YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: ciecio
2017-03-24, 08:47
Motostodoła Jedwabne
Autor Wiadomość
Robrob 



Model: RS1700
Rocznik: 2013
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 1707
Skąd: Dziki Wschód
Wysłany: 2017-03-14, 18:54   

Krokus chętnie bym poznał co ma do powiedzenia druga strona, bo tak znamy tylko to co ty piszesz, powiedz jaki to był motocykl i z kim rozmawiałeś, będzie można potwierdzić twoje słowa lub nie.
_________________
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


XI zlot YDS w Łomży w dniach 2-4 maja 2014
 
 
Krokus 



Rocznik: 2008
Wiek: 46
Dołączył: 13 Gru 2012
Posty: 48
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-03-14, 19:35   

Pewnie nie ma nic do powiedzenia... Tak wyszło... Firma prywatna wiec " wolnoć Tomku w swoim domku"-maja prawo. Ja tylko mowie jak powaznie traktuja umowe z klientem. W miedzyczasie nawinal sie kupiec z forsa i kasa na stole okazala sie wazniejsza od umowy i danego slowa . Moto honda valkyrie, rozmawialem z wlascicielem ostatni raz w piatek umawiajac sie na dzis na miejscu na sfinalizowanie zakupu motocykla

[ Dodano: 2017-03-14, 19:56 ]
Oczywiscie zapytalem telefonicznie o powod tej sytuacj- otrzymalem tylko jakies niejasne tlumaczenia ze klient wlasnie jedzie przyczepka po moto i ze tego juz raczej nie odkręcą no i rzecz jasna nie odkręcili..Szkoda bo nie jestem handlarzem tylko motocyklista ktory raz na 10 lat chce kupic motocykl..Po prostu zonk
_________________
"Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy.
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce wszędy"
 
 
SATURIAN 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2016
Wiek: 24
Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 1595
Skąd: Dziki Wschód
Wysłany: 2017-03-14, 23:39   

Krokus masz rację , kiedyś wystarczyło słowo i uścisk dłoni.
_________________
RS 1700 SILVERADO Midnight Star
" NAJLEPSZY ROTTWEILER "
 
 
Ryszard1962 



Model: RS1600
Rocznik: 2001
Wiek: 62
Dołączył: 10 Wrz 2016
Posty: 605
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-03-15, 01:11   

No cóż , przykro stwierdzić - kasa jest priorytetem , parę lat temu jak kupowałem VN 1500 od handlarza z Zagórza - molestowałem go chyba ze trzy dni , w pewnym momencie sam do mnie zadzwonił - Panie sprężaj się bo jest duże zainteresowanie tym egzemplarzem - telefon od niego miałem około godziny ósmej rano , a o 8:30 już miałem podpiętą przyczepkę do auta i via Bieszczady , w moim przypadku transakcja doszła do finalizacji
_________________
Pozdrawiam
Rysiek

Do 2016r. Kawasaki VN1500 NOMAD
Od 2016r. Yamaha V Star 1100
Od 2017r. Yamaha Road Star 1600
 
 
Krokus 



Rocznik: 2008
Wiek: 46
Dołączył: 13 Gru 2012
Posty: 48
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-03-15, 04:58   

O to chodzi Ryszard1962- mozna bylo jak coś zadzwonic i powiedziec panie sprezaj sie .Choc jak mowilem to sprzedajacy sam wyznaczyl mi dzien przyjazdu po motocykl mimo ze deklarowalem sie ze z mojej strony ze moglbym przyjechac wczesniejszego dnia.No ale po co dzwonic, po co wogole zawracac sobie kims d... skoro zjawia sie nowy klient , moto mozna opchnac na szybko i miec umowe gdzies, byle do przodu. Zupelny brak szacunku.
_________________
"Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy.
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce wszędy"
 
 
sagittarius 



Model: MS1900
Rocznik: 2006
Wiek: 51
Dołączył: 10 Lut 2013
Posty: 3209
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2017-03-15, 05:59   

Krokus, a może motocykl był trefny i sprzedający widząc w tobie prawdziwego motocyklistę nie chciał ci sprawiać kłopotów więc "sprzedał go wczwśniej" ;) Wyluzuj ileż można się żalić ;) ściśnij poślady i szukaj a nóż a widelec znajdziesz coś lepszejszego :D
_________________
No road is too long when you have good company
 
 
Krokus 



Rocznik: 2008
Wiek: 46
Dołączył: 13 Gru 2012
Posty: 48
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-03-15, 06:43   

Tak Sagittarius z pewnoscia nie poznałem się na wspaniałomyślności sprzedającego ;)
_________________
"Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy.
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce wszędy"
 
 
kapat 



Model: SYMPATYK
Wiek: 46
Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 796
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2017-03-15, 08:09   

Chłopaki takie czasy... Pieniądz najważniejszy.
Są dwie strony tego medalu. Sami dobrze wiemy jak to czasem jest: "no to ja się odezwę", "muszę skonsultować z żoną", "Biorę na 100%, jak tylko dostanę wypłatę" ...
Gość jest handlarzem a nie księdzem i równie dobrze mógł założyć, że zadzwonisz za 3 dni i powiesz, że jednak się rozmyśliłeś. Tym bardziej jeśli miał przy motocyklu kogoś, kto już kurczowo ściska kierownicę.
Nie wiem, czy nie podchodzimy tu za bardzo sentymentalnie.

Kiedy kupowałem mieszkanie byłem oburzony, że starszy pan nie chciał nawet słyszeć, że ja kupuję na 100000% tylko bank musi przelać mi kredyt. Prosiłem go, żeby mi to mieszkanie już zaklepał. Powiedział: "Panie pieniądze są na stole, to zaklepujemy mieszkanie". Byłem nieźle wk..wiony :kat: Żyłem w stresie przez 2 tygodnie, że ten krakowski centuś to mieszkanie opchnie. Całe szczęście kupiłem ja. Morał z bajki jest taki, że dziś go trochę rozumiem. Takich chętnych do zakupu mogło być wielu...

Trzeba ochłonąć i szukać lepszej wersji :)
_________________
To mój motocykl. Jest takich wiele, ale ten jest mój. Mój motocykl to mój najlepszy przyjaciel. Jest moim życiem. Muszę nad nim panować tak, jak panuję nad moim życiem. Beze mnie mój motocykl jest niczym. Ale i ja bez motocykla jestem niczym.
 
 
robert_p (vel Hipis) 



Model: SYMPATYK
Wiek: 55
Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 1802
Skąd: Rynarzewo
Wysłany: 2017-03-15, 12:07   

Ryszard1962 napisał/a:
No cóż , przykro stwierdzić - kasa jest priorytetem , parę lat temu jak kupowałem VN 1500 od handlarza z Zagórza - molestowałem go chyba ze trzy dni , w pewnym momencie sam do mnie zadzwonił - Panie sprężaj się bo jest duże zainteresowanie tym egzemplarzem - telefon od niego miałem około godziny ósmej rano , a o 8:30 już miałem podpiętą przyczepkę do auta i via Bieszczady , w moim przypadku transakcja doszła do finalizacji


Piękny przykład wykorzystania przez handlarza, reguły wpływu społecznego a dokładniej tzw. reguły niedostępności :)

A w temacie: przybicie piątki to niestety za mało. Interes z osobą którą znam, to faktycznie bym się w k.. jakby mnie wystawił do wiatru.
Handlarz gdyby wykonał jeden telefon: "Panie wpłacasz kasę i moto jest Twoje ! A jak nie to mam kupca." I każdy byłby zadowolony...
ps. Choć i tutaj można by się zastanawiać nad manipulacją :)
_________________
Hipis
 
 
Krokus 



Rocznik: 2008
Wiek: 46
Dołączył: 13 Gru 2012
Posty: 48
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-03-15, 14:29   

robert_p dobrze prawisz 😉
_________________
"Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy.
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce wszędy"
 
 
artek 



Model: SYMPATYK
Wiek: 53
Dołączył: 08 Paź 2011
Posty: 4437
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2017-03-15, 14:51   

Krokus a jaki motocykl Cię interesuje? ... Kumpel w Jarosławiu ma coś ze stajni Yamahy m.in. dwa Road Stary ...
 
 
teper 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2013
Wiek: 52
Dołączył: 17 Sie 2013
Posty: 787
Skąd: Pacew
Wysłany: 2017-03-15, 15:14   

mój teść też ma do pchnięcia radka z 2009
_________________
If you want to be happy
for a day, drink
If you want to be happy
for a year, marry
If you want to be happy
for a lifetime, ride a motorcycle
 
 
pyra 



Model: SYMPATYK
Dołączył: 08 Gru 2011
Posty: 5354
Skąd: pyrlandia
Wysłany: 2017-03-15, 15:21   

AlleKrokus, chciał Hondę ;D
_________________
Bo droga jest celem
 
 
Krokus 



Rocznik: 2008
Wiek: 46
Dołączył: 13 Gru 2012
Posty: 48
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-03-15, 15:46   

Tak jak pyra pisze, ale DS1100 zostawiam 😉
_________________
"Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy.
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce wszędy"
 
 
teper 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2013
Wiek: 52
Dołączył: 17 Sie 2013
Posty: 787
Skąd: Pacew
Wysłany: 2017-03-15, 18:19   

a VTX 1800 R może być ?
_________________
If you want to be happy
for a day, drink
If you want to be happy
for a year, marry
If you want to be happy
for a lifetime, ride a motorcycle
 
 
Krokus 



Rocznik: 2008
Wiek: 46
Dołączył: 13 Gru 2012
Posty: 48
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-03-15, 18:26   

Dzieki teper.No ogolnie moze byc. 😉 ale jestem sprecyzowany na valkyrie
_________________
"Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy.
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce wszędy"
 
 
loui 


Model: MS1300
Rocznik: 2009
Wiek: 43
Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 101
Skąd: Spisz
Wysłany: 2017-03-15, 18:31   

teper, jaki ten Radek teścia?? Możesz podesłać więcej info? Ewentualnie jakiś link??
_________________
v-star 1100 Silverado,
xvs 1300 Tourer,
 
 
teper 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2013
Wiek: 52
Dołączył: 17 Sie 2013
Posty: 787
Skąd: Pacew
Wysłany: 2017-03-15, 18:43   

loui napisał/a:
teper, jaki ten Radek teścia?? Możesz podesłać więcej info? Ewentualnie jakiś link??


moto zajebiste i oststnio ktoś z pod Warszawy sprzedawał ale się sprzedał i z tego co wiem to trzeba szukać sprawdzonego bo z Valkirią jest tak albo się jeździ albo reperuje

[ Dodano: 2017-03-15, 18:47 ]
loui napisał/a:
teper, jaki ten Radek teścia?? Możesz podesłać więcej info? Ewentualnie jakiś link??


poszło na pw
_________________
If you want to be happy
for a day, drink
If you want to be happy
for a year, marry
If you want to be happy
for a lifetime, ride a motorcycle
 
 
Robrob 



Model: RS1700
Rocznik: 2013
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 1707
Skąd: Dziki Wschód
Wysłany: 2017-03-15, 22:00   

loui no jak się nie dogadasz z teperem to mam radka z 2013 do sprzedania
_________________
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


XI zlot YDS w Łomży w dniach 2-4 maja 2014
 
 
Krokus 



Rocznik: 2008
Wiek: 46
Dołączył: 13 Gru 2012
Posty: 48
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-03-21, 20:53   

Ciag dalszy poszukiwan. W weekend ogladalem honde w Mławie. Gosc niby nie typowy handlarz wystawia prywatnie valkyrie, triumpha thunderbirda i yamahe stryker.Cos tam mowi ze ktos znajomy w stanach mu moto podsyla. Jakies troche te historie nieklarowne.Moto na cyferblacie 32750 mil i taki tez przebieg w ogloszeniu. Historii twierdzi ze nie zna ze tylko w Polsce moto wyczyscil do sprzedarzy. W raportach carfax i autochek z data 7 lipiec 2016 wyskakuje szkoda total loss vehicle przy przebiegu 82426 mil.Dostalem tez do raportu zdjecia- uszkodzenia raczej nie duze. Dzwonilem do goscia z zapytaniem co jest grane- twierdzi ze w takim stanie jak wystawia tak przyplynelo z usa. W raporty nigdy nie patrzy, nic nie naprawial itp. Moto obecnie w stanie na 4 poza faktem ze lewa dolna strona bloku silnika mokra od oleju- wg sprzedawcy kwestia jakiegos oringu zapewne-trudno mi bylo to przy ogledzinach stwierdzic. A przeciez po kraksie tez moglo sie cos w bloku silnika rozszczelnic-prawda?Ogolnie gosc zajety picowaniem innego motoru dla siebie, z planami jak mowil wstapienia do klubu motocyklowego.Fakt faktem ze chyba raporty carfax i autocheck nie klamia co do przebiegu-to uznane platne raporty wiec pewnie o blednym wpisie licznika nie bedzie mowy? Co myslicie pewnie odpuscic temat?
_________________
"Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy.
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce wszędy"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group