YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Lista zaufanych sprzedawców motocykli.
Autor Wiadomość
Bartek89 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-09-12, 20:29   Lista zaufanych sprzedawców motocykli.

Witam.

Na wstępie pragnę przeprosić za 2 rzeczy:
1) nie wiem czy dobry dział wybrałem do tego posta, ale wydawał mi się najbardziej odpowiedni
2) Przepraszam jeżeli taki temat już był, a ja go nie znalazłem, ale naprawdę wpisywałem kilkukrotnie w wyszukiwarkę różnych haseł i nic ciekawego mi nie wyskoczyło.

Do rzeczy!

Czy jest jakaś lista zaufanych sprzedawców na forum? Często w postach piszecie, że kupujecie swoje maszyny od zaufanych sprzedawców z forum, ale nie wymieniacie ich :) Do tego w jakimś poście przewinęła mi się firma Lidor. Jeżeli macie taką listę zaufanych sprzedawców od których macie sprawdzone motocykle to podeślijcie mi ją, ewentualnie pokierujcie gdzie ją można znaleźć. Jeżeli nie ma to proponuję taką stworzyć! Na pewno dla wielu forumowiczów będzie to bardzo przydatne!

Pozdrawiam! :)
 
 
Endriu74 



Model: MS 950
Rocznik: 2009
Wiek: 49
Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 350
Skąd: Jarocin
Wysłany: 2016-09-12, 21:47   

Coś takiego mamy...
http://yamaha-dragstar.pl/viewforum.php?f=33
 
 
Bartek89 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-09-13, 05:11   

Endriu74 dzięki za odpowiedź, ale tamto też oczywiście znalazłem i czytałem. Nie znalazłem tam jednak żadnej rozpiski tego rodzaju tylko mnóstwo postów o różnych sklepach. Są tam tematy o sklepach z danego województwa, o jakiś rabatach, okazjach itp.

Mi chodzi o jeden wątek w którym wypiszemy wszystkich sprzedawców z forum oraz sklepów stacjonarnych, których znacie w Polsce oferujące dobre i sprawdzone motocykle. Naturalnie później z tego tematu będzie można wyszukiwać sobie konkretnych opinii dalej na forum. ;)
 
 
goniak 



Model: DS 650 Custom
Rocznik: 2009
Wiek: 44
Dołączyła: 14 Cze 2010
Posty: 2099
Skąd: P-ń/GŁ
Wysłany: 2016-09-13, 09:38   

Bartek89, na razie jest temat o nieuczciwych sprzedawcach (który zapewne widziałeś), jak coś znajdziesz co Cię zainteresuje, to pewnie koledzy pomogą ;)
_________________
"Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa." J.Tuwim
 
 
Maro 



Rocznik: 2006
Wiek: 67
Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 35
Skąd: k/Warszawy
Wysłany: 2016-10-13, 21:33   

Może ta wiedza komuś się przyda.

Zakup był mocno ryzykowny - Honda CB 450sc Nighthawk z 1986r. Sprzedawca twierdził stanowczo, że ma autentyczny przebieg 18.tys km. i kupił ją w komisie salonu Hondy we Włoszech jak i większość motocykli którymi handluje. Z dokumentów faktycznie wynikało, że zostanę trzecim właścicielem 30-letniej Hondy i pochodzi ona z przy salonowego komisu. Motocykl zadbany w oryginalnym malowaniu, no ale w ten przebieg to trudno mi było uwierzyć. Cena jak na ten model była dość wysoka a negocjacje trudne. Kupiłem i sprzedawca dostarczył mi ją do domu pod Warszawą z kompletem dokumentów do Wydziału Komunikacji. Po wizycie w serwisie autentyczność przebiegu została potwierdzona jak i wszystkie opowieści sprzedawcy. Nie było żadnej ściemy. Ponieważ jestem bardzo zadowolony z nabytku, z czystym sumieniem mogę polecić TM MOTO w Przasnyszu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group