YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
miłe przejawy sympatii ze strony puszkarzy
Autor Wiadomość
Basia 



Model: SYMPATYK
Wiek: 110
Dołączyła: 12 Gru 2010
Posty: 2257
Skąd: GŁ Łódź
Wysłany: 2012-05-29, 09:05   

http://yamaha-dragstar.pl...r=asc&start=160

;D

stoję przy kasie na stacji po zatankowaniu Yadwini, kask na głowie,-podniesiona szczęka ;D , a Pani inkasująca pyta mnie: chce pani kawę na wynos? :hahaha:
_________________
Szczęście to nie stacja, tylko sposób podróżowania...
uwaga szkodnik:) http://www.youtube.com/watch?v=xcJGej_-BCY
 
 
WAYNE 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2008
Wiek: 42
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 50
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-05-30, 00:57   

Basia napisał/a:

stoję przy kasie na stacji po zatankowaniu Yadwini, kask na głowie,-podniesiona szczęka ;D , a Pani inkasująca pyta mnie: chce pani kawę na wynos? :hahaha:



W moim przypadku w podobnej sytuacji padło pytanie: 'A może płyn do spryskiwaczy?' :hahaha:
 
 
burza 



Model: RS1700
Rocznik: 2006
Wiek: 50
Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 6692
Skąd: GŁ Koluszki
Wysłany: 2012-05-30, 05:58   

WAYNE napisał/a:
padło pytanie: 'A może płyn do spryskiwaczy?'


wojciesław, może wyglądałeś na spragnionego :nie_wiem:

:hahaha: :hahaha: :hahaha:
_________________
RS 1700 SILVERADO Midnight Star - diabeł
każdy kij ma dwa końce, tylko proca ma trzy...
Ostatnio zmieniony przez Kozak_Barabasz 2013-09-16, 19:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Red 


Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2006
Wiek: 49
Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 630
Skąd: Przyłęki
Wysłany: 2012-05-30, 07:43   

Ja spotkałem się ostatnio dwa razy z uprzejmością puszkarzy:
1. korek jak cholera więc ciskam się pomiędzy dwoma pasami i nagle widzę, że przede mną na prawym pasie oznakowana Alfa a na lewym oznakowane Ducato i stoją na tyle ciasno, że nie da rady i co... nagle jak na jakiś sygnał oba wozy Policyjne pięknie rozjeżdżają się dla mnie. Pozostało pomachać i podziękować :papa:
2. podczas mojego ostatniego wypadku zatrzymał się kierowca puszki, spytał, czy wszystko ze mną ok., po czym przeprosił, że się spieszy i podał mi kartkę z numerem rejestracyjnym sprawcy oraz swoim numerem telefony i oświadczył, że może być świadkiem zdarzenia (na szczęści sprawca też się zatrzymał)

Reasumując myślę, że jest coraz lepiej chociaż zdarzenia z początku sezonu świadczą inaczej :(
 
 
remol71 



Model: DS 650 Custom
Rocznik: 1999
Wiek: 53
Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 1857
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-05-30, 09:39   

Basia napisał/a:
http://yamaha-dragstar.pl/viewtopic.php?t=220&postdays=0&postorder=asc&start=160

;D

stoję przy kasie na stacji po zatankowaniu Yadwini, kask na głowie,-podniesiona szczęka ;D , a Pani inkasująca pyta mnie: chce pani kawę na wynos? :hahaha:


Pojechałem rowerem na BP kupić WD-40. W pełnym ubranku rowerowym podchodzę do kasy, a pani do mnie - "paliwo było ?? " He he he.
 
 
PSZEMAS 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2018
Wiek: 46
Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 5075
Skąd: Kurzętnik / NML
Wysłany: 2012-05-30, 12:51   

remol71, trzeba było powiedzieć że było, ale już nie ma bo wypiłeś :hahaha:
_________________
--> Yamaha Virago XV 535
--> Yamaha Drag Star XVS 650
--> Yamaha Road Star XV 1700
--> Yamaha FZ6-N
--> Yamaha Tracer 900
--> :nie_wiem:
 
 
spider 



Model: RS1700
Rocznik: 2006
Dołączył: 07 Paź 2010
Posty: 756
Skąd: PL
Wysłany: 2012-05-30, 12:54   

Red napisał/a:
Reasumując myślę, że jest coraz lepiej

To kropla w morzu jeszcze niestety
_________________
YAMAHA ROAD STAR SILVERADO XV 1700 S LA COCAINA
http://yamaha-dragstar.pl...t=13214&start=0
 
 
Demolka 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2003
Wiek: 77
Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 3747
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-05-30, 21:48   

Stary jestem, a nadal nie pojmuję tego "rasistowskiego" podziału na motocyklistów i "puszkarzy". Przecież tak na oko przynajmniej 90% motocyklistów staje się co rusz "puszkarzami" i śmiem twierdzić, że częściej jeżdżą i więcej czasu spędzają w samochodzie niż na motocyklu. Tak samo wielu "puszkarzy" staje się co rusz motocyklistami.
Jeżdżę samochodem dla potrzeb, a motocyklem dla przyjemności - kimże jestem ? ? ?
Dlaczego w samochodzie mam być na drodze trędowatym dla motocyklistów i odwrotnie, trędowatym dla "puszkarzy" gdy jadę motocyklem. Rozdwojenie jaźni ?
A gdy wjadę na stację benzynową samochodem i zagadam przyjaźnie do motocyklisty, a on mnie nie opluje to jest to fakt aż tak nadprzyrodzony, że musi zostać opisany na forach "Jako przejaw sympatii ze strony puszkarzy" :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Świat zwariował, czas umierać :?
_________________
Wszyscy kiedyś przestaną pić,
ale tylko niektórym uda się to jeszcze za życia ;)
 
 
Mnich 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2002
Wiek: 49
Dołączył: 23 Lis 2011
Posty: 1183
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-05-30, 21:55   

Demolka, właśnie dlatego zawsze chciałem być stary. Szacun.
_________________
Drag Star 650 custom 2000
HD FLSTC Heritage 2002
 
 
jacek34 


Model: RS1700
Rocznik: 2005
Wiek: 53
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 742
Skąd: Żary
Wysłany: 2012-05-30, 22:27   

podpisuję się wszystkimi czterema kończynami pod tekstem Demolki oprócz :

Demolka napisał/a:
Świat zwariował, czas umierać :?


:hahaha: jeszcze chyba nie wczas :hahaha:
 
 
petermajster 


Model: RS1700
Rocznik: 2011
Wiek: 50
Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 696
Skąd: W-wa
Wysłany: 2012-05-30, 23:21   

Demolka napisał/a:

Świat zwariował, czas umierać :?

Gdzie umierać ! ! średniej statystycznej zusu nie spełniłeś :)

Stolica tunel na wisłostradzie, ledwo wjechałem i już wszyscy się rozjeżdżają (kominy puste z daleka słychać ) a ja spokojnie pomiędzy nimi i co chwila ręka uniesiona w podziękowaniu, ale nie ma tak miło, pod sam koniec koleś w puszcze ( z zachowania na pewno z moto nic wspólnego nie miał ) specjalnie do linii abym nie mógł przejechać obok niego. Szkoda, widocznie sytuacja materialna albo kobita mu nie pozwala i zazdrosny jest. Dojechałem za nim do świateł spokojnie.
 
 
Basia 



Model: SYMPATYK
Wiek: 110
Dołączyła: 12 Gru 2010
Posty: 2257
Skąd: GŁ Łódź
Wysłany: 2012-05-30, 23:53   

Demolka napisał/a:
Świat zwariował, czas umierać


Demolka, poczekaj ! Miałeś wysłać mi płyty... ;p ;D

Podpisuję się pod Twoim stwierdzeniem dotyczącym podziału: puszkarz kontra motocyklista - problem tkwi w głowie (emocjach) kierującego .... :tao:
_________________
Szczęście to nie stacja, tylko sposób podróżowania...
uwaga szkodnik:) http://www.youtube.com/watch?v=xcJGej_-BCY
 
 
Żółw 



Model: RS1700
Rocznik: 2009
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 4528
Skąd: W-wa Bemowo
Wysłany: 2012-05-31, 07:02   

petermajster napisał/a:
Stolica tunel na wisłostradzie, ledwo wjechałem i już wszyscy się rozjeżdżają (kominy puste z daleka słychać ) a ja spokojnie pomiędzy nimi i co chwila ręka uniesiona w podziękowaniu, ale nie ma tak miło, pod sam koniec koleś w puszcze ( z zachowania na pewno z moto nic wspólnego nie miał ) specjalnie do linii abym nie mógł przejechać obok niego. Szkoda, widocznie sytuacja materialna albo kobita mu nie pozwala i zazdrosny jest. Dojechałem za nim do świateł spokojnie.


Mam podobnie - puste kominy. Sporadycznie zdarza się, że kierowcy nie zrobią miejsca. Jak Cię usłyszą to zjeżdzają i aż człowiekowi miło wyprzedzać bo cała rodzina w oknie żeby zobaczyć moto. No cóż zdarzają się zachowania marginalne ale to zależy od kierowcy.
_________________
The man makes the patch, the patch don't make the man!!!
 
 
Demolka 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2003
Wiek: 77
Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 3747
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-05-31, 13:34   

Petermajster - oki ;D i tak bywa co nie przeczy temu co napisałem. Ten zgryźliwiec jechał puszką, ale mógł czymkolwiek i też by się tak zachował. To nie puszki wina, a jego :idea:
=========================================================
Basia, pisałaś w czerwcu - do czerwca jakoś dociągnę :hahaha: :hahaha: :hahaha:
_________________
Wszyscy kiedyś przestaną pić,
ale tylko niektórym uda się to jeszcze za życia ;)
 
 
DRAGON 



Model: MS1900
Rocznik: 2008
Wiek: 58
Dołączył: 21 Maj 2012
Posty: 4427
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-06-06, 15:18   

Może się mylę, ale wydaje mi się że życzliwość i zrozumienie dla motocyklistów bierze się często tylko i wyłącznie stąd, że kierowca samochodu sam jeździ motorem, albo jest miłośnikiem motocykli. Spora ilość samochodziarzy która nigdy nie jeździła na dwóch kółkach wykazuje się totalnym brakiem wyobraźni i próbuje prowadzić z nami na drodze jakieś gierki. Sam to niejednokrotnie przeżyłem. :evil:
 
 
pyra 



Model: SYMPATYK
Dołączył: 08 Gru 2011
Posty: 5355
Skąd: pyrlandia
Wysłany: 2012-06-06, 16:23   

no i wtedy trzeba zwolnić do 40 to mu się odechce ;D
_________________
Bo droga jest celem
 
 
FhissT 



Model: RS1700
Rocznik: 2005
Wiek: 37
Dołączył: 14 Sty 2011
Posty: 283
Skąd: podlasie
Wysłany: 2012-06-06, 17:40   

jak śmigałem zx9r to oglądali się tylko gówniarze i dresy spod bloku, gdy jeżdżę armaturą na grzmiących pajpach to praktycznie na każdych światłach jest jakis usmiech, kciuk w górze, zdjęcie, czy nagrywanie dźwięku na telefon, nie mówiąc juz o sporadycznych rozmowach z ludzmi... jeżdżąc na scigu tego nie uświadczysz...
 
 
Demolka 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2003
Wiek: 77
Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 3747
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-06-07, 12:51   

DRAGON napisał/a:
... Spora ilość samochodziarzy która nigdy nie jeździła na dwóch kółkach wykazuje się totalnym brakiem wyobraźni i próbuje prowadzić z nami na drodze jakieś gierki. Sam to niejednokrotnie przeżyłem. :evil:

Taki tok rozumowania prowadzi do "jedynie słusznego" wniosku, że to samo dotyczy sporej ilości motocyklistów, którzy nigdy nie jeździli na czterech kółkach.
I znów nie wiadomo, która to grupa ma mniej wyobraźni, a więcej winy za nieporozumienia.
W tego typu sprawach zawsze uczulam na niebezpieczeństwo snucia wniosków po wrzuceniu wszystkiego do "jednego worka".
_________________
Wszyscy kiedyś przestaną pić,
ale tylko niektórym uda się to jeszcze za życia ;)
 
 
DRAGON 



Model: MS1900
Rocznik: 2008
Wiek: 58
Dołączył: 21 Maj 2012
Posty: 4427
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-06-07, 13:25   

Demolka napisał/a:

W tego typu sprawach zawsze uczulam na niebezpieczeństwo snucia wniosków po wrzuceniu wszystkiego do "jednego worka".


Nie próbuję generalizować. Zapewne mam mniej doświadczenia niż Ty, ale niestety moje są takie a nie inne. Mimo że tych złych jest niewiele to się o nich pamięta. Stąd te wnioski. :|
 
 
Basia 



Model: SYMPATYK
Wiek: 110
Dołączyła: 12 Gru 2010
Posty: 2257
Skąd: GŁ Łódź
Wysłany: 2012-08-07, 12:43   

Przykłady przejawów sympatii ;D ...dla motocyklistów:
- zjeżdżanie na bok pasa, gdy w zasięgu widoczności kierowcy samochodu vel puszkarza, pojawia się motocykl
- przepuszczanie na prawym skręcie(strzałka) tj, zrobienie większego odstępu od prawej krawędzi jezdni, tak aby moto się zmieścił
- wydzielone miejsca parkingowe na stacjach benzynowych
- wydzielone parkingi przy marketach (na razie są tylko dla rowerzystów i dla samochodów)
- ....
jakie jeszcze?
_________________
Szczęście to nie stacja, tylko sposób podróżowania...
uwaga szkodnik:) http://www.youtube.com/watch?v=xcJGej_-BCY
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group