YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Siedzisko Ultimate
Autor Wiadomość
Zykfyr 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2004
Wiek: 34
Dołączył: 01 Maj 2016
Posty: 47
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-03-29, 12:01   Siedzisko Ultimate

Witam serdecznie,

Od dłuższego czasu szukałem używanego siedziska Mustanga z oparciem do xvs 1100 niestety jedną ofertę przeoczyłem a tak to posucha, byłem nastawiony na Mustanga z racji dużej ilości dobrych opinii ale teraz mam ofertę na siedzisko marki Ultimate i nie ukrywam nie mogłem znaleźć ofert sprzedaży tego siedziska i większej liczby opinii. Czy ktoś posiada u siebie? siedział? użytkował dłuższy czas?jak wygoda w stosunku do Mustanga? I jak cenowo się to prezentuje?

Jeżeli chodzi o ofertę to jest to wyłącznie siedzenie kierowcy z oparciem (bez poduchy pasażera)
wersja bez ćwieków (na zdjęciu) moje oryginalne siedzisko + 500 , wersja z ćwiekami +600, i takie pytanie może się ktoś wypowiedzieć ile może być warte moje oryginalne siedzisko - pytam bo jest dwu-kolorowe , rzadko widuję takie w ofertach, nie powiem na pewno lepiej się prezentuje do całości niż ten Ultimate ale moto głównie jeżdżę w dalekie trasy a tutaj liczy się wygoda...

20170501_173617.jpg
Obecne
Plik ściągnięto 79 raz(y) 336.75 KB

Resized_20190328_171059.jpg
Oferta
Plik ściągnięto 109 raz(y) 60.52 KB

 
 
burza 



Model: RS1700
Rocznik: 2006
Wiek: 50
Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 6691
Skąd: GŁ Koluszki
Wysłany: 2019-03-29, 12:17   

Posiadam ULTIMATE i mogę powiedzieć, że jest mega wygodne (jeżdżę na nim ponad 5 lat)
:czoper:
_________________
RS 1700 SILVERADO Midnight Star - diabeł
każdy kij ma dwa końce, tylko proca ma trzy...
 
 
Zykfyr 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2004
Wiek: 34
Dołączył: 01 Maj 2016
Posty: 47
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-03-29, 13:48   

Panowie jeszcze jedno pytanko , czy z koleji siedzisko Mustang z Customa pasuje do Classic'a? - kiedyś chyba czytałem , że na pewno nie pasuje ale chciałem się upewnić bo się pojawiła oferta ;) i nie ukrywam się wyglądowo pasuje mi bardziej Mustang ale to sprawa otwarta nadal...
Sądzicie , że przez to, że moje oryginalne siedzenia są dwukolorowe to podbija czy raczej obniża wartość jakbym je chciał sprzedać osobno?
 
 
Gandalf 



Model: DS 1100 Custom
Rocznik: 2002
Wiek: 48
Dołączył: 11 Sie 2013
Posty: 106
Skąd: OL-WA
  Wysłany: 2019-03-29, 17:28   

Zykfyr napisał/a:
… czy z koleji siedzisko Mustang z Customa pasuje do Classic'a? ...


Napisze tak - ja kupowałem używane niby od Classic'a, a zamontowane mam (komplet: kierowca + pasażer) w … Custom'ie XVS 1100 ;D ... Montaż jest na wsuwane uchwyty od dołu i dwie śruby od góry. Dodatkowo pod te śruby wchodzi uchwyt pod tylną kanapę, która z kolei jest mocowana jedną nakrętką pod bagażnik. Generalnie wszystko ładnie pasowało, a drobne przeróbki, jakie musiałem wykonać dla siedzenia pasażera były związane z typem bagażnika, a nie oryginalnymi mocowaniami.

Tutaj masz siedzenia w wersji Custom:
https://www.mustangseats....-11?color=black

a tutaj w wersji Classic:
https://www.mustangseats....-11?color=black

Na pierwszy rzut oka bardzo zbliżone - najlepiej poproś o dokładne zdjęcia z aukcji i przyjrzyj się, czy są wszystkie uchwyty w odpowiednich miejscach.

Co do wyglądu - nie polemizuje, bo ilu motocyklistów, tyle zdań na dany temat … A co do komfortu jazdy szczerze polecam Mustanga, sprawdzony w sumie na dwóch maszynach :ok:
 
 
Leon72 


Model: BĘDZIE
Dołączył: 25 Paź 2016
Posty: 4
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2019-04-10, 08:22   

podepne się, mam pytanie, czy siedzenie pasażera z wersji classic pasuje do wersji custom w DS1100?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group