YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: 1janbo
2010-02-04, 13:18
ADAM MOTOCYKLE - NIE POLECAM
Autor Wiadomość
spining 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Wiek: 51
Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 1043
Skąd: Soldau Ostpr.
Wysłany: 2010-03-07, 12:53   

zanim kupilem swoj moto, przymierzalem sie do zakupu w tej firmie; studiowalem w Poznaniu,wiec i koledzy tam zostali - ogolna opina o tej firmie - sciagaja dzwony z wloch i niemiec, a w okolicach leszna ktos je lepi- pozniej ta firma sprzedaje - kupilem w innym miejscu
nie doswiadczylem osobiscie, ale przytaczam zdanie kolegow poznaniakow
_________________
Lepiej mieć wspomnienia, niż marzenia.
byl 650; byl 1100; byl RS 1700 SILVERADO
 
 
Cezar 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2007
Wiek: 54
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 47
Skąd: Józefosław
Wysłany: 2010-03-07, 20:16   

Już raz pisałem na temat ADAM MOTOCYKLE ja kupiłem moją maszyną właśnie tam, dla odmiany moto było z Belgii i z tego co wiem to własnie z Francji i Belgii sprowadza ta firma moto, ale do rzeczy gwaizdka była w stanie idealnym, wymieniono mi płyny i filtry, ja moge tylko polecić firmę ADAM MOTOCYKLE ponieważ przelatałem cały sezon i nie mam zastrzeżeń.
_________________
Cezar
 
 
spining 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Wiek: 51
Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 1043
Skąd: Soldau Ostpr.
Wysłany: 2010-03-07, 20:21   

nie ma reguly; kiedys kupilem nowy samochod w salonie, ktory okazal sie powypadkowy; ale jesli mozna dac komus jakas wskazowke, podpowiedz to chyba warto
_________________
Lepiej mieć wspomnienia, niż marzenia.
byl 650; byl 1100; byl RS 1700 SILVERADO
 
 
zen 



Model: SYMPATYK
Wiek: 46
Dołączył: 11 Gru 2008
Posty: 900
Skąd: Wielkopolanie/PNT
Wysłany: 2010-03-07, 23:14   

Powypadkowe to szczególnie u jednego dealera Citroena w poznaniu
 
 
empiq 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2002
Wiek: 48
Dołączył: 25 Sie 2008
Posty: 739
Skąd: Koluszki/Warszawa
Wysłany: 2010-03-08, 17:48   

1janbo napisał/a:
Obawiam się, że znając nieco opinie zaprzyjaźnionych osób, można odnieść wrażenie, że sprzedawca nie zawsze ma tak dobre intencje jak to mogłoby wyglądać. Powinien dbać o zadowolenie kupującego, w tym konkretnym przypadku chyba jest inaczej :?

Kiedyś mądry handlowiec powiedział, że klienta można oszukać dwa razy - pierwszy i ostatni ;/

:nie_wiem:


mylił się klienta można oszukać trzy razy:
pierwszy, ostatni i NIGDY więcej :D
_________________
Janinka sprzedana ;( niech wiernie służy nowemu Panu.
 
 
SAJMON 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2011
Wiek: 48
Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 1432
Skąd: Pod lasem
Wysłany: 2010-03-08, 18:54   

Jest jeszcze jedna firemka Marcin Motocykle w Baranowie. Prowadzi ją syn Pana Adama. Moje doświadczenia z t a właśnie firmą również nie są najlepsze. Umówiłem się kiedyś z właścicielem na oględziny motocykla, a ten "zapomniał" mi powiedzieć, że maszynka leżała na jednej stronie (podobno w transporcie) i ktoś siedzenie kierowcy potraktował nożem. Na szczęście tam i nazat miałem "raptem" jakieś 300 km. Czyżby te zaniki pamięci to było u nich rodzinne?
 
 
ePaweł 



Model: DS 650 Classic
Rocznik: 2007
Wiek: 47
Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 134
Skąd: Wągrowiec
Wysłany: 2010-03-11, 22:49   

Właśnie w poszukiwaniu moto byłem w obydwu tych firmach.... Pan Adam no jeszcze coś tam z nim można było porozmawiać (wiadomo wszystkie moto lekko uszkodzone ewentualnie położone na bok... potem co innego się okazało) ale Pan Marcin to taki makaron na uszy mi nawinął że do domu ciężko było mi jechać. Wybrałem sobie u niego moto i jak to przy oglądaniu zawsze coś się znajdowało a to coś brakowało a to coś krzywe a on wpadał z kluczami i odkręcał od innych DS. Na końcu co do krzywizn stwierdził że mam przyjechać za kilka dni po odbiór... ale już nie pojechałem.
 
 
zosia_ 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 1998
Wiek: 57
Dołączyła: 29 Maj 2009
Posty: 104
Skąd: pyrlandia
Wysłany: 2010-03-12, 01:37   

Adam motocykle kiedyś miał dobrą opinię. Widać dużo się tam zmieniło.
_________________
FLHR 98
 
 
Simonides 



Rocznik: 2000
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 79
Skąd: 3 miasto
Wysłany: 2010-03-26, 11:06   

Moi drodzy, nie przesadzacie troszeczkę ? To są właśnie nie potwierdzone ploty, ktoś powie że słyszał że sprowadzają dzwony, drugi że oszukują itp. A tak naprawdę ile jest opinii tych co tam kupili ? 3-4 ? Oczywiście mamy dowód (przykład autora tematu), ale jeden przykład na dużą ilość zadowolonych klientów MOŻE sie zdarzyć. Pan Adam rzadko kiedy jest na sklepie, zazwyczaj jest tam obsługa. Moje moto sprowadził z Belgii, pojeździłem już troszkę i wszystko chodzi cichutko, nie ma stuków, biegi wchodzą leciutko. Udało mi się z nim wytargować 900 zł, zrobiłem u niego przegląd (ceny dobre) i jeszcze prosiłem żeby mi nową (używaną :P ) oponkę znalazł i założył. On nawet nie jęczał że się tym nie zajmuje tylko za 100 zł Znalazł mi roczną oponkę z full bieżnikiem. Co prawda AVON ale stan idealny. Powtórzę się, ale Pan Adam też jak sprowadza motocykle to jest kupującym, gdyby robił badania geometrii osi, stopnia sprężania to pewnie kokosów by już nie zbijał tak jak robi to teraz. Nie zrozumcie mnie źle, nie jestem jego obrońcą, ale czy nie wymagacie od niego niskiej ceny, super motocykla (najlepiej bezwypadkowego i nie jeżdżonego) i o pewnej przeszłości ? Jeżeli coś jest dobre to często musi kosztować.


Pozdrawiam
_________________
3 MIASTO
 
 
Demolka 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2003
Wiek: 77
Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 3747
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2010-03-26, 11:15   

Moje trzy grosze: nie znam firmy, nic nigdy tam nie kupowałem, naczytałem się na forum, ale dopowiem, że o firmie słyszałem dużo wcześniej na zlotach od ludzi którzy kupili tam 2oo i chyba były to same pozytywne opinie. Zresztą na tych moto przyjechali przecież.
Myślę, że każdy sprzedawca ma kiedyś jakieś wpadki, ale "jedna jaskółka wiosny nie czyni" ;D
_________________
Wszyscy kiedyś przestaną pić,
ale tylko niektórym uda się to jeszcze za życia ;)
 
 
maras 


Model: SYMPATYK
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 2
Skąd: poznań
Wysłany: 2010-08-02, 20:30   

Witam panów na wstępie poinformuje wszystkich iż jestem tym mechanikiem co niby niezrobił przygotowania do sezonu .A wiec po pierwsze niestać mnie nato żeby przewalać kogokolwiek na tak śmieszną sume za przygotowanie do sezonu poniewarz od ponad 15 lat mam dobrą opinie w wielkopolsce jako MECHANIK .Po drugie trzeba było przyjść z pretensjami i wyjaśnić oco chodzi a nie jak tchórz wlecieć w kasku rzucić filtrem na lade i uciec (wiem bo akurat siedziałem w sklepie).Po trzecie unas przygotowanie do sezonu to jest:wymiana oleju,filtra oleju,oleju w kardanie,płynu chłodzącego,płynu hamulcowego,SPRAWDZENIE!!!!!klocków,filtra powietrza,filtra paliwa,świec,itd.filtr powietrza miałeś wporządku jeśli POWIEDZIAłEŚ ŻE MIMOWSZYSTKO CHCESZ MIEĆ GO WYMIENIONEGO TO MOŻESZ CZUĆ SIE OSZUKANY .po czwarte bardzo dobrze takim ludziom jak ty że płacom dwa razy zatosamo co było zrobione. Podpisuje się podtym mechanik z opolskiej
 
 
Tomasz 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2003
Wiek: 53
Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 493
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2010-08-02, 20:38   

Ostro shock
_________________
502-156-556
 
 
spining 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Wiek: 51
Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 1043
Skąd: Soldau Ostpr.
Wysłany: 2010-08-02, 21:08   

maras, zimny prysznic; po co emocje
_________________
Lepiej mieć wspomnienia, niż marzenia.
byl 650; byl 1100; byl RS 1700 SILVERADO
 
 
jaro 



Model: BĘDZIE
Rocznik: 2009
Wiek: 55
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 3765
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2010-08-02, 21:15   

Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. Wielu jest handlowców na tym forum i chyba wiecie, że nie sposób zadowolić wszystkich klientów. Więc proponuje temat ten i o Polkowie wypierdolić w kosmos. Ta dyskusja do niczego nie prowadzi.
_________________
Tam gdzie kończą się Reguły tam zaczyna się Pruszków!


V Star 1300, RS 2008r, RS 2009r, RS 2011R
HOW TO DISMANTLE AN ATOMIC BOMB
 
 
maras 


Model: SYMPATYK
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 2
Skąd: poznań
Wysłany: 2010-08-02, 22:10   

niechodzi oto by sie pokłucić czy daćse po mordzie ,ale np. o moje zaufanie do innych ludzi co umnie coś robili jak sie czują pokrzywdzeni lub oszukani niech to powiedzą pokarzą i ich przeprosze i oddam kase

[ Dodano: 2010-08-02, 23:15 ]
i jeszcze jedno Pan Adam sprzedaje motocykle używane!!!! niejkeżdził nimi nikt po drogach polskich a WARSZTAT JEST MÓJ tosą dwie firmy w jednejmasz pretensje do warsztatu dzwoń 601793648

[ Dodano: 2010-08-02, 23:20 ]
kur.. przeciesz ja daje nawet gwarancje nanaprawe może nie 5 lat ale daje
 
 
MarcinBig 



Model: SYMPATYK
Wiek: 55
Dołączył: 02 Cze 2009
Posty: 2173
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2010-08-03, 06:38   

Jest jeszcze jedna prawda, zaznaczam z góry że niekoniecznie o firmie o której dyskutujemy. Mianowicie: do póki klient nie rości pretensji (nie odzywa się) to jest wszystko OK, mimo iż niejednokrotnie został niewłaściwie obsłużony.
Jednakże jak się odezwie to wówczas okazuje się, że każda ze stron nagle zaczyna mieć monopol na prawdę o sprawie. Dużo do powiedzenia. Prawo do obrony dobrego imienia etc.

A nie łatwiej na początku transakcji określić jednoznacznie czego oczekujemy i ustalić rozsądną kwotę za usługę. Wyartykułować swoje potrzeby. W ostateczności spisać umowę...
_________________
There Are Things Known, and Things Unknown, and In Between Are the Doors
"Fikcja musi być prawdopodobna aby stała się prawdą"
 
 
1janbo 



Model: XV 1700 Warrior
Rocznik: 2002
Wiek: 2
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 4802
Skąd: Poznań, no wiadomo
Wysłany: 2010-08-03, 11:19   

maras, fajnie, że bronisz swojej marki... ale poczytaj Regulamin tego Forum. Jesteś tu gościem, podporządkuj się prawom gospodarzy,
_________________
Moderator na emeryturze. Emeryt nie musi, emeryt może!

:dziadek: :czoper: :pokooj:

Siczka, cyt: "(...) Biorę z życia to co jest najlepsze, Piję wino i laski pieprzę, Głębsze myśli trzymam na uwięzi, Tak niejako życie chciałbym spędzić, Sram na pracę, marną płacę, mam je gdzieś (...)".

___________________
WOLNOŚĆ!!!
 
 
CaponeAl 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2006
Wiek: 50
Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 423
Skąd: Kórnik
Wysłany: 2011-07-21, 12:59   

Kolego Maras nie wszystko co napisałeś polega na prawdzie. Na pierwszej stronie masz zdjęcie kartki którą sam wystawiłeś. Tam jest zaznaczone co zostało zrobione. Filtr powietrza który przywiozłem do sklepu nie był nowy. I NIE MÓW MI ŻE UCIEKŁEM JAK TCHÓRZ, bo kłamiesz. Pytanie tylko o czym było gadać jak koleś w sklepie stwierdził, że filtr wymieniacie za dopłatą. Po co na kartce zaznaczyłeś, że filtr został wymieniony? Wiem, że kwoty są małe ale fakt jest faktem. Jak sam byś się czuł czytając kartkę z obsługi i stwierdzając że jedna z rzeczy nie została zrobiona? Wierzył byś dalej w pozostałe? Dlatego całą obsługę zrobiłem ponownie. To tyle w kwestii sprostowania ode mnie i przepraszam, że dopiero po roku.
Myślę, że na tym można zakończyć tą bezcelową dyskusję.
_________________
Daj z siebie 100% aby żyć jak 1%.
 
 
Yogi 


Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2008
Wiek: 47
Dołączył: 22 Lut 2012
Posty: 33
Skąd: Domaradz
Wysłany: 2012-06-29, 12:02   

prawda jest taka ,że akurat wymiana tych żeczy o których mowa nie jest bóg wie czym. Ja osobiście nie mam zaufania w tej kwesti do warsztatów, chyba żebym to widział, więc takie drobnostki robię sam i mam pewność. :shock:
_________________
Yogi
 
 
CaponeAl 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2006
Wiek: 50
Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 423
Skąd: Kórnik
Wysłany: 2012-06-29, 15:36   

Yogi napisał/a:
prawda jest taka ,że akurat wymiana tych żeczy o których mowa nie jest bóg wie czym. Ja osobiście nie mam zaufania w tej kwesti do warsztatów, chyba żebym to widział, więc takie drobnostki robię sam i mam pewność. :shock:

A jaki związek z tematem ma Twoja wypowiedź?
_________________
Daj z siebie 100% aby żyć jak 1%.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group