YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Stany Zjednoczone - Route 66 - 2016
Autor Wiadomość
jarekch 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2006
Wiek: 62
Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 108
Skąd: Kampinos
Wysłany: 2016-06-15, 20:24   

Gratulacje spełnienia takiego celu!!! Przyznam, że też chodzi mi po głowie taka trasa, tylko jeszcze musze dojrzeć...
 
 
dezerter 


Model: MS1900
Rocznik: 2007
Wiek: 57
Dołączył: 03 Sty 2018
Posty: 64
Skąd: Norman Oklahoma
Wysłany: 2018-01-03, 15:49   

Mieszkam od Route66 25 mil a pracuje na codzien 2 mile od tej drogi. Co roku widze coraz wiecej ludzi z calego swiata i wpadam na nich jak latam. Wlasnie przy tej okraglej stodole i na slawnej stacji benzynowej Pops. Jest jeszcze fajne museum okolo 20 mil od Oklahoma City na Seba Gas station i za kazadym razem jak tam jestem wpadam na ludzi z Europy. W tym roku tez latalismy w piatke (3 kolegow z Polski) kawalek na 66. Polecam. Nie musi byc tak drogo jak pisal Dragon. Robilem 3 wycieczki dla ludzi z vtxpolska i nkt nie wydal wiecej niz 20k.
w 2015 polecielismy ode mnie z Oklahomy do Montery na hwy 1 w Californi. 8 tys km 13 moto i dwa auta (17 dni w podrozy. Razem 23 osoby. potem we wrzesniu 2015 polecialo 10 osob na 7 moto plus auto techniczne (18 dni). W tym roku polecialo nas pieciu na moto 9600km w 18 dni do Kanady i zachodnio polnocnych stanow.
Zaloze nowy watek z linkami do naszych filmow z wypraw.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group