YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Moto Exclusive Lublin
Autor Wiadomość
marian00 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Wiek: 32
Dołączył: 01 Cze 2008
Posty: 304
Skąd: Wólka Kosowska
Wysłany: 2010-10-19, 16:45   Moto Exclusive Lublin

Chciialbym kupic u nich motocykl ale najpierw zasiegne opini na temat tej firmy... Moze ktos zna i miał z nimi doczynienia ?
http://motoexclusive.otomoto.pl/
 
 
spining 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Wiek: 51
Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 1043
Skąd: Soldau Ostpr.
Wysłany: 2010-10-19, 17:00   

marian00, oferta firmy bogata, ciekawe jak z uczciwością
_________________
Lepiej mieć wspomnienia, niż marzenia.
byl 650; byl 1100; byl RS 1700 SILVERADO
 
 
marian00 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Wiek: 32
Dołączył: 01 Cze 2008
Posty: 304
Skąd: Wólka Kosowska
Wysłany: 2010-10-19, 17:01   

Kurczaki no własnie bo ja nigdy nic o nich nie słyszałem ale moze ktos z forumowiczow...
 
 
Piotruś Pan 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2010
Wiek: 64
Dołączył: 22 Wrz 2010
Posty: 447
Skąd: Żabia Wola
Wysłany: 2010-10-21, 20:14   

Spróbuj kupić bezpośrednio :?
 
 
Easy_78 


Model: SYMPATYK
Dołączył: 19 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-09-19, 15:29   

spining napisał/a:
marian00, oferta firmy bogata, ciekawe jak z uczciwością


Witam. Chciałem napisać parę zdań na temat firmy Motoexlusive z Lublina. Kierując sie opiniami na necie wybrałem właśnie ta firme na zakup swojego wymarzonego motocykla i bardzo sie zawiodłem:( Piotr Dobrowolski zapewniał ze motocykl ma czysty titel (brak przeszłosci wypadkowej w stanach), zarzekał sie że po wymianie płynow i fitrów. Zakupiłem w ciemno moto. Po zakupie, sparwdzilem po Vinie motocykl i okazało sie ze jest Damage Title (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi), Zajrzałem do filtra powietrza, okazało sie ze sruby trzymające pokrywe filtra nigdy nie byly odkrecane ( slychac bylo typowe klikniecie ), a filtr powietrza o zgrozo!!!! Motocykl mial niecale 10 tys mil przebiegu a filtr nir wymieniany od nowosci!! PO sparwdzeniu moto po Vinie okazalo sie rowniez ze nie zgadza sie przebieg motocykla. Rozebralem wiec z kolega motocykl zeby sparwdzic co w nim siedzi. PO wnikliwej analizie okazalo sie rowniez ze mial szpachlowany i malowany bak, lampe, demontowane wczesniej lagi ( byly krzywo osadzone). Owszem dał gwarancje na 3-miesiace ale tylko na rame i silnik. Co może sie stac z silnikiem ktory ma 10 tys mil przebiegu-pewnie nic!!! Zanim kupicie motocykl u tego Pana, najpierw dokładnie sparwdzcie motocykl z sooba ktora sie na tym zna. Pozdrawiam wszystkich motonitów!!!!!!
 
 
Etek 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2011
Wiek: 47
Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 509
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-09-19, 15:57   

Witam.
Niestety w zdecydowanej większości jest tak, że moto sprowadzone ze stanów jest po jakiejś przygodzie...
Jedne sprzęty bardziej inne mniej, ale są uszkodzone.
Są też takie, prawie nowe zabrane za długi (co jest w stanach na porządku dziennym).
Zrobiłem ostatnio dość porządne rozeznanie w tym temacie i zdecydowałem się sprowadzić kilka sztuk.
Jak to wszystko wyjdzie.... zobaczymy.
Na dzień dzisiejszy sprzęty płyną.
W przebiegi po 10 000 mil w kilkuletnim motocyklu nie wierzę (chyba, że motocykl jest od dłużnika - wtedy procedura windykacyjna nie pozwala na poruszanie się sprzętem i można coś wyrwać z minimalnym przebiegiem np. 2008 rok i 520 mil)
_________________

 
 
a-ndrzej 


Rocznik: 2007
Wiek: 55
Dołączył: 22 Lip 2010
Posty: 107
Skąd: Świdnik
Wysłany: 2012-09-19, 17:51   

Kiedys chcialem kupic w tej firmie HD Dyna, a w zasadzie wymienic na quada z moja doplata. Nie zrobilem tego, poniewaz czulem sie po prostu osaczony przez pana Piotra. W zasadzie to prawie nie dal mi wyjsc, zbijal cene, podnosil wartosc mojego Polarisa, robil wszystko zeby dobic targu. Chcialem za quada normalna, rynkowa cene, wiec moim zdaniem podniecenie bylo nieproporcjonalne do sytuacji. Nie lubie jak ktos byt natarczywie naciska, wiec nigdy tam nie wrocilem.
_________________
Pozdrawiam
 
 
Marquis 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2007
Wiek: 49
Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 21
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2014-01-05, 19:31   

Niestety również dokonałem zakupu w Moto Exclusive.
Jako, że nie miał mi za bardzo kto pomóc przy zakupie, to zostałem sam na sam z panem Piotrem i jego żoną.
Owszem, przywiózł mi moto do Wwy, ale miał 2 godzinne spóźnienie, więc gdy przyjechał było już ciemno.
Motocykl oficjalnie miał mieć "Clean title" i mieć jedynie porysowane gmole.
Wszystko się niby zgadzało, tyle że oryginalny lakier jest tylko na zbiorniku i na tylnym błotniku.
Przedni był malowany, a także pokrywy boczne też były malowane.
Ponadto, przebieg miał być podany w kilometrach, a okazało się, że jest milach, co nieco zmienia...
Niby drobiazgi, niby stałem się szczęśliwym posiadaczem, ale żal mam i tak.
Większość niedociągnięć odkryłem sam, gdy już ochłonąłem i przyjrzałem się na motocyklowi dopiero przy dziennym świetle.
Aha, opony miały być w idealnym stanie, a przednia miała do połowy zdarty bieżnik, więc na dzień dobry wydałem 600 zł, bo nie można było jeździć bezpiecznie.
Minęły dwa lata i jeżdżę sobie bez większych awarii, ale w międzyczasie dowiedziałem się o uszkodzonym zaworze wydechowym i wcześniejszym "łataniu" silnika.

Cieszę się z mojego motocykla i nie oddam go już teraz nikomu :)
Ale nie polecę nikomu MotoExclusive, bo na pewno nie jest to dobra marka.
"dzięki" panu Piotrowi nieco się nauczyłem na temat uczciwości sprzedawców motocykli...
_________________
Marquis
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group