YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwsza kurtka skóra czy tekstyl??
Autor Wiadomość
Bellial 



Model: RS1700
Rocznik: 2002
Wiek: 47
Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 15
Skąd: opolskie
Wysłany: 2014-12-22, 20:21   

Dzięki pyra za tak wyczerpującą odpowiedz ;d wiadomo że nikt za taką cenę nie bedzie wymagał bóg wie czego . :roll: chodziło mi czy jest wygodna i żeby po pól roku się nie rozleciała ;p co do rabaciku to pewno jakiś wydębię ;D bez tego ani rusz lol Po Nowym Roku się tym zajmę bo muszę jeszcze przemyśleć czy brać z tym orłem ,czy bez ( narazie obstaje że z nim ) :skuter:
 
 
lenio 



Model: RS1700
Rocznik: 2007
Wiek: 56
Dołączył: 23 Kwi 2011
Posty: 458
Skąd: słomniki/KRK
Wysłany: 2014-12-22, 20:32   

Ja 2 sezony wstecz kupiłem w Rypard dla siebie i żony jakościowo dobre wytrzymałe jednak na ciepłe dni nie polecam bo gorąco jak cholera dlatego w cieplejsze dni latam w skórze
_________________
Był 650 classic,jest Road Star 1700. 2007r
 
 
Bellial 



Model: RS1700
Rocznik: 2002
Wiek: 47
Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 15
Skąd: opolskie
Wysłany: 2014-12-22, 20:43   

Dzięki lenio za info ,ja ostatnie lata latałem w kombinezonie z dainese ,kombiak firmowy ale nieraz w cieplejsze dni się w nim pięknie gotowałem :x więc wynika że na lato skóranie nie jest za dobra ;p
 
 
Pio Trek 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2010
Wiek: 60
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 618
Skąd: Mazowsze
Wysłany: 2014-12-22, 21:48   

na lato to coś z "siatki" jest dobre
_________________
.

Honda Shadow 750 Spirit


you're never too old to Rock'n Roll ...
 
 
filipesku 


Model: BĘDZIE
Rocznik: 2006
Wiek: 54
Dołączył: 24 Lis 2012
Posty: 3505
Skąd: Wilcza Góra
Wysłany: 2014-12-23, 09:05   

Bellial napisał/a:
Mam nadzieję że teraz już nie będzie kłopotów z moim postem ;p Poszukuję kurtki dla siebie ,budżet ostatnio troszkę naciągnięty wiec szukałem czegoś tańszego i znalazłem takie coś http://www.allegromat.pl/aukcja168769 ,do tego można dokupić ochraniacze piankowe utwardzane ,wie może ktoś czy to coś warte ?


Ja miniony sezon prześmigałem właśnie w takiej kurtce (tylko bez orła). Przyznam, że jestem zadowolony. Przyzwoity system wywietrzników, tak że nawet przy wyższych temperaturach jest komfortowo. Skóra też dosyć gruba. Plusem jest też możliwość założenia dodatkowych ochraniaczy. Biorąc stosunek jakości do ceny, to zdecydowanie polecam.
_________________
Życie to taka impreza z której nikt nie wychodzi żywy....


---------------------------------
Yamaha Drag Star 650
2013 - 7 tys. km
2014 - 14 tys. km
Honda VTX 1800
2015 - 7 tys. km
2016 - 8,5 tys. km
2017 - zmieniła właściciela
 
 
mlotek 


Model: BĘDZIE
Dołączył: 08 Lut 2015
Posty: 22
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-06-18, 08:31   

filipesku napisał/a:
Bellial napisał/a:
Mam nadzieję że teraz już nie będzie kłopotów z moim postem ;p Poszukuję kurtki dla siebie ,budżet ostatnio troszkę naciągnięty wiec szukałem czegoś tańszego i znalazłem takie coś http://www.allegromat.pl/aukcja168769 ,do tego można dokupić ochraniacze piankowe utwardzane ,wie może ktoś czy to coś warte ?


Ja miniony sezon prześmigałem właśnie w takiej kurtce (tylko bez orła). Przyznam, że jestem zadowolony. Przyzwoity system wywietrzników, tak że nawet przy wyższych temperaturach jest komfortowo. Skóra też dosyć gruba. Plusem jest też możliwość założenia dodatkowych ochraniaczy. Biorąc stosunek jakości do ceny, to zdecydowanie polecam.

Potwierdzam, miałem kiedyś podobną i również jestem zadowolony :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group