YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Rękawice Cafe Racer
Autor Wiadomość
żmija 



Rocznik: 2002
Wiek: 63
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 1540
Skąd: Brwinów
Wysłany: 2009-10-02, 23:18   

Ja też mam czarną kurtkę i myślę, że to nie ma aż takiego znaczenia, ale co kto lubi.
Kupiłem rozmiar XL i są troszeczkę luźnawe, ale ja lubię luźne zresztą wszystko kupuję trochę większe, nie lubię jak mnie coś uciska czy krępuje.
_________________
ssssssssssssss, co to tak syczy, a teraz? przestało.
 
 
witek1965 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2008
Wiek: 59
Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 14512
Skąd: Gdzieś
Wysłany: 2009-10-03, 13:43   

Rozmiar XL masz Cafe Racerów, a Highway 1 open air też? Bo z tymi rozmiarami to nie jest tak identycznie. mam rekawice Xl i są OK, a te letnie XXL i są ciasnawe.
_________________
Motul 5100 4T 15W50, NGK BPR7EIX
Moje moto
XVS 650 - był
XVS 1100 - jest
DL-650 - jest



***** ***
 
 
żmija 



Rocznik: 2002
Wiek: 63
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 1540
Skąd: Brwinów
Wysłany: 2009-10-03, 21:34   

Open Air mam też XL, ale je rozepchałem szmatami z denaturatem i teraz są trochę luźnawe.
Tak naprawdę to te bez palców to tylko okazjonalnie, w zimne dni nie zamierzam jeździć, więc myślę, że cafe racery sprawdzą się znakomicie.

[ Dodano: 2009-10-10, 20:27 ]
Dzisiaj przetestowałem Cafe Racery. Na takie dni jak dzisiaj nadają się idealnie. Nie wiem natomiast jak będzie przy wyższych temperaturach, ale to test na przyszły rok, najwyżej kupię jakieś letnie. Wydaje mi się, że wielkość XL jest deko za duża, palce w rękawicach są za długie i nie dotykam do ich końcówek. Skóra bardzo miękka, dzięki temu dobra chwytliwość dźwigni sprzęgła i hamulca. Witek obiecane foto

[ Dodano: 2009-10-17, 12:26 ]
W ostatnich dniach było bardzo zimno. W rękawicach czuje się chłód, pewnie otwory wentylacyjne wpuszczają więcej zimna. Moja para jest troszkę za duża i palce zbierają efekt wentylacji. Postanowiłem nie jeździć przy niskich temperaturach, mam wtedy mało radochy, bo walczę z zimnem. Ubieranie się na cebulkę też nie wchodzi w grę, bo czuję się skrępowany
i spowalnia to moje ruchy, co może być wręcz niebezpieczne, szczególnie w pierwszym sezonie.
Reasumując, rękawice super od 10 stopni w górę. Kupować o nr mniejsze, przynajmniej tak powinno być w moim przypadku. Na zimne dni można założyć cienkie bawełniane rękawiczki, ale tylko jeżeli ma się troszkę większe Cafe Racery.

Rekawice-Cafe-racer001.jpg
Plik ściągnięto 233 raz(y) 306.86 KB

_________________
ssssssssssssss, co to tak syczy, a teraz? przestało.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group