YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: 1janbo
2010-01-12, 23:20
POLKOM Ożarów Mazowiecki (Bronisze)
Autor Wiadomość
POLKOM 


Model: SYMPATYK
Dołączyła: 05 Sty 2010
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-06, 12:54   odpowiadam znów HURTEM - bez urazy

PANOWIE ! Ja nie boję się krytyki i jeśli możemy uczyć się od lepszych to czemu nie, zatem poniżej kilka info:

1) Silikonu tego więcej nie użyjemy, nie był kupiony dlatego że kosztuje 10 zł bo to akurat dla mnie osobiście nie jest tak istotne ale jakość usługi TAK, gdyż NIGDY koledze zajmującemu się serwisem (KAROL) nie narzucałem że ma kupić przysłowiowe GÓWNO za 10 zł, ale wybaczcie jako właściciel firmy nie muszę znać się na jakości silikonu. W tym tygodniu zakupię POWAŻNY preparat i sprawa zamknięta - dziękuję też za twórczą krytykę.

2) Ceny akcesoriów - Panowie bądźcie poważni i sprawiedliwi ! Do ceny towaru sprowadzanego do Polski powiększonego o koszty transportu musicie doliczyć cło oraz podatek VAT 22%, o marży nie wspominam ale to chyba oczywiste. Wiem że jeśli sprowadzacie coś dla siebie lub przywiezie kolega to nie macie tych kosztów ale ja prowadzę firmę i prawo narzuca na mnie obowiązki i albo będę je stosował co ma odbicie w cenie albo będę pisał do was z celi....a mam zaje fajne dzieci i szkoda mi życia.

3) do kolegi, który pisał o wysokiej cenie zakończeń błotników i coś na temat rozsądnej ceny na poziomie 150 zł - to po pierwsze proponuję wejśc na stronę www.nationalcycle.com i sprawdzić ceny a później dodać to z punktu 2 + symboloczną marżę dla mnie i wtedy porównajcie cany jakie proponuję.

Poza tym jeśli KOLEGA jest w stanie to tu, publilcznie na forum deklaruję że kupię zestawy od kolegi, nie w cenie 150 ale 200 zł a niech stracę ! Tylko by były to elementy metalowe chromowane i tak fantastycznie wykonane jak te z National Cycle, która zresztą robi te oryginalne sprzedawane przez dealerów Yamaha....

4) by zaknąć sprawę "szyszkowozu" (podoba mi się na nazwa) Pana Marcina to proponuję w ramach PRZEPROSIN komplet linek w oplocie stalowym GRATIS. Panie Marcinie proszę o kontakt mailowy celem ustalenia szczegółów.

Mam nadzieję, że żadnej istotnej kwestii nie ominąłem - jeśli to sorry.

Pozdrawiam i zapraszam !

Wojciech Hause
POLKOM
_________________
POLKOM - MOTOCYKLE I AKCESORIA
 
 
witek1965 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2008
Wiek: 59
Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 14512
Skąd: Gdzieś
Wysłany: 2010-01-06, 13:30   

POLKOM napisał/a:
1) Silikonu tego więcej nie użyjemy, nie był kupiony dlatego że kosztuje 10 zł bo to akurat dla mnie osobiście nie jest tak istotne ale jakość usługi TAK, gdyż NIGDY koledze zajmującemu się serwisem (KAROL) nie narzucałem że ma kupić przysłowiowe GÓWNO za 10 zł, ale wybaczcie jako właściciel firmy nie muszę znać się na jakości silikonu. W tym tygodniu zakupię POWAŻNY preparat i sprawa zamknięta - dziękuję też za twórczą krytykę.


I to jest poważne podejście do tematu. Dodam od siebie, że dirko jest lepszy w stosowaniu, nie brudzi, łatwo zmyć, trzyma super i ma dłuższy czas na wykonanie manewru.
_________________
Motul 5100 4T 15W50, NGK BPR7EIX
Moje moto
XVS 650 - był
XVS 1100 - jest
DL-650 - jest



***** ***
 
 
POLKOM 


Model: SYMPATYK
Dołączyła: 05 Sty 2010
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-06, 13:41   jeszcze wyjaśnienie SILIKON

PANOWIE, jeszcze jedno. Gadałem z Karolem (zajmuje się serwisem) i odnośnie tej nieszczęsnej naprawy Pana Marcina i silikonu jako takiego....

1. W "szyszkowozie" silikon został użyty DODATKOWO, była oryginalna uszczelka i to na nią właśnie musieliśmy poczekać gdyż została zamówiona w Yamaha Polska a nie dotarła do nas wraz z pokrywą z USA....

2. Ten silikon został zakupiony i polecony w sklepie motoryzacyjnym InterCars ! Kurcze do kogoś trzeba mieć zaufanie....jak widać ograniczone. Tak czy inaczej kupujemy inny i od teraz przynajmniej w sprawie silikonu będzie lux....;-)

Pozdrawiam

Wojciech Hause
POLKOM
_________________
POLKOM - MOTOCYKLE I AKCESORIA
 
 
Luk 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2007
Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 840
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-01-06, 16:46   Re: odpowiadam znów HURTEM - bez urazy

POLKOM napisał/a:


Pozdrawiam i zapraszam !

Wojciech Hause
POLKOM


W niedalekiej przyszłości przymierzam się do kupna Drag Stara i jeśli jeden z "Naszych" - czyli Sponor zdąży swój wcześniej sprzedać to z pewnością wezmę pod uwagę ofertę Pańskiej Firmy.

Rzadko się zdarza by firmy o których tu piszemy [ szczególnie gdy ktoś ma złe wspomnienia ] tak profesjonalnie podeszły do tematu. Gratulacje.
_________________
Pozdrawiam
Luk
 
 
empiq 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2002
Wiek: 48
Dołączył: 25 Sie 2008
Posty: 739
Skąd: Koluszki/Warszawa
Wysłany: 2010-01-06, 18:12   

Luk - racja - reakcja i wpisy Pana Wojtka też zrobiły na mnie dobre wrażenie.
Wiewióra rozumiem , choć on czasem w gorącej wodzie kompany :)
ale trzeba przyznać że PoLKOM się pokazał jako wartościowy partner i sklep wart odwiedzenia ( co do cen to najwyżej ponegocjujemy :D )
Wszędzie pracują ludzie i ludzie się mylą więc luz. :)
Pozdrawiam i gratuluje zdrowego rozsądku i super postawy i podejścia do życia (to do usera POLKOM :) )

[ Dodano: 2010-01-06, 18:13 ]
a przewody Wiewiór bierz!!! do mnie będą pasowały! :P
_________________
Janinka sprzedana ;( niech wiernie służy nowemu Panu.
 
 
witek1965 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2008
Wiek: 59
Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 14512
Skąd: Gdzieś
Wysłany: 2010-01-06, 18:37   

Również u mnie odrobił POLKOM straty. To się nazywa kreatywność.
_________________
Motul 5100 4T 15W50, NGK BPR7EIX
Moje moto
XVS 650 - był
XVS 1100 - jest
DL-650 - jest



***** ***
 
 
Krzych 



Rocznik: 2006
Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 190
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2010-01-06, 19:11   

Polkom napisał :
[ Dodano: 2010-01-05, 21:13 ]
Jeszcze jedno, nie znam "kolegi" o nicku "krzych" ale nie przypominam sobie bym KIEDYKOLWIEK nie udostępnił nr VIN (nr ramy) motocykla będącego w ofercie. Nie mamy niczego do ukrycia zatem to nie jest PRAWDA ! !

Witam, nie znam również Pana- niestety nie było mi to dane. Pozwoli Pan, że się ustosunkuję do Pana wypowiedzi:

Pan sobie nie przypomina, ja natomiast świetnie pamiętam, że pytałem o nr Vin, i niestety po rozmowie pańskiego pracownika z jak mniemam Panem nie uzyskałem tej informacji.
Dowiedziałem się że Pan jest w interesach w Stanach, ale to nie problem bo I tak się jeszcze tego dnia będziecie kontaktować. Także z mojej strony to tyle wyjaśnienia.
Jeżeli teraz już udostępniacie nr VIN to Wam chwała.

Pozdrawiam, a z drugiej strony to nawet dobrze wyszło, że wyszło jak wyszło! :hahaha:
_________________
"człowiek nie wielbłąd-napić się musi..."
 
 
1janbo 



Model: XV 1700 Warrior
Rocznik: 2002
Wiek: 2
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 4809
Skąd: Poznań, no wiadomo
Wysłany: 2010-01-06, 19:59   

I chyba sprawiedliwości stało się zadość. Każdy ponarzekał, każdy powyjaśniał i chyba już po temacie... Dalsza polemika będzie raczej niezdrowa ;/


@POLKOM, wyjaśniłeś co miałeś wyjaśnić... Twój limit się wyczermał - Regulamin obwiązuje każdego - patrz. pkt 1.

Koniec. Zamykam. Jak ktoś będzie chciał coś konstruktywnego wnieść do tematu, pisać na "PW" do jakiegokolwiek Modera.
_________________
Moderator na emeryturze. Emeryt nie musi, emeryt może!

:dziadek: :czoper: :pokooj:

Siczka, cyt: "(...) Biorę z życia to co jest najlepsze, Piję wino i laski pieprzę, Głębsze myśli trzymam na uwięzi, Tak niejako życie chciałbym spędzić, Sram na pracę, marną płacę, mam je gdzieś (...)".

___________________
WOLNOŚĆ!!!
 
 
CaponeAl 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2006
Wiek: 50
Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 423
Skąd: Kórnik
Wysłany: 2010-01-11, 12:05   

A ja tam nie chcę nikogo bronić, ale..... (była taka firma co wywarła na mnie niezatarte złe wspomnienia) :)

Przed Nowym Rokiem zakupiłem w firmie POLKOM metalową osłonę filtra powietrza z orłem do mojej Gwiazdeczki (zajebista osłona) i zapłaciłem za nią 260 zł a nie jak przeciętnie kosztuje 410 zł. Jestem suuuper zadowolony. Co do kontaktu, cóż ja mam dobre wspomnienia. Zarówno kontakt mailowy jak i telefoniczny był na bardzo wysokim poziomie. Nic dodać nic ująć.
_________________
Daj z siebie 100% aby żyć jak 1%.
 
 
1janbo 



Model: XV 1700 Warrior
Rocznik: 2002
Wiek: 2
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 4809
Skąd: Poznań, no wiadomo
Wysłany: 2010-01-11, 12:22   

Temat podwieszony przeze mnie.

Przykład, że Firma może sama się wypowiedzieć na poruszone przez nas opinie, jeśli tylko chce... I o to właśnie chodzi. Szkoda, że inne Firmy nie korzystają z takich opcji...

Temat "otwieram" po opadnięciu niektórych emocji... .
_________________
Moderator na emeryturze. Emeryt nie musi, emeryt może!

:dziadek: :czoper: :pokooj:

Siczka, cyt: "(...) Biorę z życia to co jest najlepsze, Piję wino i laski pieprzę, Głębsze myśli trzymam na uwięzi, Tak niejako życie chciałbym spędzić, Sram na pracę, marną płacę, mam je gdzieś (...)".

___________________
WOLNOŚĆ!!!
 
 
Luk 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2007
Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 840
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-06-10, 15:51   

Czas juz najwyższy bym znów coś dopisał w tym temacie...
O firmie POLKOM dowiedziałem się przez nasze forum. Po dyskusji zamieszczonej powyżej zdecydowałem się na zakup mojego motocykla właśnie w tej firmie. Chodziło o zakup nowego motocykla z gwarancją z "wyprzedaży rocznikowych" w USA. Po krótkich wstępnych negocjacjach z Panem Wojciechem Hause dokonałem wpłaty zaliczki.
Oto moje wrażenia. Firma jak najbardziej solidna. Rozmowy rzeczowe i konkretne. Można się troszkę potargować ( dodam, że ja szukając motocykla dla siebie dzwoniłem do kilku firm i wiem, że kupiłem najtaniej w Polsce ). Motocykl odbierałem w stanie idealnym - jak to nówka ;D Potwierdzą moje słowa AlCapone i Amator ;D No i Szef Wszystkich Silników ;D
Jedna malutka wada to czas realizacji - troszkę się przeciągnął ale tylko troszkę.

Szczerze polecam.

Jakbyście potrzebowali więcej informacji chętnie pomogę. PW lub tel.
_________________
Pozdrawiam
Luk
 
 
PIOTRUŚ 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2008
Wiek: 38
Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 210
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-06-11, 10:36   

To i ja się wypowiem ...byłem zainteresowany V-starem w w/w Firmie ,omówiony już byłem
na oglądanie i zakup jednak ktoś mnie podkupił ...rozumiem nie mam w tej sprawie żadnych zastrzeżeń . Jednak Pan Wojciech powiedział mi przez telefon ,że sprawdzi czy może dla mnie ściągnąć taki motor s Usa i da mi odpowiedz maksymalnie w ciągu 2 dni...
Po tygodniu sam się zapytałem czy coś wiadomo lecz pracownik nic nie wiedział i powiedział,że wszystko przekaże Szefowi i do mnie oddzwonią .....J co i dalej ,nic sam się prosiłem i dzwoniłem aby się czegoś dowiedzieć . Jak się potem okazało był taki motorek jak chciałem ale 4 letni a nie nowy jaki mnie interesował ...... Ogólnie poczułem się olany totalnie o odniosłem wrażenie ,że zawracam tylko tyłek jakimiś motorem ......
_________________
Suzuki GSF 650 SA
 
 
POLKOM 


Model: SYMPATYK
Dołączyła: 05 Sty 2010
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-02, 17:31   BRAK ODPOWIEDZI nt ZAKUPU DRAGA 1100 W POLKOM

WITAM, sorry ale nie jestem pewny imienia / nicka ale faktycznie była taka sytuacja że był klient zainteresowany zakupem fabrycznie nowego moto XVS1100 Silverado i pamiętam że dzwonił z Krakowa - tyle tylko że nowy się sprzedał, w drodze były używane z 2006-2007-2008 ale to nie spełniało oczekiwań - co rozumiem. Nasz kontakt niestety mógł "ucichnąć" gdyż 5.06 miałem szlifa (nie na gwiazdce ! ) i od tego czasu chodzę z dwiema anorektycznymi panienkami - aluminiowymi...
Zatem SORRY - jak juz kiedyś pisałem nie wszystko wychodzi jak bym tego chciał !

Pozdrawiam i jednak ZAPRASZAM
Wojciech Hause
właściciel POLKOM
_________________
POLKOM - MOTOCYKLE I AKCESORIA
 
 
Luk 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2007
Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 840
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-08-13, 12:22   Re: BRAK ODPOWIEDZI nt ZAKUPU DRAGA 1100 W POLKOM

POLKOM napisał/a:
Nasz kontakt niestety mógł "ucichnąć" gdyż 5.06 miałem szlifa (nie na gwiazdce ! ) i od tego czasu chodzę z dwiema anorektycznymi panienkami - aluminiowymi...
Zatem SORRY - jak juz kiedyś pisałem nie wszystko wychodzi jak bym tego chciał !

Pozdrawiam i jednak ZAPRASZAM
Wojciech Hause
właściciel POLKOM


Życzę szybkiego powrotu do zdrowia ! Proszę dać znać, gdyby potrzebna była jakaś pomoc.
_________________
Pozdrawiam
Luk
 
 
PIOTRUŚ 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2008
Wiek: 38
Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 210
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-08-13, 14:38   

Rozumiem ,że miał Pan wypadek i przykro mi z tego powodu:(
Nie mniej jednak wystarczyło aby pracownik zadzwonił i powiedział ,że takiego motocykla nie ma i było by ok.

Mimo wszystko Życzę szybkiego powrotu do zdrowia ;D
Bardzo pozytywnie odbieram fakt że przyznaje Pan ,że nie wszystko było ok ,co zmienia nie jako moje nastawienie do Pana Firmy i możliwe ,że niedługo skorzystam z oferty akcesoriów ;d \

Pozdrawiam Piotr
_________________
Suzuki GSF 650 SA
 
 
illusion 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2008
Wiek: 52
Dołączył: 10 Cze 2010
Posty: 1702
Skąd: Poznań/Golęczewo
Wysłany: 2010-08-13, 23:45   

I ja wtrącę swoje trzy grosze w temacie Polkomu. Byłem u niego w lipcu w poszukiwaniu 1100 . Moto WYJATKOWO jak na ogłoszenia z usa naprawdę "czyste" , wszystkie dokumenty , carfax , nicb => bez zastrzezen ; gość warty zaufania ... Wojtek House faktycznie jak pisal powyzej lata z laskami ... aluminiowymi niestety; chciałem dokupic kilka drobiazgow , niestety zniknal ale po kilku dniach zadzwonil , wytlumaczyl sie ( sprawy zdrowotne ) , przeprosił za brak kontaktu .... a przeciez nie musial ; lubie taką obslugę .... Wojtek , wracaj do zdrowia ... trzymam kciuki
_________________
Grzeczni chłopcy idą do nieba, a niegrzeczni idą ... tam gdzie chcą
 
 
piwu 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2009
Dołączył: 26 Cze 2010
Posty: 396
Skąd: Siemianowice Śl.
Wysłany: 2010-08-19, 22:35   

Co do POLKOM-u mogę się teraz też wypowiedzieć. Znajomy kupił tydzień temu v-stara 1100 w tej firmie. Wczoraj go oglądałem. Wygląda jakby z fabryki wyjechał, zresztą z przebiegiem 2 tys mil musi tak wyglądać. Carfax i nicb czyste. Z kontaktem również nie było żadnych problemów. Prosiłem o nr VIN z 4 motocykli (2x VTX - sam chciałem i 2 x V-star), odpowiedź była natychmiastowa.
 
 
spining 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Wiek: 51
Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 1043
Skąd: Soldau Ostpr.
Wysłany: 2010-08-19, 23:45   

ja kupujac nowy sprzet, tez bede bral pod uwage ta firme
_________________
Lepiej mieć wspomnienia, niż marzenia.
byl 650; byl 1100; byl RS 1700 SILVERADO
 
 
MiM 


Model: SYMPATYK
Wiek: 47
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 5
Skąd: Izabelin
Wysłany: 2011-02-28, 08:57   

Kupiłem w POLKOMIE dwa motocykle: drag stara 650 z 2005 r. oraz midnight stara z 2009 r. Obydwa zakupy bardzo udane. Nie miałem z motocyklami żadnych problemów. Stan taki jak w opisie. Szczególnie z midnight star'a jestem zadowolony. Autoryzowany serwis Yamahy, który sprawdzał mój motocykl - potwierdził, że jego stan jest idealny. Jeśli chodzi o kupno moto w POLKOMIE, myślę ze jest to firma która mozna polecic.
 
 
krokodyl 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2007
Wiek: 52
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 782
Skąd: Sochaczew
Wysłany: 2011-03-06, 09:54   

W zeszłym sezonie mój kolega z pracy nabył w POLKOMIE DS 1100. Jak się okazało bardzo udany zakup. Ja pod koniec zeszłego sezonu kupiłem też w POLKOMIE mojego Road Stara. Motocykl w bardzo dobrym stanie... Szybko dogadaliśmy się do ceny samego moto i akcesoriów.

Zdecydownie POLKOM polecam ! Pewnie można znaleźć motocykle wyceniane taniej, ale motocykle, które u nich widziałem ( widuje ) warte są swoich cen. Znam przynajmniej kilku bardzo zadowolonych nabywców.
_________________
YAMAHA FJR 1300 AE
http://picasaweb.google.com/Krokodyl317
***Make peace not war, flower power***
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group