YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: 1janbo
2020-05-18, 06:00
Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych
Autor Wiadomość
1janbo Model: XV 1700 Warrior
Wiek: 48
Posty: 4044
Skąd: Poznań

  Wysłany: 2020-05-18, 05:48   Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych

Zależy nam, abyś wiedział(a), że wszystko co robimy, to działania na rzecz społeczności. Dlatego w związku z Rozporządzeniem dotyczącym ochrony danych osobowych (RODO), pragniemy dopełnić obowiązku informacyjnego i poinformować Cię o tym zgodnie z zapisami tego Rozporządzenia.

Forum yamaha-dragstar.pl (yamaha-stars), to społeczność ludzi związanych z motocyklami. Jesteśmy niezależni od sponsorów i przedsiębiorstw, a administratorem Twoich danych są administratorzy tej społeczności. Domena Forum jest własnością prywatną, a usługi serwerowe są opłacane z prywatnych środków. Forum jest w pełni inicjatywą prywatną i nie prowadzi żadnych działań o charakterze marketingowym ani komercyjnym. Podczas zakładania konta podałeś(aś) nam swój adres e-mail oraz wybrałeś(aś) pseudonim, czyli „nick”.

Jak się z nami skontaktować?
We wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych podanych przez użytkownika w ramach utworzonego konta, należy kontaktować się poprzez adres email admin@yamaha-dragstar.pl Informujemy, że skorzystaliśmy z prawa do niepowołania inspektora danych osobowych.

Cel i podstawa prawna przetwarzania Twoich danych osobowych
Twoje dane mogą być wykorzystane w celu umożliwienia uczestnictwa w naszej społeczności:
- wysyłania informacji np. o odpowiedziach w wątkach, które wybierzesz,
- wysyłania powiadomień o otrzymanej prywatnej wiadomości,
- wysyłania wiadomości od moderatorów.

Ustawienia możesz zmienić w panelu swojego konta użytkownika. Podstawą prawną tych działań jest Ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2017 poz. 1219), art. 172 Ustawy Prawo Telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800) oraz wiążący się z utworzeniem konta art. 6 ust. 1 lit a rozporządzenia RODO (2016/679).

Czy musisz podać nam swoje dane osobowe?
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do posiadania konta użytkownika
i realizacji wyżej wskazanych celów. Jeśli nie chcesz uczestniczyć w społeczności możesz wystąpić o usunięcie konta użytkownika.

Okres przechowywania Twoich danych osobowych
Twoje dane przetwarzane są do momentu usunięcia konta. W każdej chwili możesz zgłosić chęć usunięcia konta na adres podany powyżej. W momencie usunięcia konta dane przestają być przetwarzane w bazie głównej, a z kopii bezpieczeństwa znikną w ciągu 7 dni od daty usunięcia konta.

Twoje uprawnienia w zakresie przetwarzanych danych
Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Masz prawo do otrzymania kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu. Masz prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych, co może oznaczać usunięcie konta. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie rejestracji konta przed wycofaniem zgody. W zakresie, w jakim Twoje dane są przetwarzane, przysługuje Ci prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od nas Twoich danych osobowych, w powszechnie używanym formacie. Możesz przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Ci również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw skontaktuj się z nami - dane kontaktowe podaliśmy powyżej. W związku z wejściem w życie Rozporządzenia RODO z dniem 25 maja 2018 roku Regulamin zmodyfikowany został do potrzeb obowiązujących regulacji prawnych.

Kto może być odbiorcą Twoich danych?
Twoje dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom. Technicznie strona umieszczona jest na serwerze w profesjonalnej serwerowni zlokalizowanej na terenie Polski, co zapewnia bezpieczeństwo fizyczne i techniczne. Nie wymagamy byś podał(a) swoje dane personalne w postaci imienia i nazwiska, numeru telefonu, dbamy o Twoją prywatność. Jednocześnie prosimy, abyś rozsądnie gospodarował(a) swoimi danymi osobowymi - nie rozpowszechniaj ich w sposób byle jaki i udostępniaj z głową.

Publikowanie wizerunku

Może się zdarzyć, że wizerunek uczestników spotkań, imprez, zlotów zostanie upubliczniony w formie fotorelacji lub poprzez pojedyncze zdjęcie, film. Decydując się na uczestnictwo w imprezie, każda osoba wyraża automatyczne zgodę na opublikowanie wizerunku. Administrator Forum nie bierze odpowiedzialności za publikowane zdjęcia i filmy, wszelkie roszczenia należy kierować do autora postu lub zdjęcia. Ze względu na fakt ich upublicznienia, ich usunięcie udostępnych publicznie źródeł może być niemożliwe.
_________________

Moderator na emeryturze.
Emeryt nie musi, emeryt może!___________________
WOLNOŚĆ!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style mod. by Latoch: Oferta