YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: 1janbo
2010-09-21, 20:56
znowu Poznań ;/
Autor Wiadomość
monteki 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Wiek: 42
Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 352
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-09-09, 22:25   znowu Poznań ;/

8 września godz 20. Poznań Krzywosutego na wysokości M1.

SKurwysyny Policjanci ustawili sie na pasie oddzielającym dwupasmową jezdnie... efekt, wypadek dwóch motocyklistów , jeden po ślizgu wstał własnych siłach, ale drugi..
Psy zatrzymały jadące lewym pasem Mini , ale tak że pies praktycznie wyskoczył pod ten samochód, gośc w Mini awaryjnie hamował, ale dwóch motocyklistów jadących za nim już nie zdążyło .Jeden zaliczył ślizg , drugi wpakował się w tył mini. Zatrzymałem sie zaraz za nimi aby pomóc zanim przyjechałą karetka. Na szczęscie stanął przy nas strażak w cywilu ( wielki szacunek dla niego za pomoc ).
Ten mocniej pokiereszowany ma ksywe Wicher , to kolega z poznańskich Niezniszczalnych , jutro ma operacje , wszyscy trzymamy kciuk żeby z tego wyszedł

Wybaczcie za ton i wyrazy ale jeszcze to ze mnie nie uszło


najgorsze że psy stały i patrzyły , nawet nei podeszli żeby pomóc, jak podjechałem pierwszej pomocy udzielał kolega tego motocyklisty..a oni stali przy aucie z usmiechami na ryjach jakgdyby nigdy nic,, to się w głowie nie mieści..

EDIT

http://www.wtk.com.pl/


do góry po prawej macie przycisk LIVE , o każdej pełnej godzinie jest puls dnia iduży reportaż o tym wypadku ( z animacją jak to sie stało iTD , telewizja sie spisała , jest powiedziane ze to ewidentna wina policji)

[ Dodano: 2010-09-09, 22:55 ]
sporstowanie kolegi z niezniszczalnych:

tylko na tej animacji i w każdych wypowiedziach jest mowa, że samochód jechał lewym pasem i zaczął hamować....w takim wypadku na myśl nasuwa się faktycznie, że motocykl jechał za szybko, bo nie wyhamował przed zwalniającym samochodem, a przecież ten samochód jechał środkowym pasem i za przykazem idioty policjanta na trasie szybkiego ruchu musiał nagle wyhamować i zjechać na lewy pas zajeżdżając chłopakom drogę ...(przecież jeden z naszych właśnie w tym momencie zdołał ledwo ominąć tego zjeżdżającego na lewo mini morisa, a Wicher jechał za nim i nie mógł już nic zrobić) takie przedstawienie faktów brzmi zupełnie inaczej...
_________________
power is nothing without control..

"Easy Rider- przeszło mi przez głowe , Easy Rider - głupiec jednym słowem.."

GSX 1400 parowóz ;)
 
 
Novy 



Model: SYMPATYK
Wiek: 47
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 267
Skąd: Kórnik
Wysłany: 2010-09-09, 23:50   

A to są cwele! To jest miejsce, gdzie właściwie nie ma wypadków!
Ale jest długa, szeroka, 3 (miejscami 4) pasmowa prosta i ograniczenie
do 80 km/h (do niedawna 70 km/h). Dlatego pizdusie tam się ustawiają,
bo kaskę można trzepać, aż miło! Mało który kierowca jedzie tam
poniżej ośmiu dych, skoro i przy 140 wszyscy się dobrze widzą i mieszczą.
Chyba, że debil wparuje na trasę i wywoła chaos!

Doigrali się, pacany! Radary w kubłach, funkcjonariusze w krzakach!
Niech zrobią z tym porządek, bo nie da się jeździć w tym kraju!

Dlaczego przy szkole nie staną, albo na wjeździe do Kórnika,
gdzie są kolizje 2 razy dziennie?

Współczuję Wichrowi, niech szybko wraca do zdrowia!
_________________
Nie czytam wszystkich postów :gwizd3:
...bo nie zawsze forum działa. ;D
 
 
Praczet 



Rocznik: 2001
Wiek: 41
Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 169
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-09-10, 00:22   

Polowanie!! Czatują na łatwe pieniądze!! I żaden jeszcze się z dupą nie ruszył. A Dymek to miałem wrażenie że chciał rozpierdolić ten radiowóz. Dobrze że tak nawtykał przed kamerą. Oby dobrali im się do dupska. Trzymamy kciuki za pokiereszowanych!!!!!
_________________
Loud Pipes Save Lives!
If loud pipes save lives, imagine what learning to ride that thing could do!
 
 
monteki 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Wiek: 42
Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 352
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-09-10, 00:25   

Praczet napisał/a:
Polowanie!! Czatują na łatwe pieniądze!! I żaden jeszcze się z dupą nie ruszył. A Dymek to miałem wrażenie że chciał rozpierdolić ten radiowóz. Dobrze że tak nawtykał przed kamerą. Oby dobrali im się do dupska. Trzymamy kciuki za pokiereszowanych!!!!!


Ja jechałem tam kilka sekund po wypadku ,zatrzymałem się żeby pomóc . Razem z Dymkiem pomagaliśmy Wichrowi , a oni stali i sie głupio uśmiechali!!!
sam bym temu policjantowi... dobrze że mnie odciagneła koleżanka ktora jechałą ze mną jako plecaczek ;/

Dzisiaj znowu ustawili sie w tym samym miejscu... I ZNOWU BYŁ TAM WYPADEK!!! , tym razem z udziałem samochodu osobowego..
_________________
power is nothing without control..

"Easy Rider- przeszło mi przez głowe , Easy Rider - głupiec jednym słowem.."

GSX 1400 parowóz ;)
 
 
illusion 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2008
Wiek: 52
Dołączył: 10 Cze 2010
Posty: 1702
Skąd: Poznań/Golęczewo
Wysłany: 2010-09-10, 00:41   

Co za pierd.... łosie w mundurach evil ! !!! evil . Jak sobie pomyślę że przelatywałem tam jakieś 15-20 minut wcześniej to aż ciary po plecach. A podobno dbają o bezpieczeństwo ... chyba swoich kieszeni ! !!!!! Wicher - trzymamy kciuki ! !!!!
_________________
Grzeczni chłopcy idą do nieba, a niegrzeczni idą ... tam gdzie chcą
 
 
Gucio68 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 669
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-09-10, 03:58   

To jest ich nowe ulubione miejsce i za chwilę stanie tam tablica -czarny punkt.Od czasu tego ich pięknego pomysłu tam jest dzwon za dzwomem(mieszkam niedaleko) evil

Praczet napisał/a:
Oby dobrali im się do dupska.

NIE WIERZĘ W TO evil evil evil
_________________
Gucio68 pozdrawia :-)
 
 
illusion 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2008
Wiek: 52
Dołączył: 10 Cze 2010
Posty: 1702
Skąd: Poznań/Golęczewo
Wysłany: 2010-09-10, 07:30   

Niestety też się obawiam że nic im nie zrobią .... mundurowa władza .... evil
_________________
Grzeczni chłopcy idą do nieba, a niegrzeczni idą ... tam gdzie chcą
 
 
Marecki-mk 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Wiek: 57
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 158
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-09-10, 08:03   

Na sam koniec reportażu szczególnie błyskotliwa była wypowiedź Rzecznika Wielkopolskiej Policji :
podinsp. Andrzej Borowiak
"Ponieważ kierowcy w tym miejscu bardzo często przekraczają prędkość,
a szczególnie motocykliści na tym odcinku drogi są potencjalnymi zabójcami."

Zupełnie nie rozumiem dlaczego policjanci nie udzielili pomocy poszkodowanemu w wypadku i za to należy im się surowa kara !
_________________
Pozdrawiam
Marek
 
 
marcin1969 



Model: SYMPATYK
Wiek: 54
Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 482
Skąd: Jankes
Wysłany: 2010-09-10, 08:17   

No i jeszcze pewnie obaj motocykliści dostaną po mandacie za spowodowanie kolizji.... Ręce opadają.....
_________________
"Młodość - to jedyna rzecz godna posiadania" - O. Wilde
 
 
Piotras 


Model: RS1700
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 55
Skąd: Grox
Wysłany: 2010-09-10, 08:34   

Marecki-mk napisał/a:


Zupełnie nie rozumiem dlaczego policjanci nie udzielili pomocy poszkodowanemu w wypadku i za to należy im się surowa kara !


Zgaduję: nie udzielili pomocy bo wypisywali mandaty: dla kierowcy Morisa za prędkość a dla motocyklistów za wypadek?? Nie zdziwiłbym się....
Oczywistym jest, że Policja swoim zachowaniem prowokuje w tym miejscu kolejne nieszczęścia. jeżeli chcą zwalczać nadmierną prędkość - proszę bardzo: fotoradar na statywie, fotki do domciu, kasa na konto. Można też: radar tu, a łapanie kawałek dalej: spotyka się już takie praktyki. Chyba, że chodzi o łapanie również tych, którzy zjeżdżają z węzła - choć oni przygotowując się do zjazdu i tak jadą już wolniej. Problem bowiem w tym, że stosowany system zatrzymywania pojazdów w tym miejscu jest absolutnie idiotyczny - i tyle.

"Potencjalni zabójcy" - a ile tych zabójstw miało tam miejsce, Panie Rzeczniku?? Ma Pan może statystyki zdarzeń w tym miejscu? Ile z nich miało miejsce w czasie, gdy prowadzona była kontrola prędkości? Czy policzyliście może co ile patroli ma miejsce kolizja w tym miejscu? Ile zdarzeń wywołali motocykliści, a ile samochodziarze? Jak na razie Pańscy podwładni przyczynili się do zdarzenia, które śmiercią mogło się skończyć. Obowiązek myślenia nie dotyczy tylko kierujących - Policję również, a może przede wszystkim. Skoro my musimy przewidywać wszystkie, nawet najbardziej nieprawdopodobne sytuacje na drodze i dostosowywać swoje zachowanie do potencjalnych choćby zagrożeń, to i Policja powinna przewidywać możliwe konsekwencje łapania pojazdu ze środkowego pasa za wzniesieniem i zatrzymywanie go na lewym - najszybszym - pasie ruchu. Niestety - jak się nie ma czym usprawiedliwić, to trzeba przywołać stereotyp motocyklisty - wariata, którego jedynym celem życiowym jest zabijać - siebie lub innych. Postraszmy lud motocyklistami, bo wiadomo że to szajbusy i najlepiej byłoby ich wszystkich pozamykać.

Pozostaje życzyć koledze zdrowia - i zwalniać w tym feralnym miejscu... Proponuję brać poprawkę na "genialność" reszty użytkowników drogi - w tym Policji - i nie odkręcać manetki, żeby w razie czego mieć czas i miejsce na manewr. Chyba nie ma lepszego sposobu.....
_________________
Hit the road, Jack ....
 
 
gshort 


Model: RS1700
Rocznik: 2005
Wiek: 47
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 595
Skąd: Bielawa
Wysłany: 2010-09-10, 08:56   

takie kur....wa inteligentne zachowanie ludzi którzy powinni dbać o to aby wypadków było jak najmniej....

ale statystyki sobie nabiją jedno zdarzenie a 3 ukaranych, żałosne

ps. nieudzielenie pomocy poszkodowanym (bez względu czy policjant, czy cywilna osoba),
jest karalne.
 
 
krotom 



Model: SYMPATYK
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 2821
Skąd: brać czas i chęci
Wysłany: 2010-09-10, 11:15   

czy ktoś zamierza zlożyć oficjalną skargę na piśmie na tych policjantów ? Przynajmniej postępowanie wyjaśniające by nastąpiło. Wy je złożycie, za miesiąc ktoś następny i w końcu ktoś się skapnie że jest coś nie teges.

Z drugiej strony - jak wszędzie, tak i w szeregach policji zdarzają się pierdoły saskie.

Zdrowiej Wicher
_________________


AB Rh+
 
 
Clinton 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2007
Wiek: 56
Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 345
Skąd: Dragoni-Wrocław
Wysłany: 2010-09-10, 12:27   

Ja myślę że jakby dobrze zainteresować tym odpowiednie media to sprawa nabrałaby rozgłosu. A wtedy może dostanie się komuś poi d..pie.

Wicher trzymamy kciuki za szybki powrót do pełnej sprawności.
_________________
Pozdrawiam Clinton
 
 
gshort 


Model: RS1700
Rocznik: 2005
Wiek: 47
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 595
Skąd: Bielawa
Wysłany: 2010-09-10, 12:58   

krotom albo wierzysz w cuda albo z innej bajki, "tam" reka ręke myje, nikt nic nie wie nic nie pamięta, same święte krowy, kilka lat temu byłem zmuszony zmienić auto żeby było mniej rzucające się w oczy, bo co wyjechałem to było polowanie........

ale na oficjalne pismo muszą odpowiedzieć to fakt!
 
 
monteki 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Wiek: 42
Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 352
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-09-10, 14:04   

krotom napisał/a:
czy ktoś zamierza zlożyć oficjalną skargę na piśmie na tych policjantów ? Przynajmniej postępowanie wyjaśniające by nastąpiło. Wy je złożycie, za miesiąc ktoś następny i w końcu ktoś się skapnie że jest coś nie teges.

Z drugiej strony - jak wszędzie, tak i w szeregach policji zdarzają się pierdoły saskie.

Zdrowiej Wicher


coś napewno będzie siędziać w temacie , narazie czekamy co będzie z Wichrem
_________________
power is nothing without control..

"Easy Rider- przeszło mi przez głowe , Easy Rider - głupiec jednym słowem.."

GSX 1400 parowóz ;)
 
 
Gucio68 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 669
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-09-10, 15:04   

http://epoznan.pl/news-ne...adukcie_Franowo


Monteki jak będziesz wiedział jak jest po operacji z Wichrem dawaj znać.Oby chłopisko wylizało się i chodziło/śmigało na moto.
Trzymajmy kciuki.
_________________
Gucio68 pozdrawia :-)
 
 
monteki 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Wiek: 42
Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 352
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-09-10, 18:11   

Gucio68 napisał/a:


Monteki jak będziesz wiedział jak jest po operacji z Wichrem dawaj znać.Oby chłopisko wylizało się i chodziło/śmigało na moto.
Trzymajmy kciuki.


ok jak tylko niezniszczalni będą coś wiedzieć dam znać

Info od niezniszczalnych:

dzisiaj o 20.15 na WTK ma być program o tym zdzrzeniu z udziałem policji i motocyklistów , oglądajcie

cyt:
Dziś 20.15 "POTENCJALNY ZABÓJCA" Borowiak i Dominik Szymański na WTK może być ciekawie

[ Dodano: 2010-09-10, 22:01 ]
WIcher jest jużpo operacji , wstępnei według info na forum wszystko wygląda ok !
_________________
power is nothing without control..

"Easy Rider- przeszło mi przez głowe , Easy Rider - głupiec jednym słowem.."

GSX 1400 parowóz ;)
 
 
Gucio68 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 669
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-09-11, 00:58   

monteki napisał/a:
WIcher jest jużpo operacji , wstępnei według info na forum wszystko wygląda ok

Uff-Qurka podchodzę do sprawy bardzo osobiście -choć nie znam Wichra.
Daj znać Niezniszczalnym,że Ludziska z Armatury sa z nimi.
_________________
Gucio68 pozdrawia :-)
 
 
maniek 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2005
Wiek: 59
Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 556
Skąd: Kotla
Wysłany: 2010-09-11, 07:31   

A widzieliście urzędnika którego pociągnięto do odpowiedzialności evil no nie tykalni faq :kat:
_________________
Do szczęścia człowiekowi niezbędny jest motocykl ;-]
 
 
monteki 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Wiek: 42
Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 352
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-09-11, 15:23   

Nowe info od brata Wichra:

Dzwonił właśnie Wicher, mówi że czuje się znakomicie, nic go w zasadzie nie boli, ma czucie i wład w nogach ! !!
Jesteśmy dobrej myśli ze wszystko na szczęście skończy się dobrze.
_________________
power is nothing without control..

"Easy Rider- przeszło mi przez głowe , Easy Rider - głupiec jednym słowem.."

GSX 1400 parowóz ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group