YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
moto-akcesoria.pl
Autor Wiadomość
siemion 

Model: RS1700
Rocznik: 2009
Wysłany: Dzisiaj 13:10   moto-akcesoria.pl

Szanowni,
krótko opiszę (ku przestrodze) moje osobiste doświadczenie z w/w podmiotem.

złożyłem zamówienie na kask 7.08.2017, opłacone natychmiast przez PayU, termin dostawy 3-6 dni... Po 3 tygodniach zacząłem się irytować, mail, telefon itd. Kłamstwa ze strony pracowników, że kask wyślą w przyszłym tygodniu. Po kolejnym tego typu telefonie (ponad miesiąc od opłacenia zamówienia) powiedziałem, żeby oddali mi kasę.
Oddali dzisiaj, po tym, jak napisałem wniosek do Powiatowego Rzecznika Praw Konsumenta, zawiadomiłem louis.de (którego są autoryzowanym dealerem) i zacząłem już pisać doniesienie do prokuratury, w sprawie domniemania oszustwa.
STRACONY CZAS, nerwy no i podróż w Alpy w starym, otwartym Probikerze.

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM FIRMY moto-akcesoria.pl

Śmieszny człowiek (właściciel chyba) zadzwonił z informacją, że wysłał przelew i w ramach rekompensaty daje mi 20 zł. na jakąś motokasę... Zdziwił się bardzo, kiedy poinformowałem, żeby wykasował moje dane z systemu bo NIGDY więcej już tam nic nie kupię.
W między czasie zrobiłem mały przegląd internetu i okazuje się, że u nich to powszechna praktyka:
https://www.ceneo.pl/skle...iew&tab=reviews
Zainteresowanym udostępnię materiał dowodowy ;)

Pozdrawiam forumowiczów, miłego dnia.

jarekch 

Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2006
Wysłany: Dzisiaj 18:37   

Ja korzystam z tego sklepu, ale bezpośrednio w Wawie na Prymasa Tysiąclecia. Wiele rzeczy zamawiałem, bo nie było na stanie (termin oczekiwania ok 1 tydzień, powiadamianie smsem), ale zawsze wszystko było realizowane terminowo i zgodnie z zamówieniem.

Rozumiem, że Ty korzystałeś wyłącznie z ich portalu internetowego.

ADi 

Model: MS1900
Wysłany: Dzisiaj 19:27   

siemion, ja też mam nieprzyjemne doświadczenia z moto-akcesoria.pl oraz ich sklepem w Bydgoszczy. Było to, ze dwa lata temu. Zamówiłem kask na ich stronie i opłaciłem od razu zamówienie. Po kilku dniach zadzwonili do mnie i powiedzieli, że realizacja przedłuży się o kilka dni, bo coś tam. Było to późną jesienią i na kask nie wyczekiwałem,bo i tak nie byłoby jeżdżenia. W sumie po około 5 tygodniach od zakupu dostałem info, że jest gotowy do odbioru w sklepie w Bydgoszczy. Sam odbiór trwał długo. Najpierw nie mogli znaleźć kasku w magazynie, a później nie byli pewni na jakiej podstawie mogą mi wydać kask, czy paragon mam dostać od nich czy z netu, itd. Kask nie pasował i następnego dnia przywiozłem do sklepu. Oczywiście wszystkie metki, worki, karton, paragon, a pan sprzedawca powiedział, że nie ma zwrotu, ale on może dać mi kupon na równowartość kasy za kask. Kupon do realizacji w ich sklepie. To ten sam pan, który dzień wcześniej miał problem ze wszystkim, więc taki "trudny" zwrot, to już kosmos. Wytłumaczyłem panu, że zwrot za pieniądze należy mi się bez jego łaski, bo zakup był przez internet. Dzwonił, marszczył czoło, brwi - widać trudne było. Kask przyjął, a kasę mieli oddać na konto. Po trzech kwadransach wyszedłem. Po tygodniu zadzwoniłem do internetowego sklepu z zapytaniem o kasę za zwrócony kask. Pani powiedziała, że mają 14 dni na zwrot. To, że wcześniej czekałem ponad miesiąc na realizację opłaconego zamówienia pani nie wzruszyło. Pieniądze doszły po prawie 3 tygodniach. Kwota nie była duża, ale pieniądze zamrożone na 2 miesiące. Poziom obsługi raczej żenujący. Ja również zdecydowanie nie polecam !

Za zakrętem czeka śmierć, więc wróbelku leć, na skrzydłach życia...
=======
- XV 1900
ex =====
- DS 1100
- MS 1900
=======

siemion 

Model: RS1700
Wysłany: Dzisiaj 23:06   

jarekch, tak, chodzi o sklep internetowy, stacjonarne sklepy poza Wa-wą już polikwidowali. Kiedyś byli w Bydzi i nawet przez chwilę w Toruniu. O tym już nie będę opowiadał...

Odpowiedz do tematu