YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: 1janbo
2010-02-04, 13:18
ADAM MOTOCYKLE - NIE POLECAM
Autor Wiadomość
CaponeAl 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2006
Wiek: 50
Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 423
Skąd: Kórnik
Wysłany: 2009-12-14, 18:20   

smart napisał/a:
CaponeAl, no to ciśnij ich, żeby oddali kasę, bo raczej do poprawki chyba im nie dasz?

I co myślisz, że tak gładko pójdzie? Nie sądzę, a nawet jak tak to kto mi zwróci nakłady już poczynione?
Na razie mam dosyć tego motocykla i problemów z nim związanych i już nie chce mi się o tym gadać. Jeżeli chodzi o budżet to wyczerpałem już limit na ten rok i pewnie przyszły.
_________________
Daj z siebie 100% aby żyć jak 1%.
 
 
smart 


Model: SYMPATYK
Dołączył: 02 Cze 2009
Posty: 124
Skąd: PZ
Wysłany: 2009-12-14, 18:26   

CaponeAl, alternatywę masz jedną: zacisnąć zęby i nie walczyć..., albo spróbuj metodą "do wiadomości", janbo zna szczegóły...
_________________
treść napisana kursywą ma ironiczne przesłanie
 
 
spining 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Wiek: 51
Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 1043
Skąd: Soldau Ostpr.
Wysłany: 2009-12-14, 21:09   

CaponeAl napisał/a:
smart napisał/a:
CaponeAl, no to ciśnij ich, żeby oddali kasę, bo raczej do poprawki chyba im nie dasz?

I co myślisz, że tak gładko pójdzie? Nie sądzę, a nawet jak tak to kto mi zwróci nakłady już poczynione?
Na razie mam dosyć tego motocykla i problemów z nim związanych i już nie chce mi się o tym gadać. Jeżeli chodzi o budżet to wyczerpałem już limit na ten rok i pewnie przyszły.

walcz o swoje - oddaj w pizdu - to miala byc radosc, a nie nerwy i zaciskanie zebow - w koncu kupiles z firmy,a nie od "Kowalskiego z garazu" ; jako firma biora odpowiedzialnosc i masz prawo do zwrotu towaru - ile minelo od zakupu???
_________________
Lepiej mieć wspomnienia, niż marzenia.
byl 650; byl 1100; byl RS 1700 SILVERADO
 
 
krotom 



Model: SYMPATYK
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 2821
Skąd: brać czas i chęci
Wysłany: 2009-12-14, 21:19   

właśnie CaponeAl, nie unoś się honorem tylko pojedź po gnoju po całości :klaps: niech to będzie nauczka by w kolejnym fascynacie nie zagasili, w podobnie chamski sposób, zapału motocklowego
_________________


AB Rh+
 
 
CaponeAl 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2006
Wiek: 50
Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 423
Skąd: Kórnik
Wysłany: 2009-12-14, 21:38   

Wiecie co? Już mi się nie chce. Nie chce mi się na ten motor patrzeć a tym bardziej teraz jeszcze jeździć i wykłócać się. Jak znam życie to takie sytuacje znajdują swój finał w sądzie i sprawa ciągnie się latami, a kolejni rzeczoznawcy nabijają sobie kabzę. Trudno jest jak jest, kiedyś go poskładam, jak mi nerw przejdzie, a jak nie to trudno będę piechotą chodził i tyle (on jeździć będzie jak tylko tarcze sprzęgła wymienię i przy okazji tej wymiany nie wyskoczy jakaś dodatkowa niespodzianka np. za 1000 czy 2000 zł). Moje rozczarowanie wynika z tego, że zrobiono mnie w bambus z wymianą płynów oraz filtrów i jak sądzę po sprzęgle pewnie też z przebiegiem. Życie czasem bywa brutalne, naciąłem się i tyle.
Tematu nie zakładałem z prośbą o poradę co robić, a jedynie ku przestrodze i dlatego nadal sądzę, że trzeba temat zamknąć i podwiesić.
_________________
Daj z siebie 100% aby żyć jak 1%.
 
 
1janbo 



Model: XV 1700 Warrior
Rocznik: 2002
Wiek: 2
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 4809
Skąd: Poznań, no wiadomo
Wysłany: 2009-12-14, 23:04   

CaponeAl napisał/a:
(...) Tematu nie zakładałem z prośbą o poradę co robić, a jedynie ku przestrodze i dlatego nadal sądzę, że trzeba temat zamknąć i podwiesić.


Zgodnie z życzeniem twórcy tematu. Całość pozostawiam do osądu dla potomnych...

UWAGA - jeśli ktoś będzie miał konstruktywne uwago do usług oferowanych przez Adama Motocykle, proszę o PW - odblokuję temat.
_________________
Moderator na emeryturze. Emeryt nie musi, emeryt może!

:dziadek: :czoper: :pokooj:

Siczka, cyt: "(...) Biorę z życia to co jest najlepsze, Piję wino i laski pieprzę, Głębsze myśli trzymam na uwięzi, Tak niejako życie chciałbym spędzić, Sram na pracę, marną płacę, mam je gdzieś (...)".

___________________
WOLNOŚĆ!!!
 
 
Simonides 



Rocznik: 2000
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 79
Skąd: 3 miasto
Wysłany: 2010-02-04, 13:42   

Witam
Kupiłem u tej firmy motocykl więc chciałbym się wypowiedzieć.
Po pierwsze - CaponeAl, strasznie współczuje, to co Tobie zrobili to po prostu chamstwo.

Powiem teraz jak było w moim przypadku. Obsługa bardzo miła, możliwość stargowania ceny przy zakupie (oczywiście jeżeli jest gotówka). Pracownik pomógł zapakować motocykl do mojego ciężarówko vana i sam go zabezpieczył chociaż nikt go o to nie prosił. Motocykle stoją w hali gdzie jest około 12 stopni. Tak samo jak Ty poprosiłem o pakiet "na wiosnę" czyli wymiana tych podzespołów o których napisałeś. Oleju nie skontroluje rzecz jasna, ale np obudowę filtra odkręciłem i filtr jest nówka. Pracownikiem tego sklepu jest koleś który przerobił już nie jeden motocykl i wręcz wydaję się być nimi znudzony :P Jak spytałem ukradkiem właściciela jaki mają roczny obrót moto, powiedział że od 300 do około 500 motocykli. Myślę że gdyby sprzedawali shit, ten sklep by już nie istniał.

Szukam przyczyn Twojego nieszczęścia, może to był sezon i chłopakom było spieszno ? Nie da się tego usprawiedliwić i wiedz że podzielam w 100 % Twoje zdanie. Trochę to smutne że nowo kupione moto jest tak "zrobione". Na Twoim miejscu nie wiem jakbym się zachował, prawdopodobnie przeklinałbym że to takie trochę "polskie" - ( w Niemczech takie coś by nie przeszło ). Sprowadzają głównie choppery, ale w ofercie zaczynają się pojawiać turystyki i szosowce.

Czas pokaże czy zrobiłem dobrze kupując sprzęt u tej właśnie firmy, jak na razie - nie mam na co narzekać bo obsługa była OK. Zastanawia mnie jedno zdanie rzucone na odchodne pracownika - "Gdyby zdarzyła się taka syt że trzeba by było dolać olej to jest na fakturze jaki to jest typ itp ( Motul)". Zastanawiające ...
_________________
3 MIASTO
 
 
Simonides 



Rocznik: 2000
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 79
Skąd: 3 miasto
Wysłany: 2010-02-04, 13:49   

No i powiedział jeszcze że mają tanie cysterny na olej doczepiane z tyłu motocykla, zastanawiające ....







XD
_________________
3 MIASTO
 
 
numer60 


Rocznik: 2000
Wiek: 64
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 58
Skąd: Jaksonów
Wysłany: 2010-02-14, 23:44   

...Jestem lekko podłamany tym co przeczytałem w tym temacie. W styczniu 2010 kupiłem w tej firmie swoją gwiazdę. Strach się bać co się okaże na wiosnę .....
 
 
Merlin 



Model: MS1900
Rocznik: 2008
Wiek: 62
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 3291
Skąd: JANKES - RACIBÓRZ
Wysłany: 2010-02-15, 08:50   

A może odwiedzimy nieuczciwego "sprzedawcę"?
_________________
Maciek
MS (MaStodont) 1900


Lepiej milczeć i uchodzić za głupiego, niż się odezwać i rozwiać wątpliwości.

Piwo bezalkoholowe to pierwszy krok do nadmuchiwanej kobiety.

"Trzeźwość jest do dupy" Ozzy Osbourne
 
 
fazzi 



Rocznik: 2008
Wiek: 56
Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 2691
Skąd: Jankes
Wysłany: 2010-02-15, 11:34   

simonides ja rozumie ze mozna zapomniec wymienic filtr ale czytalismy ze ta igla miala zle zamontowana lampe co swiadczy o tym ze sprzet mial jakiegos dzwona i byl zle zlozony a sprzeglo w zadnym sprzecie nie pada po przebiegu rzedu 3 tys mil.
 
 
Morales 



Rocznik: 1997
Wiek: 39
Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 3
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2010-03-05, 01:16   

Ja również stety/niestety tydzień temu zakupiłem moto u tego pana. Na tą chwilę jest ok, choć przy targowaniu zachował się "po poznańsku" ;) Również poprosiłem o wymianę oleju i filtru olejowego, mam nadzieję że zostało to wykonane. Czytając wasze opinie na wszelki wypadek udam się do fachowego mechanika by sprawdził czy faktycznie tak się stało. Dobrze że przestroga umieszczona, mam tylko nadzieję że z moim Dragulcem będzie wszystko ok i nie będę przeklinał tego typa. Wyrazy współczucia dla Capona.

Przeczytaj punkt 1 regulaminu. Następny post=ostrzeżenie/Larry
_________________
"If U are second U are nothing" - Bill Shankly
Ostatnio zmieniony przez LARRY 2010-03-05, 02:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Simonides 



Rocznik: 2000
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 79
Skąd: 3 miasto
Wysłany: 2010-03-06, 18:02   

No też chlopaki nie mozna przesadzać - koleś ma w swojej firmie ogromny obrot. Gdyby sprzedawał liche maszyny, wiesc szybko by sie rozniosla i szybko by splajtował. Więc nie ma co sie bac na razie. Nie można też oczekiwać od sprzedawcy idealnej wiedzy nt motocykla bo on też był kupującym i nie był w stanie skontrolować w 100 % każdego motocykla który ma w hangarze (a jest ich tam coś powyżej 50 - wiem bo byłem). Ja po swojej gwieździe na razie jakichkolwiek oznak choroby nie poznaje, zobaczymy w sezonie.
_________________
3 MIASTO
 
 
Długi63 



Rocznik: 2002
Wiek: 60
Dołączył: 27 Wrz 2008
Posty: 192
Skąd: poznański łazarz
Wysłany: 2010-03-06, 22:23   

Tylko, że jak je sprzedaje to powinien każdego przejrzeć i w razie co usterki usunąć
W końcu to jego zarobek. Przebitka to kilkaset procent więc niech się weźmie za robotę
_________________
serwisy to zło!!!
 
 
bartek_p 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2009
Wiek: 43
Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 693
Skąd: Dębogóra
Wysłany: 2010-03-06, 22:26   

Kupując używane moto zawsze jest jakiś czynnik ryzyka.
Skąd sprzedawca w komisie ma wiedzieć co w środku siedzi. Musieli by każdy sprzęt na śrubki rozbierać
_________________
Nie ma złej pogody, czasem tylko ubiór zły.
Dusza z nadzieją czekała piątku, a nerki i wątroba z trwogą - poniedziałku.
 
 
zen 



Model: SYMPATYK
Wiek: 46
Dołączył: 11 Gru 2008
Posty: 900
Skąd: Wielkopolanie/PNT
Wysłany: 2010-03-07, 01:18   

Adam Motocykle to nie komis oni ściągają moto, więc wymagałbym więcej zaangażowania.
 
 
1janbo 



Model: XV 1700 Warrior
Rocznik: 2002
Wiek: 2
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 4809
Skąd: Poznań, no wiadomo
Wysłany: 2010-03-07, 03:14   

Obawiam się, że znając nieco opinie zaprzyjaźnionych osób, można odnieść wrażenie, że sprzedawca nie zawsze ma tak dobre intencje jak to mogłoby wyglądać. Powinien dbać o zadowolenie kupującego, w tym konkretnym przypadku chyba jest inaczej :?

Kiedyś mądry handlowiec powiedział, że klienta można oszukać dwa razy - pierwszy i ostatni ;/

:nie_wiem:
_________________
Moderator na emeryturze. Emeryt nie musi, emeryt może!

:dziadek: :czoper: :pokooj:

Siczka, cyt: "(...) Biorę z życia to co jest najlepsze, Piję wino i laski pieprzę, Głębsze myśli trzymam na uwięzi, Tak niejako życie chciałbym spędzić, Sram na pracę, marną płacę, mam je gdzieś (...)".

___________________
WOLNOŚĆ!!!
 
 
MarcinBig 



Model: SYMPATYK
Wiek: 55
Dołączył: 02 Cze 2009
Posty: 2178
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2010-03-07, 08:06   

A drugi mądry handlowiec powiedział:
Zadowolony klient być może zachęci jednego, kolejnego klienta
natomiast niezadowolony klient odstraszy kolejnych 10 potencjalnych klientów...

ale w Polsce robi się interesy generalnie wg zasady którą podał JanekBo
_________________
There Are Things Known, and Things Unknown, and In Between Are the Doors
"Fikcja musi być prawdopodobna aby stała się prawdą"
 
 
fazzi 



Rocznik: 2008
Wiek: 56
Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 2691
Skąd: Jankes
Wysłany: 2010-03-07, 11:15   

Moze i zla fama sie niesie ale ludzie najpierw kupuja a potem czytaja fora, bo jak inaczej tlumaczyc fakt ze na wielu forach ludzie narzekaja na niego i ciagle sprzedaje.
Druga sprawa jest to ze on moze nie wiedziac o ukrytych wadach sprzetu ale on bierze kase za niewykonane przez siebie czynnosci serwisowe a to juz roznica.
zasada handlarza kupic tanio zlom i sprzedac drogo jako igle :hahaha:
naiwny i tak pomysli ze to inni mieli pecha
 
 
maniek 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2005
Wiek: 59
Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 556
Skąd: Kotla
Wysłany: 2010-03-07, 11:55   

stan moto to jedno używane moto to zawsze loteria a olewanie klijenta to drugie takiemu trzeba smrodu robić koło ogona żeby ludzie usłyszeli evil evil evil
_________________
Do szczęścia człowiekowi niezbędny jest motocykl ;-]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group