YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
miłe przejawy sympatii ze strony puszkarzy
Autor Wiadomość
patryk_c 



Model: RS1700
Rocznik: 2006
Wiek: 45
Dołączył: 23 Lip 2009
Posty: 750
Skąd: Warszawa Bemowo
Wysłany: 2010-04-03, 11:35   

Wczorej jechałem sobie swoją domową Skodziną ul. Poleczki od lotniska w stronę Puławskiej i w lusterku dojrzałem zbliżającą się z tyłu maszynę...

Przytuliłem sie na światłach do lewego krawężnika i zaraz miałem obok czarnego Drag Stara 1100 Classic (na blachach WK ....)

Miło bylo popatrzeć... 8)
_________________
 
 
Cosmoo 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2000
Wiek: 55
Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 69
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-05, 13:10   

patryk_c napisał/a:
Wczorej jechałem sobie swoją domową Skodziną ul. Poleczki od lotniska w stronę Puławskiej i w lusterku dojrzałem zbliżającą się z tyłu maszynę...

Przytuliłem sie na światłach do lewego krawężnika i zaraz miałem obok czarnego Drag Stara 1100 Classic (na blachach WK ....)

Miło bylo popatrzeć... 8)


Dziękuję, że mi ustąpiłeś...to byłem ja :brawo:
_________________
"Żyj tak, żebyś po latach mógł powiedzieć - przynajmniej się nie nudziłem"

www.wolfpack.pl

ISRA:30963
SREU:0610
 
 
kostass 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2009
Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 2111
Skąd: GŁ Grupa Łódzka
Wysłany: 2010-04-06, 08:55   

Tez zauwazylem ze coraz wiecej puszkarzy zjezdza do prawego kiedy nas widzi . Albo razczej najpierw słyszy i jak uzłyszy to patrzy w lusterko i widzi . Tak trzymac ! !!!
_________________
Garfield i .... w oczekiwniu na nowego Ogryzka
 
 
riki m 


Rocznik: 2003
Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 20
Skąd: skandynawia
Wysłany: 2010-04-10, 22:41   

taaa .ja widzę przejaw sympatii ze strony "puszkarzy" i nawet pieszych ,o motocyklistach nie wspomnę.... Ale to chyba normalka w Skandynawii :-)
_________________
Drag Rulez
 
 
gshort 


Model: RS1700
Rocznik: 2005
Wiek: 47
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 595
Skąd: Bielawa
Wysłany: 2010-07-14, 17:20   

Jade sobie ostatnio przez Antonin, ruch średni, gorąco jak w piekle, szybki pootwierane, widzę dojeżdża gość na ścigu,zjechałem na prawo i macham niech śmiga dalej, zrobił znikający punkt, tylko prawą nogą pomachał.

kurka piękne uczucie, czułem się taki doceniony...
 
 
Gosiaczko 



Model: DS 1100 Custom
Rocznik: 2005
Wiek: 50
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 1258
Skąd: Józefów/GŁ/AIOŁA
Wysłany: 2010-07-14, 22:12   

I ja jeżdżąc puszką ustępuję motocyklistom miejsce jeśli to jest tylko możliwe :)
 
 
illusion 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2008
Wiek: 52
Dołączył: 10 Cze 2010
Posty: 1702
Skąd: Poznań/Golęczewo
Wysłany: 2010-07-14, 23:08   

no fakt faktem puszkarze jakoś milsi się zrobili ostatnimi czasy ;) nawet w jobie ostatnio słyszałem słowa chwały dla monitów ... że to niby lepiej się na drogach zachowują , że bardziej spokojni ... normalnie shock ...a co do ustępowania moto jak się przemieszczam puszką to jasne i oczywiste => traktujmy innych tak jakbyśmy sami chcieli być traktowani ... tak mi się filozofnęło ;)
_________________
Grzeczni chłopcy idą do nieba, a niegrzeczni idą ... tam gdzie chcą
 
 
Jaracz 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2011
Wiek: 58
Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 81
Skąd: Szklarska Poręba
Wysłany: 2010-07-19, 19:30   

Jadąc autem przepuściłem wyjeżdżajace z podporzadkowanej 3 motonitki, jedna na Virago i dwie na Drag Starach. Zdarzenie miało miejsce w Szklarskiej Porębie ok.18 tej, ciekaw jestem czy to był ktoś z naszego forum. Jeżeli tak to pozdrawiam.
_________________
BMW R1200R Classic
 
 
pleban 



Rocznik: 2005
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 66
Skąd: Wybrzeże Gdańskie
Wysłany: 2010-08-05, 06:48   

Ja trochę z innej beczki, ale też tyczy zachowania.
Zamierzam w ten weekend zrobić rundę do Gniewu i przepłynąć promem w Gniewie na prawą stronę Wisły. Wiadomo jest że prom jest mały zabiera tylko trzy samochody osobowe, a kolejka na pewno będzie. Czy będzie dużym chamstwem jak stanę przed puszkami? Kto z kolegów był w takiej sytuacji?
_________________
Droga ku wolności!
 
 
Sylwek 



Model: BĘDZIE
Rocznik: 2001
Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 2554
Skąd: Luzino
Wysłany: 2010-08-05, 08:01   

Jak my przeprawialiśmy się z chłopakami to czekaliśmy w kolejce tak jak inni . Inną sprawą było to że koleś z promu zawołał - najpierw motocykle i upchnął nas w wąskim przejściu , a puszki i tak się zmieściły .
_________________
AB Rh+
HONDA VTX 1800 Neo

:D MODERATOR EMERYT :D
Nie wdawaj się w dyskusję z głupcem, bo najpierw sprowadzi Cię do własnego poziomu, a później pokona doświadczeniem
 
 
pleban 



Rocznik: 2005
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 66
Skąd: Wybrzeże Gdańskie
Wysłany: 2010-08-05, 10:14   

Ok!
Idę na bezczelnego.
W niedzielę jak zobaczycie dryfujący czarny punkt na Wiśle w okolicy Tczewa to będę ja.
_________________
Droga ku wolności!
 
 
1janbo 



Model: XV 1700 Warrior
Rocznik: 2002
Wiek: 2
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 4812
Skąd: Poznań, no wiadomo
Wysłany: 2010-08-05, 10:20   

pleban napisał/a:
Ok!
Idę na bezczelnego.
W niedzielę jak zobaczycie dryfujący czarny punkt na Wiśle w okolicy Tczewa to będę ja.


A co ma piernik do wiatraka? "Wrażenia z jazdy » miłe przejawy sympatii ze strony puszkarzy"


evil

Ostrzeżenie wzrokowe. Potem to wywalę.

evil
 
 
pleban 



Rocznik: 2005
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 66
Skąd: Wybrzeże Gdańskie
Wysłany: 2010-08-05, 10:37   

Zadałem pytanie w tym temacie, gdyż nie znalazłem bardziej sensownego.
Nie chciałem zakładać nowego i tak już przeładowanego forum tematami.
_________________
Droga ku wolności!
 
 
Kocica 


Model: PLECACZEK
Dołączyła: 14 Gru 2010
Posty: 36
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-03-28, 19:43   

Okolice Krakowa, zawrotna prędkość max 5km/h pod górkę (jeszcze na skuterku i z plecakami). Aż by się chciało zejść i popchać, ale nie poddajemy się, twardo dajemy czadu, wszak co kuleje - idzie:-) A tu oklaski, asysta i doping puszkarzy: dawaj, dawaj! Daliśmy radę. Oby takich jak najwięcej.
_________________
"Co kuleje-idzie" - Stanisław Jerzy Lec ("Myśli nieuczesane")
 
 
mikruss 



Model: BĘDZIE
Rocznik: 1997
Wiek: 51
Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 85
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2011-06-12, 20:59   

Jak wiecie od niedawna jestem użytkownikiem 2OO ale od dawien dawna zawsze robiłem margines dla osób jadących na motorach. Nie ważne czy to była suszarka, czy majestatycznie poruszający się chooper, czy nawet skuterek. A dlaczego? Ano dla tego że zawsze uważałem że jeżeli ktoś może się szybciej poruszać i nie stać np. w korkach to dlaczego ma nie skorzystać. Ja mam w samochodzie klimę a motocyklista tylko w momencie gdy jedzie jest mu chłodniej a stojąc na światłach się gotuje :beczy: z ciepła. A najmilsze w tym wszystkim było to jak otrzymywałem podziękowanie od motocyklisty (tak naprawdę najprzyjemniejsza rzecz jaka się przytrafia) na które ja również machałem ręką :brawo: . To tyle
_________________
Idąc torem logicznym własnego rozumowania, nie mam pytań!!!
 
 
Edi 



Rocznik: 2000
Wiek: 52
Dołączyła: 07 Kwi 2011
Posty: 35
Skąd: Wro-Psie Pole
Wysłany: 2011-06-14, 09:06   

Miłe zajście miało miejsce podczas mojej pierwszej jazdy po mieście ( oczywiście pod czujnym okiem Redbull'a , który na swoim rumaku mnie asekurował)
Stremowana byłam jak nie wiem co, starałam się panować nad moto i ogólnie nad wszystkim dookoła, na krzyżówkach mieć oczy dookoła głowy, zwracać uwagę na dziury , koleiny , puszki , pieszych , nisko latające psy i szybko biegające ptaki ... itd itp, ... i w końcu stanęliśmy na światłach - ufff, upragniona chwila dekoncentracji - a tu na drugi pas obok nas podjeżdża pan taksówkarz , otwiera okienko do mnie zagaduje : "Świetnie wyglądasz na tym moto - pasujecie do siebie, życzę szerokości ! " Uśmiechnęłam się mile zaskoczona , pozdrowiłam Pana , Redbull z boku też miał babana pod kaskiem ;d Uśmiech z twarzy nie schodził mi już całą drogę do domku i jakoś łatwiej się jechało po wrocławskich dziurach :) Mała rzecz a cieszy :)
_________________

 
 
dragini 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2007
Dołączyła: 18 Paź 2008
Posty: 853
Skąd: Legnica
Wysłany: 2011-06-14, 09:41   

Edi napisał/a:
nisko latające psy i szybko biegające ptaki ... itd itp, .
zwłaszcza na to tałatajstwo trzeba uważać
_________________
Nie ma jej ....., nie ma ........nie......
 
 
Edi 



Rocznik: 2000
Wiek: 52
Dołączyła: 07 Kwi 2011
Posty: 35
Skąd: Wro-Psie Pole
Wysłany: 2011-06-14, 10:04   

dokładnie! kot to ma przynajmniej 7 żyć , a pies czy inny ćwirbelek ma "żyć" tylko jedną i trzeba za niego dbać , żeby mu jej nie urwało ;D Sorry za OT'a ;)
_________________

 
 
mikruss 



Model: BĘDZIE
Rocznik: 1997
Wiek: 51
Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 85
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2011-06-19, 21:02   

Pierwszy raz spotkało mnie coś tak przyjemnego jak dziś. Akcja na stacji benzynowej. Po zatankowaniu rozmawiam z kolegą. Podjeżdża samochód, Pan ma otwartą szybę od pasażera i słyszę jak do mnie mówi:

- Motocykl klasa sama w sobie i dodaje super. Kciuk u niego do góry a mnie się morda od ucha do ucha.

Usłyszeć takie słowa bezcenne :brawo:
_________________
Idąc torem logicznym własnego rozumowania, nie mam pytań!!!
 
 
fincher 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2001
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 47
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2012-05-25, 22:40   

Odświeżę temat bo myślę że warto dzielić się miłymi wspomnieniami z puszkami :)

Moja pierwsza jazda dragiem 125
Zajeżdżam na stacje tankuje i do dystrybutora obok podjeżdża pan w okolicy 50l z rodzinką. Rodzinka oczy na gwiazdkę a Pan do mnie czy nie boje się tak bez prawka na 1000 jeździć - na co odpowiedziałem mu żę to 125 to nie uwierzył :)
Ogólnie miło pogadaliśmy chwilę i każdy w swoją stronę.
_________________
XVS125 - rozdział zamknięty.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group