YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ubranie
Autor Wiadomość
kostass 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2009
Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 2111
Skąd: GŁ Grupa Łódzka
Wysłany: 2011-11-14, 21:10   

KIedys w TVN Turbo widzialem test texów i skory . Wyszło na to ze jednak skora lepiej zabezpieczyla motocyklistę . Ale niestety texy sa praktyczniejsze
_________________
Garfield i .... w oczekiwniu na nowego Ogryzka
 
 
Pirania_LM 



Model: RS1600
Rocznik: 2003
Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 1742
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-11-14, 21:40   

fazzi napisał/a:
Pirania_LM napisał/a:
na plastik, skóra już nie koniecznie

ciekawa opinia, poniewaz w teksach nie wpuszczaja na tory poniewaz nie sa tak bezpieczne a wiekszosc skor w sklepach wlasnie lepiej pasuje na plastiki niz na cruisery :)

Masz rację, jednak miałem na myśli raczej jazdę na turystykach, a nie ścigaczach. Postaram sie na przyszłość wyrażać bardziej precyzyjnie ;p

witek1965 napisał/a:
Pirania_LM napisał/a:
ps. na armaturę tekstyl pasuje doskonale, na plastik, skóra już nie koniecznie ;)


więc powiadasz, że to typowy kombinezon na armaturę http://www.moto-akcesoria...-czarna,p,45665

Jakoś zapewne powala, ale chyba nie zaryzykowałbym w tej skórze śmigać na dragu, na plastiku a i owszem

http://www.kombinezon.pl/...o-rossi-06.html

To tylko moja opinia. Zbieżność z opinią Fazziego przysadkowa ;D


Szybko reagujesz, mój post jest z przed 2 tygodni ( zaczynam się przyzwyczajać do Twoich reakcji i postów - są specyficzne ), nie sądzisz chyba, że wykazujemy się ignorancją i jeździmy na dragu w kombinezonach przeznaczonych do szlifierek. A czym wg Ciebie jest skórzana kórtka i takież same spodnie ? Fakt, to nie kombinezon...a już na pewno super wyglądałby na plastiku/turystyku 8)
_________________
Sprawa wygląda jasno, Zielonogórzanie trzymają to miasto.
 
 
witek1965 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2008
Wiek: 59
Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 14512
Skąd: Gdzieś
Wysłany: 2011-11-14, 22:52   

Pirania_LM napisał/a:
Szybko reagujesz, mój post jest z przed 2 tygodni


nie jestem w stanie czytać wszystkiego na czas. Wyraziłem tylko swoją opinię. Reakcja Fazziego był w tym samym czasie co moja. Nie rozumiem twojej reakcji. Skóra zawsze oznacza skórę, nie wyraziłeś jasno opinii, czy chodzi ci o materiał z którego jest wykonany kombinezon, czy konkretny typ ubioru. Po twojej reakcji domyślam się, że miałeś na myśli konkretny typ ubioru. Plastik zawsze kojarzy mi się z ścigiem lub turystykiem, który w zasadzie niewiele od niego odbiega. Co do jednego masz rację. Zarówno kombinezony przedstawiony przeze mnie nie nadają się na cruisery, jak i ramoneska, czy kurtka pilotka na turystyka, aczkolwiek nie będę bronił tej tezy jak Częstochowy. Każdy może wdziać na siebie co mu się tylko podoba. Nasze skóry w zasadzie nijak się mają do kombinezonów przeznaczonych dla szlifierek,( są to konkretne ubiory zaopatrzone w konkretne ochraniacze ird.) podobnie zresztą jak osiągi szlifierek do criuserów, jednak taki kombinezon chyba nie wadziłby nikomu jakby dosiadł w nim turystyka takiego jak chociażby Yamaha FJR.
Zgadzam się również, że teksy są wygodniejsze, sam sobie taki zestaw sprawiłem, ale spokojnie można również w nim jeździć na typowym turystyku.
:pokooj: i lewa w górę. Do zobaczenia na trasie
_________________
Motul 5100 4T 15W50, NGK BPR7EIX
Moje moto
XVS 650 - był
XVS 1100 - jest
DL-650 - jest



***** ***
 
 
kostass 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2009
Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 2111
Skąd: GŁ Grupa Łódzka
Wysłany: 2011-11-15, 11:59   

W zasadzie to nie ma znaczenia kto w czym jezdzi . W najgorszym wypadku mozna sie spotkac ze zdziwionymi spojrzeniami przechodniow jak ktos radośnie załozy kurtke z frędzlami i dosiądzie plastika . Albo w obcisłym kolorowym skorzanym kombinezonie bedzie sie rozpierał na siedzeniu cruisera . Tak na prawde "kogo to" . Nie dajmy sie zwariowac z ta modą . Ja kieruje sie zasadą , dalekie trasy -texy , specjalne okazje i kiedy nie pada a żar nie leje sie z nieba -pełna skora , na codzień jeansy motocyklowe+kurtka skorzana . Nie dajmy sie zwariowac moda co wypada a co nie . Niech kazdy jezdzi jak mu wygodnie .
_________________
Garfield i .... w oczekiwniu na nowego Ogryzka
 
 
Demolka 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2003
Wiek: 77
Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 3747
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-11-15, 12:10   

kostass napisał/a:
... Nie dajmy sie zwariowac moda co wypada a co nie . Niech kazdy jezdzi jak mu wygodnie .

Wlaśnie !
My z Kostass'em mamy akurat temat przedyskutowany i mimo, że każdy pozostał przy swoim zdaniu, to parę wycieczek wspólnie i szczęśliwie objechaliśmy :brawo: :brawo: :brawo:
Ja w skórach na zwykłej bieliźnie bez zabezpieczeń, Kostass w texach z pełną zbroją pod nimi i jest git ;D
_________________
Wszyscy kiedyś przestaną pić,
ale tylko niektórym uda się to jeszcze za życia ;)
 
 
kostass 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2009
Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 2111
Skąd: GŁ Grupa Łódzka
Wysłany: 2011-11-15, 12:42   

Demolka jaka pełna zbroja .... te pare protektorów to jeszcze nie zbroja . Ale po pamietnym slizgu wstalismy z Krolikiem otrzepalismy sie na moto i dalej . Wiec wole nie wywoływałc wilka z lasu . Z reszta w razie deszczu jest wygodniej , nie wiem dlaczego ale mam awersję do deszczówek . ;D
A swoją drogą Ty Demolka i Ala to jestescie twardziele :uklon3:
_________________
Garfield i .... w oczekiwniu na nowego Ogryzka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group