YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Światło amerykańskie w motocyklu
Autor Wiadomość
nunio 



Model: RS1600
Rocznik: 1999
Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 185
Skąd: Galicja
Wysłany: 2016-06-11, 21:21   

Pio Trek - coś mi się wydawa, że mylisz pozycyjne z postojowym :shock:

Jak dasz kluczyk w lewo /w mojej Hani tak było/ - masz postojowe tylne, wystarczy tylko dopiąć do układu przenie pozycyjne i masz przednie postojowe czyli komplet postojowych przód+tył :idea:
Natomiast wydaje mi się, że nie ma obowiązku posiadania w motocyklu osobnego włączania postojowego przedniego i wystarczy, że pali się razem z mijania - czyli żaden przełącznik dodatkowy potrzebny nie jest.

yokozuna napisał/a:
dzień cały o takich głupotach

Moto poszło do kompleksowej regulacji i modyfikacji elektryki... z tydzień jak nic go nie będzie, to upuszczam frustrację :evil:

;p ;p
_________________
cenzura//Kozak_Barabasz
 
 
Jacek6 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2007
Wiek: 57
Dołączył: 01 Lis 2013
Posty: 1034
Skąd: OPOLE
Wysłany: 2016-06-11, 21:23   

Pijawki sobie postaw ;-)
 
 
nunio 



Model: RS1600
Rocznik: 1999
Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 185
Skąd: Galicja
Wysłany: 2016-06-11, 21:33   

_________________
cenzura//Kozak_Barabasz
 
 
witek1965 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2008
Wiek: 59
Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 14512
Skąd: Gdzieś
Wysłany: 2016-06-13, 20:57   

yorguś napisał/a:
Niech ten diagnosta puknie sie w czerep
brawo Ty. I za co ma sie puknąć ? za uczciwe wykonywanie swojej pracy ? nunio, i jakim ty piszesz pacie prawnym. Nieznajomośc prawa nie zwalnia od jego stosowania. Albo pojazd dostosowujesz do warunków prawnych obowiązujących w danym kraju, albo jak napisał kolega Jacek6. Motocykl nie powinien przejśc pierwszego przeglądu po jego sprowadzeniu i wszystko w temacie. Spróbuj sobie w ten sposób podywagować z niemieckim policjantem, czy pracownikiem TUV.
Nie wiem jak wyglada lampa w RS-ie ( wymiar), ale w DS-sie nie ma zadnego problemu, zeby było wszystko zgodnie z przepisami . Temat był omawiany na forum, wiec jak ktoś zechce to znajdzie.
_________________
Motul 5100 4T 15W50, NGK BPR7EIX
Moje moto
XVS 650 - był
XVS 1100 - jest
DL-650 - jest



***** ***
 
 
nunio 



Model: RS1600
Rocznik: 1999
Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 185
Skąd: Galicja
Wysłany: 2016-06-13, 21:15   

Oto nie widzisz pata... ja widzę - jeśli musisz coś dostosować zgodnie z prawem ale owo dostosowanie samo w sobie narusza prawo to mamy pata, czy nie?

I nie o wymiary tu chodzi a o homologację - w pojeździe możesz prawidłowo zamontować tylko część, która była z nim homologowana, więc nie rób mi tutaj wykładu o podstawach prawa tylko odstaw do lamusa moto z gmolami, ozdóbkami z nierdzewki, akcesoryjnymi wydechami, ledami, deflektorami, oparciami, kuframi, fairingami itd, itp albo mnie nie pouczaj... i nie mów o uczciwości bo łapówkarstwo a zdrowy rozsądek dzieli przepaść i jeżeli w taki sposób rozumiesz "uczciwość" diagnosty to oświadczam ci, ze na drogach RP pozostałby raptem co 10 motor albo i mniej...
_________________
cenzura//Kozak_Barabasz
 
 
Endriu74 



Model: MS 950
Rocznik: 2009
Wiek: 49
Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 350
Skąd: Jarocin
Wysłany: 2016-06-13, 21:47   

nunio, absolutnie racja - niewiele motocykli które znam powinny "zgodnie z prawem" po Polskich drogach jeździć mimo że są w nienagannym stanie technicznym...

Ale są zajeb...te i wiele bym z nich przygarnął.
;)
Chwilami zdaje mi się że mój wydech jest nieco cichy... :hahaha:
 
 
tuktuk 



Model: RS1700
Rocznik: 2006
Wiek: 54
Dołączył: 07 Wrz 2014
Posty: 138
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2016-07-12, 09:00   

Miałem podobnie .Nawiedzony diagnosta .Można to ominąć -podbił mi przegląd ale w te pokwitowanie wpisał że światła amerykańskie i gitara.Jak coś to ma ''czyste'' ręce a ja zadowolony.
_________________
'''''''co tu gadać co tu kryć wiedz że ciężko jest żyć lekko
takie życie bywa męką bo ciężko jest żyć lekko '''''''''
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group