YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: 1janbo
2010-02-04, 13:18
ADAM MOTOCYKLE - NIE POLECAM
Autor Wiadomość
matnia77 


Model: SYMPATYK
Wiek: 43
Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 1
Skąd: marzenia
Wysłany: 2013-06-26, 00:50   

Witam,

Chciałbym ostrzec wszystkich przed zakupem motocykla w tej firmie, otóż jedna wielka ściema typu, "...po ten motor jedzie 3 klientów..." albo "...motor sprowadziłem dla swojego dobrego klienta...klient zrezygnował, bo motor okazał się dla niego za mały..." mniej więcej taka wiązanka, która brzmiała wiarygodnie.

Motocykl BMW, bo taki zakupiłem wyczyszczony i przygotowany do sprzedaży jako sprawny...niestety tylko na pierwsze chyba 5 km, bo jak się okazało motocykl ma pęknięty cylinder, czego gołym okiem dla kogoś kto KUPUJE SWÓJ PIERWSZY MOTOCYKL nie da się zauważyć. Gdy przyprowadziłem motocykl do mechanika, aby wykonał wymianę oleju i to co powinno się wykonać, aby zacząć sezon, zaniepokoiło mnie to, że z tłumika wylatuje obłok-dymek,I PROSIŁEM ABY DOKŁADNIE SPRAWDZIŁ CO JEST PRZYCZYNĄ co się okazało że jest PĘKNIĘCIE NA CYLINDRZE a mechanik poinformował mnie, że całkiem niedawno było tu grzebane, bo śruby są "nówki" wykonałem telefon do właściciela, który jednym zdaniem to ujmę skwitował " że on nic na ten temat nie wie i to pewnie ja uszkodziłem..." czyli tekst typu WIDZIAŁY GAŁY CO BRAŁY. JESTEM ZŁY NA SIEBIE, bo dałem się na mówić na zaniżenie KWOTY NA FAKTURZE, i OSTRZEGAM NOWYCH KLIENTÓW, FANATYKÓW, MIŁOŚNIKÓW dwóch kółek- WŁAŚCICIEL to OSZUST I CWANIAK!!!!!!!!


proszę, nie dajcie się nabrać, bo koleś sprzedaje uszkodzone motocykle przygotowane do wyjazdu...ale tylko za bramę.

POZDRAWIAM
_________________
matnia77
 
 
Red 


Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2006
Wiek: 48
Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 630
Skąd: Przyłęki
Wysłany: 2013-06-26, 07:07   

Ostrzeżenie ostrzeżeniem, ale regulaminu też warto przestrzegać !
_________________

 
 
CaponeAl 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2006
Wiek: 50
Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 423
Skąd: Kórnik
Wysłany: 2013-06-26, 09:03   

Skro gość robi szwindle z fakturami, to może skarbówka nauczy go rozumu?
Przykre jest to, że tyle o tej "firmie" napisałem, zdjęcia na dowód zamieściłem, a i tak ludzie się nabierają. :(
Mi zajęło rok, aby zakupiony tam motocykl doprowadzić do wymarzonego stanu.
_________________
Daj z siebie 100% aby żyć jak 1%.
 
 
ttom 



Model: RS1700
Rocznik: 2005
Wiek: 55
Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 1692
Skąd: Nomad
Wysłany: 2013-06-26, 12:00   

CaponeAl, bo po co być mądrym przed szkodą, skoro można po... Taka cecha narodowa... :/
_________________
Bo w życiu chodzi o to, żeby nadać mu sens... :pokooj:
 
 
CaponeAl 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2006
Wiek: 50
Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 423
Skąd: Kórnik
Wysłany: 2013-06-26, 12:42   

Chyba tak. :nie_wiem:
_________________
Daj z siebie 100% aby żyć jak 1%.
 
 
Robrob 



Model: RS1700
Rocznik: 2013
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 1707
Skąd: Dziki Wschód
Wysłany: 2013-06-26, 19:31   

Tomaszku polak przed szkodą i po szkodzie głupi, bo liczy się cena a potem jest płacz :ryczy:
_________________
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


XI zlot YDS w Łomży w dniach 2-4 maja 2014
 
 
CaponeAl 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2006
Wiek: 50
Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 423
Skąd: Kórnik
Wysłany: 2013-06-26, 19:42   

Robrob napisał/a:
Tomaszku polak przed szkodą i po szkodzie głupi, bo liczy się cena a potem jest płacz :ryczy:

Problem w tym, że w tej pseudo firmie nie ma niskich cen. Nawet POLKOM jest do nich konkurencyjny.
_________________
Daj z siebie 100% aby żyć jak 1%.
 
 
medyk65 


Model: BĘDZIE
Wiek: 58
Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 59
Skąd: Free Biker
Wysłany: 2014-10-06, 19:56   

Dziękuję kolego Capone za ostrzeżenie bo właśnie jestem po rozmowie z panem Adamem /fakt że przez telefon/ ale tak bardzo zachęcał do odwiedzenia swego sklepu a następnie zakupu motocykla że teraz jak widzę po przeczytaniu Twojego postu jaki to jest wiarygodny sprzedawca to wiem na pewno że była to ostatnia moja rozmowa z Panem Adamem odnośnie zakupu u niego motocykla ,dziękuję za ostrzeżenie raz jeszcze , ale podobno też w Baranowie tez jest to filia tego sklepu Adam motocykle prawda to czy nie>? bo tam też dzwoniłem
 
 
witek1965 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2008
Wiek: 59
Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 14512
Skąd: Gdzieś
Wysłany: 2014-10-06, 20:13   

medyk65, w Poznaniu masz Lidor - pewniak. Co cie konkretnie interesuje. Możliwe, że koledzy z forum czymś aktualnie dysponują. Ostatnio się znajduje coraz więcej zdrajców i przesiadają się na turystyki ;D
_________________
Motul 5100 4T 15W50, NGK BPR7EIX
Moje moto
XVS 650 - był
XVS 1100 - jest
DL-650 - jest



***** ***
 
 
Młody 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2007
Wiek: 30
Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 487
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-10-06, 20:15   

medyk65 napisał/a:
Dziękuję kolego Capone za ostrzeżenie bo właśnie jestem po rozmowie z panem Adamem /fakt że przez telefon/ ale tak bardzo zachęcał do odwiedzenia swego sklepu a następnie zakupu motocykla że teraz jak widzę po przeczytaniu Twojego postu jaki to jest wiarygodny sprzedawca to wiem na pewno że była to ostatnia moja rozmowa z Panem Adamem odnośnie zakupu u niego motocykla ,dziękuję za ostrzeżenie raz jeszcze , ale podobno też w Baranowie tez jest to filia tego sklepu Adam motocykle prawda to czy nie>? bo tam też dzwoniłem


W baranowie "salon/sklep" ma syn Adama nazywa się to bodajże Marcin motocykle i sa to sprzęty w podobnym stanie jak od Adama
_________________
drag star 125 -> kawasaki VN 900 custom
WIELKOPOLANIE
 
 
dziadek 



Model: SYMPATYK
Wiek: 46
Dołączył: 26 Maj 2010
Posty: 1279
Skąd: okolice Jarocina
Wysłany: 2014-10-06, 20:27   

medyk65, mam Hondę w kwocie jaką dysponujesz, i to już ubraną. Wiem że to nie Drag Star ale to nie problem, odkąd jestem na forum mam trzeciego japońca i nigdy to nie była Yamaha lol
A sprzedaję dlatego, że
witek1965 napisał/a:
Ostatnio się znajduje coraz więcej zdrajców i przesiadają się na turystyki
_________________
Życie to ból. Przywyknij do tego.

Suzuki DL 650 V-Strom
Jawa 353-04
Honda Africa Twin CRF1000
 
 
1janbo 



Model: XV 1700 Warrior
Rocznik: 2002
Wiek: 2
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 4808
Skąd: Poznań, no wiadomo
Wysłany: 2014-10-06, 20:28   

Jak nie chcesz większości czasu spędzić w warsztatach lub szpitalach. Odpuść zakup.

"Bez dzwona i szlifu..." Żarcik? ;/
_________________
Moderator na emeryturze. Emeryt nie musi, emeryt może!

:dziadek: :czoper: :pokooj:

Siczka, cyt: "(...) Biorę z życia to co jest najlepsze, Piję wino i laski pieprzę, Głębsze myśli trzymam na uwięzi, Tak niejako życie chciałbym spędzić, Sram na pracę, marną płacę, mam je gdzieś (...)".

___________________
WOLNOŚĆ!!!
 
 
CaponeAl 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2006
Wiek: 50
Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 423
Skąd: Kórnik
Wysłany: 2014-10-06, 21:14   

Pomimo, iż ja swój motocykl doprowadziłem do wymarzonego stanu (sporo kasy i nerwów mnie to kosztowało), to nadal nie polecam sklepu pana Adama jak i sklepu jego syna Marcina (Baranowo).
_________________
Daj z siebie 100% aby żyć jak 1%.
 
 
medyk65 


Model: BĘDZIE
Wiek: 58
Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 59
Skąd: Free Biker
Wysłany: 2014-10-08, 17:10   

Dziękuje CaponeAl dałeś dobrą podpowiedź rezygnuje i z Adama i jego syna w Baranowie . Kolega Witek1965/chyba mój rówieśnik :) poleca mi Lidora z Poznania zobaczę co i jak. Pewnie mają jakąś stronę . Witek tak jakoś jestem przekonany do drag stara pasowałoby może 1100 ale nie tak od razu wszystko na ta chwilę mam nie dużo bejmów może i aż na to chwilę to raptem 10-11tys . wiem że to nie jest za dużo no ale niestety rodzina , studia nie idzie wszystkiego tak od razu nasycić, tak więc na tą chwilę pozostaje drag star 650. Obserwuje też zakładkę sprzedam , może któryś z klubowiczów będzie się przesiadał na większą maszynę to może przejmę od niego :) )). A co do kolegi dziadka to nie powiem honda to też niezły motocykl ale ja jakoś dalej obcuję przy zakupie draga i najlepiej jeszcze Classsica :)pozdrowionka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group