YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: ciecio
2017-03-15, 10:23
Osłona silnika- wymiary
Autor Wiadomość
Insane_144 


Model: SYMPATYK
Dołączył: 14 Mar 2017
Posty: 2
Skąd: Piotrków
Wysłany: 2017-03-14, 22:54   Osłona silnika- wymiary

Zanim założyłem temat użyłem wyszukiwarki na forum, a także tej w sieci i nic nie znalazłem więc nie krzyczcie że na mnie że szukanie nie boli:) Otóż sprawa ma się tak: Znajomy jeździ Drag Starem 1100 Classic. Od dłuższego czasu marudzi że chciałby sprawić sobie osłonę silnika do tego motocykla, a że ja akurat muszę sprawić mu jakiś prezent, to ów osłona wydaje się być idealna. Mam możliwość wycięcia laserem i pozaginania własnego projektu. Potrzebuje aby ktoś z braci (bo na pewno ktoś posiada) zmierzył i podał mi wymiary takiej osłony. Sam jeżdżę motocyklem ( z goła innym) już ładnych parę lat i wierzę, że pomożecie:)
Ostatnio zmieniony przez ciecio 2017-03-15, 10:23, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
MoRzAn 



Model: DS 650 Classic
Rocznik: 2000
Wiek: 40
Dołączył: 12 Sty 2016
Posty: 12
Skąd: Głogów
Wysłany: 2017-03-15, 12:04   

Oby taka oslona nie miała złego wpływu na chłodzenie silnika. Jezeli silnik ma chlodzenie cieczą to taka osłona jest zasadna ponieważ będzie miała walory estetyczne ,a dodatkowo chronła będzie zapewne chłodnicę, nie wiem jednak jaki wpływ będzie miała na "serce" 1100, chłodzone powietrzem opływającym silnik. Zapewne bardziej doświadczeni forumowicze się wypowiedzą, sam jestem ciekaw czy montaż takiej osłony jest zasadny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group