YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: 1janbo
2020-08-06, 13:42
ul. 1905 roku - Radom
Autor Wiadomość
gardel 


Rocznik: 2003
Wiek: 35
Dołączył: 29 Kwi 2010
Posty: 24
Skąd: Radom
Wysłany: 2010-05-03, 23:13   ul. 1905 roku - Radom

Witam,

Ktoś z forumowiczow korzysał może z ich uslug ? Nie chcial bym mojego draga oddac w lapy niekompetentnych fachowcow :beczy: tym bardziej ze przy wymianie kilku rzeczy zostawia sie go tam na dluzej niz by czlowiek mogl stac i obserwowac co robia i czy nie jezdza nim :czoper: :krzeslemgo:
Ostatnio zmieniony przez 1janbo 2020-08-06, 13:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ruffi 



Model: XV1900 Raider
Rocznik: 2010
Wiek: 48
Dołączył: 19 Lis 2011
Posty: 342
Skąd: Radom
Wysłany: 2017-03-29, 21:53   

Wiem że temat przedawniony, ale chcę ostrzec przed wstawianiem maszyn do serwisu motocyklowego na ul. 1905 roku koło SATALU w Radomiu. Dwa ray wstawiłem tam maszyne i dwa razy się zawiodłem trzeciego nie będzie. Zerwane gwinty w kadłubie silnika o źle ustawionych zaworach nie wspomnę. Musiałem sam ustawić zawory luz zamiast 0,15 wynosił 0,30. Zerwane gwinty dwa od pokrywek zaworowych i dwa w kadłubie od strony alternatora.Panowie nie używają klucza dynamometrycznego. Nie wspomnę o silikonie nawalonym na pokrywkach zaworowych - żenada. Miałem tematu nie pisać ale zauważyłem pod moto małą plamkę oleju okazało się że jedna ze śrub nie była dokrecona powód zerwany gwint. Nic tylko poprawiam po tych pseudo fachowcach. Wymieniając uszczelkę pod pokrywą alternatora dali mi zamiennik nie oryginał mimo tego że chciałem orginal i za niego zapłaciłem. Dopiero po mojej interwencji zwrócono mi pieniądze wynikające z różnicy cenowej na uszczelkach. Także ja mam niemiłe doświadczenie z tymi fachowcami niszczącymi a nie naprawiającymi motocykle. Piszę to dla pszestrogi aby inni nie mieli takich niespodzianek jak ja miałem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group