YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
sprowadzony motocykl
Autor Wiadomość
rod91 



Model: DS 650 Custom
Rocznik: 2002
Wiek: 43
Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-09-16, 07:14   sprowadzony motocykl

Witam,
znalazłem motocykl, który mnie interesuje, ale mam do Was pytanie:
- mieliście styczność z motocyklem sprowadzanym ze Szwecji (sprzedaje motocyklista Polak, mieszkający w Szwecji. Do Polski przyjechał na kołach).
- czy do rejestracji są wymagane jakieś dodatkowe dokumenty, sprowadzałem samochody i trochę się orientuję ale Szwecja to dla mnie nowość.
Będę wdzięczny za pomoc, z góry dziękuję.
 
 
Kristof_1990 



Model: RS1600
Rocznik: 2003
Wiek: 33
Dołączył: 02 Cze 2016
Posty: 23
Skąd: Tuczępy
Wysłany: 2016-09-16, 20:44   

Kolega sprowadzał samochody ze Szwecji i nie miał żadnych problemów :) może po prostu zadzwoń do wydziału komunikacji i zapytaj jakie są potrzebne dokumenty do rejestracji pojazdy sprowadzonego ze Szwecji, ale wydaje mi się, że będą potrzebne standardowe dokumenty. Pozdrawiam
 
 
rod91 



Model: DS 650 Custom
Rocznik: 2002
Wiek: 43
Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-09-17, 07:19   

Tak na przyszłość:
- w Szwecji jest numer rejestracyjny przypisany do pojazdu, dzięki temu można poznać całą historię pojazdu dzięki prowadzonej przez państwo ewidencji.
- w moto, który sprawdziłem jest informacja o przeglądach, zmianach właściciela i nawet mandatach.
- teoretycznie super ale Szwedzi podają przebieg w mailach, gdzie jedna mila to dla nich 10 kilometrów. Wynika z tego że motocykl którym jestem zainteresowany ma prawie 150.000 przejechanie co raczej nie jest możliwe w Szwedzkim klimacie s sprzedawca podaje 41.000.
 
 
Tatuś 



Model: RS1700
Rocznik: 2008
Wiek: 59
Dołączył: 15 Lut 2015
Posty: 1166
Skąd: ok Bydgoszczy
Wysłany: 2016-09-17, 09:30   

jedna nymila to 10 km, mil w szwecji to nazwa potoczna odległości więc ma chyba niewiele wspólnego z faktycznym przebiegiem pojazdu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group