YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Dwóch motocyklistów wbiło się w samochód w Gorzowie
Autor Wiadomość
tqmeh 



Model: MS1300
Rocznik: 2018
Dołączył: 12 Cze 2013
Posty: 1259
Skąd: Liberec
Wysłany: 2015-08-31, 18:08   Dwóch motocyklistów wbiło się w samochód w Gorzowie

Cytat:
Dwóch motocyklistów wbiło się w samochód w Gorzowie

Do wypadku doszło w piątek 28 sierpnia na ul. Wyszyńskiego. Dwaj motocykliści uderzyli w bok citroena. Pasażerka trafiła do szpitala.

Kierowca citroena xsara wyjeżdżał z parkingu przy ul. Wyszyńskiego. Niestety, zajechał drogę dwóm motocyklistom. – Oba motocykle wbiły się w bok citroena – mówi kom. Sławomir Konieczny, rzecznik lubuskiej policji.

Na miejsce przejechała policja i karetki pogotowia ratunkowego. Motocykliści mimo groźnie wyglądającego zdarzenia poobijali się. Niestety pasażerka jednego z motocykli doznała otwartego złamania kości udowej. Została odwieziona do szpitala.

Trwa dokładne ustalanie przebiegu zdarzenia.







KLIK
_________________
Pozdrawiam Tomek





http://aprs.fi/?call=SQ6OEN-10 Link do skopiowania trasa na żywo
 
 
HELLOWEEN 



Model: SYMPATYK
Wiek: 58
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 1557
Skąd: Nomad
Wysłany: 2015-09-01, 02:12   

Kiedyś bym się tak samo wsadził,bo "Pancia" się z koleżanką zagadała i wyjechała mi z podporządkowanej. Zatrzymałem się o milimetry od auta,a ona mnie nawet nie widziała i pojechała sobie dalej! Dogoniłem,zj...łem,było wielkie zdziwienie,ale czy to coś dało tego nie wiem. :nie_wiem: Szkoda chłopaków i plecaczka... ;/ Szybkiego powrotu do zdrowia życzę.
_________________
Bądź zawsze sobą! Pojebanych też lubią...

Oprócz marzeń warto też mieć wódkę i fajki...

Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham się napić...
 
 
Beny 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2011
Wiek: 49
Dołączył: 19 Sie 2012
Posty: 542
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2015-09-01, 07:00   

HELLOWEEN, mam to notorycznie jak jeżdżę rowerem po ścieżkach ... minimum raz dziennie
_________________
GKP: XVS650 > XVS1300 CU (STRYKER) > BMW R1200GS 😳
 
 
Kita 



Model: MS1300
Rocznik: 2009
Wiek: 38
Dołączył: 05 Kwi 2015
Posty: 347
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2015-09-01, 07:17   

Dokładnie Beny, praktycznie codziennie kręcę i to jest nagminne, no bo przecież rowerzyści są niewidoczni i można im zawsze zajeżdżać drogę. Po za tym, to rowerzysta się poobija a nie kierowca samochodu (co najwyżej lekko porysuję blachę za co i tak można zjechać rowerzystę, bo przecież rowerzysta na pewno nie zna przepisów). Kiedyś miałem nawet zdarzenie że radiowóz mi zajechał drogę na skrzyżowaniu Kamienna - Sułkowskiego, dałem po heblach, pogroziłem palcem, przeprosili (co mnie bardzo zdziwiło), pojechałem dalej...
_________________
 
 
robert_p (vel Hipis) 



Model: SYMPATYK
Wiek: 55
Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 1803
Skąd: Rynarzewo
Wysłany: 2015-09-01, 10:41   

Takich przypadków jest masa i dlatego każdy włączający się do ruchu samochód uznaję za potencjalnego agresora i wzmaga się moja czujność.

Zdrówka dla poszkodowanych.
_________________
Hipis
 
 
HELLOWEEN 



Model: SYMPATYK
Wiek: 58
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 1557
Skąd: Nomad
Wysłany: 2015-09-01, 18:36   

Beny napisał/a:
HELLOWEEN, mam to notorycznie jak jeżdżę rowerem po ścieżkach ... minimum raz dziennie


Beny "rowerzysty" to jeszcze gorszy naród od bikerów,bo te "bezszelesty" to już nie wiem skąd się biorą! :nie_wiem: Ja tam jak widzę rower,to mnie nogi bolą.... ;D
_________________
Bądź zawsze sobą! Pojebanych też lubią...

Oprócz marzeń warto też mieć wódkę i fajki...

Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham się napić...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group