YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Profesjonalne szkolenie z doskonalenia techniki jazdy
Autor Wiadomość
VenoMek 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 1998
Wiek: 42
Dołączył: 27 Lip 2012
Posty: 1417
Skąd: Grupa Śląska
Wysłany: 2016-05-20, 14:49   Profesjonalne szkolenie z doskonalenia techniki jazdy

chciałbym każdemu z Was polecić szkolenia prowadzone przez Mirka Bożka z DUSZANTEAM.pl

Mirek to człowiek, który całe swoje dorosłe życie spędził na torach wyścigowych biorąc udział w różnych zawodach, w tym w pucharze Polski... na motocyklach jeździ od dziecka, itd... Więcej o nim i o samych szkoleniach znajdziecie na jego stronie:
duszanteam.pl

Z mojej strony mogę potwierdzić, że szkolenie u Mirka jest bardzo rzeczowe, koleś ma świetne podejście do każdego indywidualnie. Każdemu podpowie, pokaże, wyjedzie z Tobą na tor... Dla mnie rewelacja.
I powiem Wam, że na pewno jeszcze u Mirka n szkoleniu się pojawię, bo jest nad czym pracować, a efekty w postaci dużo pewniejszego i swobodniejszego poruszania się motocyklem są natychmiastowe.


teraz link do zdjęć z toru...

https://goo.gl/photos/7BgepmgqbZNBhKQS8

podczas szkolenia jest na torze profesjonalny fotograf, który każdemu pstryka dziesiątki zdjęć.
Tutaj wszystkie zdjęcia z tego szkolenia:
http://swiety-foto.pl/gal...2016-05-travels


Polecam!

P.S. Cruisery i czopery nie są w żaden sposób dyskryminowane. ;)jak to mówi Mirek... każdy motocykl jest taki sam, ma dwa koła, silnik, kierownicę ;) niektóre tylko mają za mocny silnik a hamują i skręcają jak Titanic... ale w zasadzie każdy jest taki sam ;)

Polecam każdemu na dowolnym motocyklu.
_________________
VenoMki: Tomek i Ola (Lilu)
Honda XL1000 V Varadero Travel '08
"Jeśli możesz dotknąć horyzontu, jesteś u kresu swojej podróży."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group