YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kurtka i spodnie tekstylne
Autor Wiadomość
Rebelsoul 



Rocznik: 1999
Wiek: 44
Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 92
Skąd: pomorskie
Wysłany: 2008-12-06, 00:47   Kurtka i spodnie tekstylne

Witam!
Niedługo wiosna ;p i czas pomyśleć o kurteczce i spodniach. Czy ktoś może mi podpowiedzieć jakąś dobra firmę? Szukam tekstylnych rzeczy, nie skóry. Przy okazji jakieś dobre rękawice. Wszystko w najlepszym stosunku ceny do jakości. Dzięki za pomoc!
 
 
Robo 



Rocznik: 1999
Wiek: 51
Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 50
Skąd: CHEŁM
Wysłany: 2008-12-06, 14:06   

Proponuję wyroby Modeki. Mam z żoną ciuchy tej firmy od 2 lat i sprawują się wyśmienicie w różnych warunkach pogodowych. Ceny w zależności od modeli ale każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Są jednak problemy z dobraniem długości spodni dla wysokich szczupłych kobiet.
 
 
Rebelsoul 



Rocznik: 1999
Wiek: 44
Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 92
Skąd: pomorskie
Wysłany: 2008-12-07, 01:27   

Robo, dzieki za podpowiedz, poszukam i wyczaje gdzie najtaniej.
Robo napisał/a:
Są jednak problemy z dobraniem długości spodni dla wysokich szczupłych kobiet.
Na szczęście nie jestem wysoką szczupłą kobietą ;p Pozdro
_________________

 
 
DRAD 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2011
Wiek: 45
Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 1538
Skąd: ODERWANI
  Wysłany: 2009-02-01, 07:21   

Możesz też zobaczyć texy FUNTA www.funt.pl, www.retbike.pl
Rękawice i skóry www.tarbor.pl
 
 
jusza 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2011
Wiek: 60
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 367
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-02-01, 17:40   

Ewoluują osobniki najdoskonalsze - z tym okrutnym stwierdzeniem darwinowskim nie zgodzić mi się nie sposób. Po wielu latach używania skórzanej odzieży motocyklowej, pośród chłodów ostatniej jesieni, skórzana odzież poległa. Na katowickiej giełdzie motocyklowej kupiłem kurtkę i spodnie tej firmy:

http://www.moto-feliks.pl/index.htm

Abstrahując od nazwy, która w nijaki sposób nie koresponduje z wizerunkiem "złego motocyklisty" - polecam. Wszak, kto o swym motocyklu z tak ujmującą namiętnością mówi "gwiazdka" (tu wyobrażam sobie motocyklistę w różowych bamboszkach), może i mieć kombinezon firmy "Feliks"... A co?
 
 
Sylwek 



Model: BĘDZIE
Rocznik: 2001
Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 2552
Skąd: Luzino
Wysłany: 2009-02-01, 19:45   

Ja tam mam i skórę i tekstylia ( zakładam w zależności od aury ).Jakby nie patrzeć najważniejsze jest nasze zdrowie!!!
_________________
AB Rh+
HONDA VTX 1800 Neo

:D MODERATOR EMERYT :D
Nie wdawaj się w dyskusję z głupcem, bo najpierw sprowadzi Cię do własnego poziomu, a później pokona doświadczeniem
 
 
RafV 



Model: SYMPATYK
Wiek: 53
Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 286
Skąd: Ujście/Piła
Wysłany: 2009-02-01, 20:51   

Dokładnie! Ja również posiadam 2 zestawy odzieży: jedna skóra druga tekstylia. To jest najlepsze rozwiązanie i to na każdą pogodę.
 
 
Biały 



Model: MS1900
Rocznik: 2007
Wiek: 49
Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 1612
Skąd: Wa-wa/Bydgoszcz
Wysłany: 2009-02-01, 21:31   

Ja kupiłem u tego kolesia, tylko dałem taniej, bo brałem w listopadzie
http://www.allegro.pl/ite...lna_rozm_m.html
_________________
Wolałbym żałować, że coś zrobiłem niż, że czegoś nie zrobiłem - James Hetfield
 
 
Rebelsoul 



Rocznik: 1999
Wiek: 44
Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 92
Skąd: pomorskie
Wysłany: 2009-02-02, 00:35   

White napisał/a:
Ja kupiłem u tego kolesia, tylko dałem taniej, bo brałem w listopadzie
http://www.allegro.pl/ite...lna_rozm_m.html

Panowie dzięki za podpowiedzi. po wielu godzinach poszukiwań mam juz upatrzony zestaw. Stawiam na firmę Buse. Napaliłem sie na kurtke Ancona, do ktorej link podał White. White kupiłes ja? I jakie wrażenia? Dla mnie wygląda rąbiście. Produkty firmy Buse wygladaja na bardzo dobrej jakosci. Teraz jeszcze "tylko" ?! muszę uzbierać kasiorę :) . Mam nadzieję, że do wiosny dam radę. Jak nie, to zostaje zestaw: dresy ortalionowe i klapki ;D
 
 
Biały 



Model: MS1900
Rocznik: 2007
Wiek: 49
Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 1612
Skąd: Wa-wa/Bydgoszcz
Wysłany: 2009-02-02, 00:52   

Tak, mam kurtkę Ancona i spodnie Bornio, zestaw naprawdę godny polecenia. Podobno ma lepszą membranę od Modeki, ale nie jest wypinana jak w Modece. Mimo tego ja akurat kupiłem to. Jest chyba tańszy niż Modeka (jak ja kupowałem, to był napewno, nie wiem jak teraz). Będę użytkował dopiero pierwszy sezon, więc nie mogę za wiele powiedzieć, ale na mnie leży super. Jestem bardzo zadowolony
_________________
Wolałbym żałować, że coś zrobiłem niż, że czegoś nie zrobiłem - James Hetfield
 
 
Rebelsoul 



Rocznik: 1999
Wiek: 44
Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 92
Skąd: pomorskie
Wysłany: 2009-02-02, 02:30   

Bormio wyglądają świetnie. Może też się na nie skuszę. Dzięki
_________________

 
 
Jeżyk 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2005
Wiek: 62
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1019
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-02-02, 14:37   

W lutowym numerze Motocykla jest test kilku kurtek tekstylnych.
Może on wam pomoże w dokonaniu wyboru.
_________________
MOJA GWIAZDECZKA

ORGANIZATOR XX ZLOTU
 
 
jaro 



Model: BĘDZIE
Rocznik: 2009
Wiek: 55
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 3765
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2009-02-19, 08:19   

Razem z plecaczkiem uzgodniliśmy, że jedyne słuszne rozwiązanie dla niej to tekstylia, musi mięć ciepło, a przede wszystkim lepiej będzie chroniona a to rzecz najważniejsza. Szukamy teraz czegoś odpowiedniego myślę, że na tych moto bałaganach coś się znajdzie. Skura jes cool ale tak dobrze nie chroni.
_________________
Tam gdzie kończą się Reguły tam zaczyna się Pruszków!


V Star 1300, RS 2008r, RS 2009r, RS 2011R
HOW TO DISMANTLE AN ATOMIC BOMB
 
 
fazzi 



Rocznik: 2008
Wiek: 56
Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 2691
Skąd: Jankes
Wysłany: 2009-02-19, 10:37   

jaro napisał/a:
Razem z plecaczkiem uzgodniliśmy, że jedyne słuszne rozwiązanie dla niej to tekstylia, musi mięć ciepło, a przede wszystkim lepiej będzie chroniona a to rzecz najważniejsza. Szukamy teraz czegoś odpowiedniego myślę, że na tych moto bałaganach coś się znajdzie. Skura jes cool ale tak dobrze nie chroni.

Z autopsji wiem ze kupienie ubrania dla plecaczka to nie taka prosta sprawa, wiec najlepiej faktycznie wybrac sie gdzies gdzie jest ogromny wybor, poniewaz kobieta musi "wygladac" ;p
W realu oznacza to przymiarke wielu spodni ;D
 
 
Rebelsoul 



Rocznik: 1999
Wiek: 44
Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 92
Skąd: pomorskie
Wysłany: 2009-02-19, 18:30   

Hej, kupiłem w końcu tekstylia :) Po wielu godzinach poszukiwań w necie kupiłem kurtke i spodnie Roleff:
http://www.josiro.pl/index.php?grupa=8&id=2
http://www.akcesoriamotoc...products_id=248
Na początku chciałem kupić tekstylia z firmy Buse, ale goście zaczęli skakać z cenami ze względu na kurs euro i dałem sobie spokój. Nie miałem jeszcze okazji przetestować sprzetu na trasie, ale tak "na sucho" to robi niezłe wrażenie. Kurtka i spodnie z membraną, jest podpinka na zimniejsze dni, co mi bardzo pasuje, protektory na barkach, plecach, łokciach, biodrach i kolanach. W ogóle wykonanie jest niezłe, zobaczymy jak w trasie.
_________________

 
 
fazzi 



Rocznik: 2008
Wiek: 56
Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 2691
Skąd: Jankes
Wysłany: 2009-02-19, 22:56   

Rebelsoul napisał/a:
Hej, kupiłem w końcu tekstylia :) Po wielu godzinach poszukiwań w necie kupiłem kurtke i spodnie Roleff:
http://www.josiro.pl/index.php?grupa=8&id=2
http://www.akcesoriamotoc...products_id=248
Na początku chciałem kupić tekstylia z firmy Buse, ale goście zaczęli skakać z cenami ze względu na kurs euro i dałem sobie spokój. Nie miałem jeszcze okazji przetestować sprzetu na trasie, ale tak "na sucho" to robi niezłe wrażenie. Kurtka i spodnie z membraną, jest podpinka na zimniejsze dni, co mi bardzo pasuje, protektory na barkach, plecach, łokciach, biodrach i kolanach. W ogóle wykonanie jest niezłe, zobaczymy jak w trasie.

Bedziesz zadowolony, mam taka kurtke i sie swietnie spisuje.
Ja nie mialem tyle szczescia i zaplacilem za nia 2 lata temu 600 zl
 
 
Rebelsoul 



Rocznik: 1999
Wiek: 44
Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 92
Skąd: pomorskie
Wysłany: 2009-02-20, 01:34   

fazzi napisał/a:
Bedziesz zadowolony, mam taka kurtke i sie swietnie spisuje.

fazzi, dobrze to słyszeć, miałem taką nadzieję, że będzie to dobra kurtka. Ciężko było coś wybrać, bo opinie w necie są często sprzeczne, albo wypowiadają się ludzie na temat rzeczy, o których nie mają pojęcia. Dlatego tym bardziej cieszy mnie ten zakup, że udało się trafić. fazzi, czy Ty przypadkiem nie masz tej kurtki na avatarze?
_________________

 
 
fazzi 



Rocznik: 2008
Wiek: 56
Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 2691
Skąd: Jankes
Wysłany: 2009-02-20, 10:00   

mam ;D
 
 
vaaks 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2017
Wiek: 74
Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 2568
Skąd: PWL
Wysłany: 2009-02-22, 14:06   

Rebelsoul
Jak z rzetelnością tego sklepu i ile płaciłeś za przesyłkę ?
_________________
Młodość przychodzi z wiekiem. S. Tym
Robią nam tak dobrze, że dobrze nam tak.
Był:
DS 650
DS 1100
Honda Varadero 1000
Jest: Suzuki DL 650
 
 
Rebelsoul 



Rocznik: 1999
Wiek: 44
Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 92
Skąd: pomorskie
Wysłany: 2009-02-22, 19:47   

vaaks, Tutaj kupowałem już drugi raz http://www.josiro.pl/index.php?grupa=8&id=2 . Kiedyś zamówiłem kask za pobraniem, a przysłali mi bez pobrania, czyli gratis. Ale się uśmiałem, ale jako uczciwy człowiek zadzwoniłem do nich i przelałem im kasę. Koszt przesyłki to 23 za pobranie kurierem GLS. Mogę ich polecić, dobry kontakt telefoniczny i są słowni. Tutaj http://www.akcesoriamotoc...products_id=248 kupowałem pierwszy raz. Spodnie w jak najlepszym porządku, zamówiłem równiez rekawice. Zamiast XL przysłali mi L. Juz je wysłałem do wymiany, nie powinno byc raczej problemów. Koszt wysyłki to 20 zł za pobranie też GLS-em. Wysłali towar tego samego dnia, co sie chwali. Jesli cos Cie zainteresuje na ich stronie to zanim kupisz sprawdz czy jest dostepne. Kontakt z nimi rowniez bardzo dobry. Pozdro!
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group