YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Warszawa - KEN róg Ciszewskiego
Autor Wiadomość
Biały 



Model: MS1900
Rocznik: 2007
Wiek: 49
Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 1612
Skąd: Wa-wa/Bydgoszcz
Wysłany: 2010-05-26, 00:00   Warszawa - KEN róg Ciszewskiego

Wracając dzisiaj do domu z pracy zobaczyłem, że na skrzyżowaniu obok mojego domu stoją dwie straże i karetka. Podjechałem i zobaczyłem, ze leży motocykl na ulicy. Osobówka musiała dosyć mocno w niego przydzwonić, ponieważ wyciekły z niej płyny. Skrzyżowanie jest dosyć spore i dziwię się, że jeszcze nikt nie zajął się tym, żeby zmienić cykl świateł. Na skrzyżowaniu tym praktycznie nie ma przerwy pomiędzy czerwonym światłem dla jednych, a zielonym dla drugich. Jeżeli na wszystkich 3 pasach stoją samochody na czerwonym, to jakoś można zjechać ze skrzyżowania, ale jeżeli na prawym pasie nic nie stoi i dojeżdżając do skrzyżowania zapali się zielone, to przecinają skrzyżowanie nie zwalniając i wtedy ten zjeżdżający wjeżdża wprost pod ten samochód. Codziennie są tam jakieś stłuczki, lub wypadki. Nie wiem jak wyszedł z tego ten motocyklista, ale jak przejeżdżałem to karetka była i odjechała pod koniec, więc albo nie była potrzebna, albo już nie była potrzebna.

20100525045.jpg
Plik ściągnięto 119 raz(y) 516.54 KB

20100525044.jpg
Plik ściągnięto 114 raz(y) 548.01 KB

_________________
Wolałbym żałować, że coś zrobiłem niż, że czegoś nie zrobiłem - James Hetfield
 
 
Grzegorz Anis 



Model: MS1300
Rocznik: 2008
Wiek: 57
Dołączył: 14 Lip 2008
Posty: 1069
Skąd: Chelm
Wysłany: 2010-05-26, 00:06   

O Kurczątko .............. znowu ?
_________________
Organizator V meetingu "WILD EAST" Drag Star
 
 
jaro 



Model: BĘDZIE
Rocznik: 2009
Wiek: 55
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 3765
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2010-05-26, 07:44   

Niekoniecznie musiał mocno walnąć motocykl. Miesiąc temu na Taśmowej przy Neti czekając na edyś, na moich oczach puszka puknął w motocykl. Koleś puszką uderzył w bok motocykla i się nadział na podnóżek, tak pechowo że tęż mu płyny poszły. Oczywiście moto cyklista się przewrócił i nawet coś mu się stało w nogę, ale ogólnie nic poważnego. Moto trochę poturbowane jak to po przewrotce, a puszka nawet dość mocno jak na tak lekkie puknięcie.
_________________
Tam gdzie kończą się Reguły tam zaczyna się Pruszków!


V Star 1300, RS 2008r, RS 2009r, RS 2011R
HOW TO DISMANTLE AN ATOMIC BOMB
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group