YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Alkatraz Wadowice
Autor Wiadomość
MaxVarEmreis 



Rocznik: 2009
Wiek: 39
Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 35
Skąd: Olkusz/Kraków
Wysłany: 2010-01-18, 12:42   Alkatraz Wadowice

Wszystkie formalności ze sprzedawcą zostały zakończone. Motocykl został dzisiaj zarejestrowany, więc mogę parę zdań napisać (a pamiętam, że ktoś na forum się o nich pytał).
Ogólnie, żadnych „wałków” z ich strony nie było. Całość trwała dłużej niż mówiono, ale być może to wina Świąt, które wypadły akurat w okresie mojego zakupu. Ważne, ze dostałem nowiutki motocykl pod wskazany adres.
Na plus trzeba im zaliczyć zajęcie się całą dokumentacją. Jak wiadomo Drag Star’ów już nie produkują, a V Stary na rynek USA nie mają homologacji (mój nie postawił „stopy” na tamtejszej ziemi, szedł prosto z fabryki w Japonii ) na Europę. Mnie to kompletnie nie interesowało, wszystkim zajęli się oni. Motocykl przeszedł homologację w UK, w Polsce przechodzi pierwszy (czy też „zerowy”) przegląd (3 lata spokoju) i tak naprawdę mi pozostało pójść do Wydziału Komunikacji i rejestrować. Oni też zapewniają tłumaczenie dokumentów. Tak więc wszystko bardzo wygodnie. Oczywiście ze względu na to, że to moto jest na USA, brak jakiejkolwiek gwarancji. Teoretycznie na ich stronie w przypadku europejskich modeli, pisze, że gwarancja producenta jest, ale tego już nie potrafię zweryfikować.
Tak czy siak, ja jestem mega zadowolony :)

Edit:
Na prośbę 1janbo adres Alkatraz.
Oni ogłaszają się na otomoto, tam mają całą ofertę i dokładny adres "fizyczny".
Alkatraz Wadowice
Jak przeglądałem przez jakiś czas ich ofertę, to liczba motocykli oscyluje w granicach 110. Choć piszą, że mogą sprowadzić też inne.
Ostatnio zmieniony przez MaxVarEmreis 2010-01-18, 13:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
1janbo 



Model: XV 1700 Warrior
Rocznik: 2002
Wiek: 2
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 4809
Skąd: Poznań, no wiadomo
Wysłany: 2010-01-18, 12:49   

MaxVarEmreis, daj dokładny adres i namiary na Firmę, bo jak czytam - nie muszą się niczego wstydzić, a wręcz przeciwnie :)

:brawo:
_________________
Moderator na emeryturze. Emeryt nie musi, emeryt może!

:dziadek: :czoper: :pokooj:

Siczka, cyt: "(...) Biorę z życia to co jest najlepsze, Piję wino i laski pieprzę, Głębsze myśli trzymam na uwięzi, Tak niejako życie chciałbym spędzić, Sram na pracę, marną płacę, mam je gdzieś (...)".

___________________
WOLNOŚĆ!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group