53   

Dzieki Classicowcy ;p za uzanie ;D
Zastanawialem sie nad nakladkami czarnymi na te nakretki, ale nie bylo w tym rozmiarze a pozatym, jakos troche metalu w moim czarnuchu rozjasnia lol wszedobylski, jedyny sluszny kolor lakieru. :hahaha: i dlatego tez wybralem tak male nakretki zeby zbytnio nie rzucaly sie w oczy. :8
Czy pasuje do 1100 hmm nie wiem a blotniki przod w 650 i 1100 sie roznia? bo chyba nie? i wtedy by pasil na bank :tanczy2:
 
 
mikruss 



Model: BĘDZIE
Rocznik: 1997
Wiek: 51
Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 85
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2011-07-19, 08:29   

No ja też zamówiłem taki błotnik jak wolf. Napisali że za jakieś dwa dni przyjdzie. Może w takim układzie w weekend się za to zabiorę.
_________________
Idąc torem logicznym własnego rozumowania, nie mam pytań!!!
 
 
wolf 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Wiek: 44
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 464
Skąd: zadupie w CK
Wysłany: 2011-07-19, 09:39   

No to skoro juz wyciagnoles ten temat, to dodam od siebie, ze po kilku jazdach w deszczu ;/ i czasie jaki mina odkad mam chlapach, musze stwierdzic, ze sie przydaje. Ale cudow nie ma, owszem pomaga znaczaco zmniejszyc chlapanie z pod kola, na okolice regulatora napiecia lecz blotnik mimo to pozostaje dosc kusy i chlapanie na boki (czyt. na nogawki) wciaz wystepuje ;/
Ale zawsze to jakis inny element stylistyczny i wogole cos innego... w Customie ;D
_________________
Moje filmiki na Youtube
 
 
mikruss 



Model: BĘDZIE
Rocznik: 1997
Wiek: 51
Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 85
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2011-07-19, 10:50   

No właśnie o to mi chodzi aby choć trochę zniwelować brudzenie okolic regulatora napięcia. Bo jak do tej pory to czasami ręce mi opadają.

[ Dodano: 2011-07-21, 15:44 ]
Chlapacz doszedł. W najbliższym czasie montaż. Zobaczymy jak to wyjdzie!
_________________
Idąc torem logicznym własnego rozumowania, nie mam pytań!!!
 
 
Montana 


Rocznik: 1998
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 10
Skąd: Bytom
Wysłany: 2014-06-08, 21:49   

Troszkę odświeżę temat.
Nie posiada ktoś do sprzedaży lub nie wiecie gdzie mogę znaleźć chlapacz do tylniego blotnika do XVS 650 custom ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group