YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwsza jazda nowym nabytkiem
Autor Wiadomość
PIOTRUŚ 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2008
Wiek: 38
Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 210
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-06-08, 12:10   

a ja w sobotę wybrałem się z Kumplem na przejażdżkę i wyszło 350 kilometrów ...zdjęcie z trasy było za-jedwabiście :)

dsc0009xz.jpg
Plik ściągnięto 130 raz(y) 47.05 KB

_________________
Suzuki GSF 650 SA
 
 
DZariusz 



Rocznik: 2000
Wiek: 42
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 5
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2010-06-18, 13:20   

hej!


też już jestem po mojej pierwszej przejażdżce gwiazdka. Przed zakupem długo zastanawiałem się czy kupić 650 czy 1100.... czytałem Wasze wypowiedz itd. Większością głosów... albo inaczej, mniejszością funduszy :D padło na 650 :)

Kupiłem taki jak chciałem: czarnego klasyka, ubranego wiec moto bardzo mi się podoba. Przyspieszenie nie powala ale tragedii też nie ma (ważę tylko 72kg). Wibracje u mnie występują nawet przy 40km/h (mam nadzieje że to te same co u Was przy 80 i nie mam się czym martwic :) ), jak silniczek pracuje na jałowym to słyszę takie "klikanie" - nie ma czystego "szuu szuu"... co mnie trochę martwi.

Wracając do tematu... 650 ma jeden duży minus: dzwięk - a raczej jego brak :poddajesie:

miałem okazje zrobić 150km shadow-ką 1100 na oryginalnym wydechu, jak stałem na światełkach to ludzie skrętu szui dostawali w autach przede mną :brawo: a jestem z tych co uważają, że najpierw powinno mnie być słychać :perkusista: a później widać. Mojej 650ce daleko do tego stanu rzeczy :/ jeśli ktoś z Was ma coś zakombinowane z wydechem w 650 i mieszka niedaleko Siedlec - dajcie znać, chętnie podjadę i dowiem się tego czy owego, posłucham :)

na koniec, żeby nie było tak negatywnie - prowadzenie mojej gwiazdki a shadowki przyjaciela to jak nieba a ziemia :) zero wysiłku, po mieście no problem, siedzi się też wygodniej.

...ale to tylko opinia żółtodzioba :) bo doświadczenie mam żadne :]
_________________
Pozdrawiam!
DZariusz
 
 
Jolka 


Model: SYMPATYK
Wiek: 64
Dołączyła: 15 Cze 2009
Posty: 1286
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2010-06-18, 13:46   

co do Twojego pytania polecam temat
http://yamaha-dragstar.pl/viewtopic.php?t=120
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group