YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: 1janbo
2010-08-28, 04:16
Irek-motocykle
Autor Wiadomość
irk11111
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-23, 06:20   Irek-motocykle

Witam!
Chciałbym na początku przyszłego roku zakupić Draga.
Z tego co wyczytałem w necie dość dobrą opinię ma firma Irek-motocykle z Kutna.
Czy ktoś ze znających się na rzeczy forumowiczów jest z tego miasta?
Oczywiście chodzi mi o oglądnięcie maszyny przed zakupem, bo ja sam to może akurat niekoniecznie znam się na tym.
Pozdrawiam - Grzegorz
 
 
warek07 



Model: SYMPATYK
Wiek: 46
Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 1534
Skąd: P-T (Free Star)
Wysłany: 2009-10-23, 08:36   

zapodaj moze na poczatku jaki cie interesuje tj... pojemność rocznik etc... moze znajdziesz coś dla siebie na forum :)
_________________
carpe diem
 
 
moondek 



Model: SYMPATYK
Wiek: 50
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 4020
Skąd: Józefosław
Wysłany: 2009-10-23, 09:39   

Ja sam jestem szczęśliwym posiadaczem Draga od Irek-Motocykle. Opinie o nich są różne. Ja akurat trafiłem na motocykl bez zarzutu, choć na forum.motocyklistów.pl są pod tym względem różne opinie. Jedno jest pewne, jeżeli chodzi o wrażenia "artystyczne", panowie z Kutna w pełni picują maszyny przed sprzedażą, tak że motocykl wygląda jakby był nowy (prosto z salonu) przed sprzedażą.
Na pewno nie obejdzie się bez pojechania z kimś, kto choć trochę zna się na motocyklach i zwróci uwagę na pewne rzeczy. Co do "wyręczania" się kimś, kto mieszka akurat niedaleko, mam mieszane uczucia... Sam staram się unikać tego typu zobowiązań. Bo nie daj Boże, że ktoś Ci coś pozytywnie zaopiniuje, a po 2 tygodniach moto się rozsypie i będzie tylko kwas... Wychodzę z założenia, że akurat pod tym względem każdy jest kowalem własnego losu :) Ale to tylko moje subiektywne zdanie na ten temat. Niewykluczone, że znajdzie się ktoś z okolicy, kto podejmie się ryzyka, choć akurat nie za bardzo kojarzę, żeby na forum był ktoś z Kutna lub okolic...
Jeżeli jesteś z tego Halinowa między Warszawą a Mińskiem Maz. to w 1,5 - 2 h dojedziesz do kutna z Warszawy. Akurat zbliża się sobota, podjedź, porób zdjęcia i wrzuć na forum, może coś na podstawie kilku fotek da się powiedzieć (a pod tym względem jest tu paru bystrzaków ;) ).
_________________
Ukochany motocykl posłuży ci do końca życia, jeśli będziesz jeździł nim dość szybko :idea:
 
 
irk11111
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-23, 10:06   

Interesuje mnie Drag Star 650 Clasic, najlepiej w czarnym kolorze. Nie musi być super ubrany.
Rocznik 2000 - 2003. Na młodszy to raczej mnie nie będzie stać.
Zresztą muszę jeszcze kupić kaski, jakąś kurtkę, itp.
Oczywiście gdyby ktoś z forum sprzedawał to bardzo chętnie skorzystam, z tym, że dopiero w styczniu.
Z tego co czytam to na rynku jest tyle szmelcu, że jak ktoś (tak jak ja)się nie za bardzo na tym zna to może parę złotych utopić.
Do firmy Irek-motocykle oczywiście zamierzałem się wybrać osobiście, bo w sumie nie jest daleko, tylko najpierw chciałem się dowiedzieć czy w ogóle warto tam jechać.
Grzegorz
 
 
moondek 



Model: SYMPATYK
Wiek: 50
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 4020
Skąd: Józefosław
Wysłany: 2009-10-23, 10:17   

Akurat cruisery i choppery pod tym względem są raczej dobrze utrzymane. Ich właściciele raczej dbają o sprzęty... Tu raczej rzadziej spotkasz szmelc, niż w przyzwoitym stanie motocykl. Gorzej sprawa się ma z "przecinakami", bo tam częściej właśnie trafić się może szmelc, niż sprzęt w porządnym stanie...
Panuje też ogólna opinia, że należy unikać motocykli z Wielkiej Brytanii, bo w związku z ogólnymi warunkami klimatycznymi na wyspach częściej są skorodowane oraz tych z Hiszpanii i Włoch, bo Dragi są chłodzone powietrzem, a w ciepłych krajach silniki mają rzekomo tendencję do przegrzewania się.
Jak chcesz kupić motocykl w styczniu, to puść temat na forum w okolicach grudnia. Z tego co się orientuję, to marian00 chce teraz ożenić swoje moto. Właśnie Classica 650 w kolorze czarnym.
_________________
Ukochany motocykl posłuży ci do końca życia, jeśli będziesz jeździł nim dość szybko :idea:
 
 
irk11111
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-23, 10:22   

Dzięki, tak właśnie zrobię. A swoją drogą to chyba się do Kutna również przejadę. W sumie daleko nie jest.
 
 
Anula 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Dołączyła: 07 Lip 2009
Posty: 1147
Skąd: Otwock Free Star
Wysłany: 2009-10-23, 10:46   

Ja się przejechałam ze trzy tygodnie temu, na ich stronie podobał mi się czerwono-czarny classic 650 za 17800,-. Niestety, w rzeczywistości już mniej.
_________________
SUZUKI VL 800
***** ***

"Boże, strzeż mnie od przyjaciół, z wrogami poradzę sobie sam" Armand Jean Richelieu.

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej" Albert Einstein.

"Nie przestajemy się bawić, bo się starzejemy. Starzejemy się, bo przestajemy się bawić" George Bernard Shaw.
 
 
voitec 



Model: DS 650 Classic
Rocznik: 2000
Wiek: 53
Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 298
Skąd: Morscity
Wysłany: 2009-10-23, 11:05   

Mogę ci podać namiar na faceta w Kalinowej (koło Warty) który sprowadza głównie Yamahy i to czopery, od którego mam moją Gwiazdę. Bardzo daleko nie będziesz miał.
Moja była bez zarzutu, ale zasada ograniczonego zaufania zawsze wskazana.
 
 
irk11111
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-23, 11:43   

Ok. Możesz dać. Jak nic nie znajdę na forum to każdy sprawdzony namiar się przyda.
 
 
moondek 



Model: SYMPATYK
Wiek: 50
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 4020
Skąd: Józefosław
Wysłany: 2009-10-23, 11:51   

voitec napisał/a:
Mogę ci podać namiar na faceta w Kalinowej (koło Warty) który sprowadza głównie Yamahy i to czopery, od którego mam moją Gwiazdę. Bardzo daleko nie będziesz miał.
Moja była bez zarzutu, ale zasada ograniczonego zaufania zawsze wskazana.

A gościu ma jakąś stronę www?
_________________
Ukochany motocykl posłuży ci do końca życia, jeśli będziesz jeździł nim dość szybko :idea:
 
 
irk11111
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-23, 11:52   

Anula napisał/a:
Ja się przejechałam ze trzy tygodnie temu, na ich stronie podobał mi się czerwono-czarny classic 650 za 17800,-. Niestety, w rzeczywistości już mniej.


Też go oglądałem. Na fotkach wyglądał całkiem przyzwoicie. A co było nie tak jeżeli można wiedzieć?
 
 
voitec 



Model: DS 650 Classic
Rocznik: 2000
Wiek: 53
Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 298
Skąd: Morscity
Wysłany: 2009-10-23, 11:57   

moondek napisał/a:
A gościu ma jakąś stronę www?

Nie, znalazłem go z Dizmara
Ostatnio zmieniony przez voitec 2009-10-23, 12:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Anula 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Dołączyła: 07 Lip 2009
Posty: 1147
Skąd: Otwock Free Star
Wysłany: 2009-10-23, 12:21   

irk11111 napisał/a:
A co było nie tak jeżeli można wiedzieć?
Trudno powiedzieć, że nie tak: szyby praktycznie nie ma (ta co jest nadaje się do wyrzucenia), sakwy są dość przyzwoite, ale podobno sprzedający miał jeszcze zamontowaną rolę z tyłu i w związku z tym tylny błotnik jest trochę odrapany (przedni zresztą też), no i rura jest zabarwiona na złoto.

[ Dodano: 2009-10-23, 12:22 ]
Mojego Zbycha moto ten sam rocznik, więcej na liczniku, a w lepszym stanie.
_________________
SUZUKI VL 800
***** ***

"Boże, strzeż mnie od przyjaciół, z wrogami poradzę sobie sam" Armand Jean Richelieu.

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej" Albert Einstein.

"Nie przestajemy się bawić, bo się starzejemy. Starzejemy się, bo przestajemy się bawić" George Bernard Shaw.
 
 
moondek 



Model: SYMPATYK
Wiek: 50
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 4020
Skąd: Józefosław
Wysłany: 2009-10-23, 12:23   

voitec napisał/a:
Nie, znalazłem go z Dizmara

A o co kaman? :poddajesie:
_________________
Ukochany motocykl posłuży ci do końca życia, jeśli będziesz jeździł nim dość szybko :idea:
 
 
voitec 



Model: DS 650 Classic
Rocznik: 2000
Wiek: 53
Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 298
Skąd: Morscity
Wysłany: 2009-10-23, 12:35   

Dizmar - gazetka z ogłoszeniami motocyklowymi, do kupienia w Empiqu
_________________
Najlepszych ludzi uformowało naprawianie własnych błędów - William Shakespeare
 
 
moondek 



Model: SYMPATYK
Wiek: 50
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 4020
Skąd: Józefosław
Wysłany: 2009-10-23, 13:32   

dzięki
_________________
Ukochany motocykl posłuży ci do końca życia, jeśli będziesz jeździł nim dość szybko :idea:
 
 
irk11111
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-29, 19:13   

Jednak zrezygnowałem z wizyty w Kutnie i pojechałem do miejscowości Kalinowa. Namiary dał mi Kolega Voitec, za co mu serdecznie dziękuję.
Na miejscu kompetentna obsługa i umówiony do obejrzenia Drag Star.
Wrażenia wizualne jak najbardziej pozytywne, odpalenie i jazda również.
Wpłaciłem zaliczkę i niedługo maszyna będzie stała u mnie lol
Gdyby ktoś szukał zaufanego sprzedawcy to polecam Pana Piotra Brysia z Kalinowej.
Oczywiście podaję namiary"
Japońskie motocykle
Piotr Bryś
Kalinowa 66A
98-235 Błaszki
607-04-06-16
 
 
krokodyl 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2007
Wiek: 52
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 782
Skąd: Sochaczew
Wysłany: 2009-10-29, 21:45   

Ja swój kupiłem w MOTO-KUTNIE.

Zresztą nie ważne gdzie. Ważny stan maszyny i no i że to DRAG.

Gratulacje ;D
_________________
YAMAHA FJR 1300 AE
http://picasaweb.google.com/Krokodyl317
***Make peace not war, flower power***
 
 
irk11111
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-30, 07:29   

Dzięki
 
 
voitec 



Model: DS 650 Classic
Rocznik: 2000
Wiek: 53
Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 298
Skąd: Morscity
Wysłany: 2009-10-30, 10:13   

Gratuluję. :brawo: :brawo: :brawo:
Teraz powinieneś wrzucić zdjęcia twojego DS-a. :brawo:
_________________
Najlepszych ludzi uformowało naprawianie własnych błędów - William Shakespeare
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group