YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wysunięcie podestów dla b.wysokich
Autor Wiadomość
wojo 



Rocznik: 2003
Wiek: 50
Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 77
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2010-05-24, 21:59   Wysunięcie podestów dla b.wysokich

Witam. Mam prawie dwa metry, kupiłem 1100 bo myslałem że, jest na tyle duzy ze wystarczy i bede na nim wygladał ok. Okazuje sie ze mam natyle długie nogi ze trzymajac je na oryginalnych podestach mam bardzo wysoko nogi czyli kolana nad bakiem i to sporo. Tak wiec macie jakis pomysł na wysuniecie oryginalnych podestów tak aby nogi poszły bardziej do przodu bo bardziej w dół sie nie da.
_________________
Kiedy pierwszy raz zobaczyłem nagą kobietę, stwierdziłem że to będzie cel mojego życia. Wszystko było dobrze dopóki nie zobaczyłem pierwszy raz XVS1100. Teraz mam dylemat, lepiej podziwiać czy lepiej ujeżdzać.
 
 
HORSZCZAR 



Model: RS1700
Rocznik: 2007
Wiek: 47
Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 1529
Skąd: Nowa Mała Wieś
Wysłany: 2010-05-24, 22:17   

wojo, jak masz gmole to zakładaj spacerówki ewentualnie uśmiechnij się do Mareckiego to Ci podpowie jak u siebie ma zainstalowane spacerówki przy podestach
_________________

Nie jeździj szybciej niż potrafisz myśleć ...

Nie jeździj szybciej niż Twój anioł stróż potrafi latać ...

Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu ...



Road Star XV 1700 Midnight
 
 
darkside 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2008
Wiek: 48
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 1717
Skąd: Gdańsk/Banino
Wysłany: 2010-05-25, 02:15   

Tak jak HORSZCZAR, wspomnial zdecydowanie gmol i spacerowki bardzo nisko montowane. Przy montazu spacerowki w lini gmola kolana spadaja bardzo nisko.
_________________

Morsy-Damian-klik
 
 
maniek 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2005
Wiek: 59
Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 556
Skąd: Kotla
Wysłany: 2010-05-25, 08:29   

Bez mocnej ingerencji w konstrukcję niewiele da się zrobić :nie_wiem:
_________________
Do szczęścia człowiekowi niezbędny jest motocykl ;-]
 
 
patryk_c 



Model: RS1700
Rocznik: 2006
Wiek: 45
Dołączył: 23 Lip 2009
Posty: 750
Skąd: Warszawa Bemowo
Wysłany: 2010-05-25, 11:54   

Musiał byś kombinować z setem do przesuwania podestów w typie - masz ekstra 5 cm do przodu.







Z tym że ten jest dedykowany do H-D'eka. Ma dłuższy drążek zmiany biegów, ale do hamulca producent poleca jakąś kastomową linkę z oferty Drag Specialties...



Niemniej, domyślam się kto w Polsce mógłby coś takiego zrobić Ci do gwiazdy ... ;)

Generalnie, po tym co zrobili z moją Czarną Perłą jestem na etapie przekonania, że nie ma rzeczy, której Oni nie zrobią. Poszukaj na forum Power Choppers i zaproś ich do dyskusji / zapytaj na PW o koszty i możliwości.

pokooj




P.S.

A w RoadStar wygląda to tak:

PRZED






PO


_________________
 
 
miodzik 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2005
Wiek: 44
Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 717
Skąd: ST
Wysłany: 2010-05-25, 17:43   

Są jeszcze przesunięte podnóżki, jednak do wygody podestów daleko im. Za to moim zdaniem wyglądają super.
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem
Ulica to nie tor.
 
 
wojo 



Rocznik: 2003
Wiek: 50
Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 77
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2010-05-25, 21:37   

Bardzo dzięki, ładnie to wygląda ale zeczywiscie wymaga wielu operacji i wiele czasu mnostow elementów i kasy. Moze w zime sie tym zajme o ile nie zmienie mojej gwiazdy na wieksza gwiazde wtedy moze bede wygladał dostojniej. Macie tez takie problemy czy poprsotu przeginam. Co do specerówek to kupie sobie ale one sa tylko oki nandłuzszej trasie bo przy mieszaniu biegami niewiele sie zdaja. Pozdro
_________________
Kiedy pierwszy raz zobaczyłem nagą kobietę, stwierdziłem że to będzie cel mojego życia. Wszystko było dobrze dopóki nie zobaczyłem pierwszy raz XVS1100. Teraz mam dylemat, lepiej podziwiać czy lepiej ujeżdzać.
 
 
patryk_c 



Model: RS1700
Rocznik: 2006
Wiek: 45
Dołączył: 23 Lip 2009
Posty: 750
Skąd: Warszawa Bemowo
Wysłany: 2010-05-26, 00:11   

wojo,

co ty człowieku, z konia żeś spadł... ?

Jakie mnóstwo czasu i części ? taki zestawik do przesunięcia podnóżków to ja sam w 30 minut zamontowałem, z przełączeniem hamulca i dźwigni zmiany biegów, a zapewniam cię że jestem biurowo humanistyczny technicznie nieuzdolniony.

A części... zapytaj lepiej sam wiesz kogo, zamiast ręce łamać.
_________________
 
 
senio 



Model: SYMPATYK
Wiek: 60
Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 97
Skąd: Koło.wlkp
Wysłany: 2010-05-26, 10:24   Re: Wysunięcie podestów dla b.wysokich

wojo napisał/a:
Tak wiec macie jakis pomysł na wysuniecie oryginalnych podestów tak aby nogi poszły bardziej do przodu bo bardziej w dół sie nie da.


Oryginalne zostaw. jak się zmęczysz na spacerówkach to odpoczniesz na oryginałach. A kup sobie wysunięte mocowane do gmola. Nie ma lepszej opcji. Coś takiego jest regulowane w zakresie jak chcesz :

http://www.allegro.pl/ite...a_gmol_all.html
 
 
Tomero 


Model: SYMPATYK
Wiek: 44
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 174
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-05-26, 12:42   

Tu masz zajebiste podnóżki - sam je miałem u siebie - ale qrwa nóżki okazały się za krótkie ale na moto prezentują się zajebiście.

Ja mam 180cm wzrostu.

Sprzedaje je nasz kolega z 4UM (ten sam nick w obu miejscach) z którym warto robić interesy bo to zajebisty człowiek jest ;D ;D ;D - polecam


http://www.allegro.pl/ite...rozrusznik.html
_________________
Born to be Wilde...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group