YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Xvs 125/250 różnice
Autor Wiadomość
Lolnox 


Model: SYMPATYK
Dołączył: 14 Maj 2016
Posty: 2
Skąd: Działdowo
Wysłany: 2016-05-14, 12:27   Xvs 125/250 różnice

Witam. Pomóżcie mi panie i panowie! Otóż nie mam prawka na motocykle ale kilka lat temu jeździłem dużo nimi teraz chce sprawdzić dzięki temu że jest to nowe prawo na kat B czy po kilku latach znowu będzie to dla mnie jak narkotyk i czy będę miał czas na to gdy teraz żyje w ciągłym biegu dlatego nie chce iść najpierw na prawo tylko się sprawdzić.. I na drugi sezon będę wiedział już czy u mnie motocykl jednak się będzie kurzyc czy jednak choćby nie wiem co znajdę na niego czas. Zastanawiam się nad Hania Shadow lub dragiem tylko wiem że Hania trochę lepiej przyspiesza i prędkość przelotowa jest większa tak? No i najważniejsze pytanie odnośnie zakupu mam okazję zakupu draga 250 zarejestrowanego na 125 co byłoby dla mnie zbawienie tylko jakie są różnice w konstrukcji ramy wielości między dragiem 125/250 czy będzie to widać że to jest większy czy nie jest to widoczne wizualnie nie chce kupić żeby potem jednak był strach jeździć na B. Nie chcę już hah te kilka lat temu latać bez prawka. Z góry dzięki
 
 
Bulanos 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2003
Wiek: 51
Dołączył: 19 Sie 2014
Posty: 635
Skąd: Świnoujście
Wysłany: 2016-05-14, 13:47   

Musisz wziąć jedno pod uwagę. Bez uprawnień nawet jeśli jest zarejestrowana na 125 bym nie siadał.
W razie jakiejś stłuczki nawet nie z Twojej winy będziesz ciągany po sądach. Ja zaczynałem na 125 dragu i załapałem bakcyla, przesiadłem się na coś większego. Lepiej jak to mówią dmuchać na zimne.
_________________
Człowiek jest jak Wilk żyje z watahą ale ma swój indywidualizm.

XVZ 1300 Venture było DS 125
 
 
Lolnox 


Model: SYMPATYK
Dołączył: 14 Maj 2016
Posty: 2
Skąd: Działdowo
Wysłany: 2016-05-14, 14:07   

Może i masz rację. A masz może jakieś doświadczenie z honda Shadow? W sensie czy masz jakieś porównanie tych dwóch motocykli. Honda ma cyba lepsze osiągi no i cyba gabarytowo jest większa? Dosyć wysoki jestem 187 cm
 
 
Bulanos 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2003
Wiek: 51
Dołączył: 19 Sie 2014
Posty: 635
Skąd: Świnoujście
Wysłany: 2016-05-14, 15:46   

Powiem tak ja mam 182 cm wzrostu jak miałem DS 125 to waga też nie była małą ok 120 i z plecaczkiem dawał radę. Co do wielkości to DS jest większy od Hondy. Nie widać , że to 125 .
_________________
Człowiek jest jak Wilk żyje z watahą ale ma swój indywidualizm.

XVZ 1300 Venture było DS 125
 
 
Dany 


Model: MS 950
Rocznik: 2009
Wiek: 50
Dołączył: 30 Maj 2013
Posty: 26
Skąd: Gdańsk-Osowa
Wysłany: 2016-05-16, 18:18   

Brać tę 250 i sie nie zastanawiać nie ty ją rejstrowałeś za pierwszym razem.
Ja miałem Intrudera 125 a kolega Hondę shadow. Honda z całej trójki najszybsza ale najmniejsza ja mam 178 wzrostu i masakra, intruder ok. Co do DS 125 to ja chciałem kupić ale wtedy nie było wyboru trzy na całą Polskę ( przed ustawą). Gwiazda niestety najsłabsza zato piękna i dlatego proponuję ci kupić tą250 mocy troszkę wiecej a wielkość taka sama jak 125.

Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group